• Autor
    Odp.
  • samyk
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    przyznanie sie kobiety do swoiej wrednożci, czesto mowicie z usmiechem ze jestescie wredne. a mezczyzna nawet taki niemoze byc a dopiero co mowic z usmiechem ze taki jest.

    niestety bedąc prawiczkiem duzo wiecej moge wiedziec, w ciszy samotnosci wiecej sie slyszy i widzi i wiecej informacji dociera do umysłu, także wasz temat tabu ktory skrywacie pod przykrywką ktorą jest mowienie o milosci jest dla mnie jasny, pozatym niemozecie zapominac ze ludzie, nie mają tylko zmzysłów do widzenia tego co przez was napisane

    tomek6667
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    Jak możesz wiedzieć więcej jak jesteż prawiczkiem ??? przecież to samo sie wyklucza nie wiesz co się wtedy myżli czuje i w ogóle . nie przeżyłeż tego to po co o tym mówić ??? To tak jak byż mówił ze bungee jesteż zajebiste i opowiadał jakie to uczucie jak się leci nigdy tego nie robiąc pomyżl człowieku zanim coż napiszesz !!!

    kaprysna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    pierwszy okrez w wieku 15lat. poszlam zwyczajnie do lazienki za potrzeba i odkrylam niewielka czerwona plamke na bieliznie. wcale nie bylam zadowolona z tego faktu, siarczyste przeklenstwo dosadnie wyrazilo moje uczucia, a potem ruszylam na poszukiwanie podpasek w domu.

    Alveolus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Pierwszy okres: 13 lat
    Byłam wtedy u koleżanki, nikomu się nie przyznałam, ale na szczężcie był bardzo mało obfity więc jakoż przetrwałam. Ale bynajmniej się nie ucieszyłam 🙂
    Pierwszy raz: 18 lat i trochę.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " moje pierwsze…"

Przewiń na górę