• Autor
    Odp.
  • Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Gratuluję, baaardzo Ci zazdroszczę, też bym chciała być już zaręczona- tego mi trzeba. 🙂 Tylko ja tego nie zrobię;p muszę czekać;d

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Ja równiez dolaczam sie do gratulacjii i zycze szczescia!! 🙂 Ja poki co nie ejstem jeszcze zareczona i nawet nie mam z kim byc. 🙂 mam jeszcze czas i poki co mam nadzieje,ze keidys trafie na „tego jedynego” chociaz juz w to raczej nie wierze…..

    baby22
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 319
    • Pasjonat

    zamówiliżmy pizze,kupił szampana, mielismy oblewać jego podwyzke a on wyskoczył z pierżcionkiem i zrobiłam oczy jak pięć złotych, nie potrafiłam mu odmówić, choć wyobrazałam to sobie inaczej: wakacje,plaza,zachód słońca,szum morza,kolacyjka na wydmie a tu nici, przynajmniej slub będzie wymarzony 😳

    KreJzoOlk@
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    :D:D:D a ja sie tak juz doczkac niemoge tych zareczyn:D moje zareczyny beda w pałacu przy rodzicach moich i jego (tak chcemy) a czy beda jescze jakeis wczesniej niewiem 😀 domys;lam sie ze tak bo jest bardzo romantyczny:) Ja bym mogla juz nawet w sylwestra:D bo planujuemy w jakims dobrym hotelu całą no0c sie kochac:D przy swiecach i szampanie a reszte to juz ma byc niespodzianka wiec niedopowiem bo sama niewiem:D

The topic ‘moje zaręczyny:)’ is closed to new replies.

Przewiń na górę