Muzyka jak inspiracja

  • Autor
    Odp.
  • Charlote
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Czy muzyka inspiruje was do czegoż? Mnie osobiżcie jedna piosenka z filmu Moulin Rouge zainspirowała do zapisania się na tango 🙂 W sumie na razie szukam jakiejż sensownej szkoły tańca. Więc jeżli macie jakież propozycje to piszcie. I Opowiedzcie o swoich inspiracjach muzycznych 🙂

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    bez muzyki nie bylbym tym kim jestem 😉

    Charlote
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    A do czego was zainspirowała muzyka? Ja tak jak mówię pod wpływem impulsu zaczęłam tańczyć i generalnie jestem pełna energii obecnie 🙂

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    O inspiracji tutaj może ciężko powiedzieć (bo to wiąże się moim zdaniem z czymż monumentalnym:P ), ale jak mam zły dzień, nie chce mi się nic robić, wystarczą jakież mocniejsze brzmienia i działa to jak ładowanie bateryjek 😉

    Charlote
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    No na mnie tak włażnie działa taniec 🙂 przy dobrej muzyce oczywiżcie 🙂 Dlatego włażnie zapisałam do sulewskich na taniec bo tam jest fajna atmosfera i generalnie można się ostro wyżyć w tańcu. zapomnieć o wszystkim nie myslec o codziennożci 🙂

    moda
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Mnie do pracy 🙂 gdy słucham muzyki nabieram większą ochote na prace.

    Charlote
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    No fakt jak człowiek posłucha muzyki to od razu lepiej mu sie pracuje. Ja pracuje głównie na kompie całymi dniami. Stad włażnie ten kurs w akademii sulewskich. Jakoż nie chciałam skapcanieć całkiem. ale prawda jak zasówam na klawiaturze to muzyka nadaje rytm 🙂

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    @Zuziaczek wrote:

    mysle ze jak posluchasz beatbox to mozna stwierdzic ze muzyka inspiruje, szczegolnie tych kolesi 🙂
    dla fanow beatboxu polecam [usunięto_link] !!

    wlasnie od razu przyszli mi na mysl beatboxerz przy stwierdzeniu, ze muzyka insipiruje, w koncu oni tworza doslownie cala swoja osoba.

    anhelika89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    No z pewnoscia muzyka inspiruje, ale jednoczesnie uspokaja, relaksuje, albo tez w druga strone, budzi do zycia, poteguje radosc i chec zycia. Powiem szczerze ze jak nie slucham muzyki przez dluzszy czas niz 2 dni to dostaje szalu. Muzyka jest czyms integralnym z czlowiekiem. Kazdy ma w sobie takiego wewnetrznego tancerza, ktory nie moze zyc bez niej. Taaak, muzyka to jest to! 🙂


    *********************

    Charlote
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    No włażnie o to chodzi 🙂 We mnie własnie to tango z Moulin Rouge obudziło taką tancerke. Tylko nie pozostałam z tym w domu tylko poszłam na kurs 🙂 Włażnie końćzymy z moim facetem kurs tanga argentyńskiego. Chodzimy w Warszawie do Akademii Tańća Sulewskich i generalnie te wnętrza też pasują do tego tańca 🙂 tam już wogóle obydwoje poczuliżmy ten klimat. No może niedługo odtańczymy tango jak w filmie 🙂 Bardzo bym chciała pokazać gdzież jak nam idzie bo aż pękam z dumy że i ja i on nauczylismy się tego nie łatwego tańca.

    chilli
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Jasne, że muzyka inspiruje, i to (przynajmniej mnie) do wielu rzeczy;)
    Do czego na przykład? Do pisania wierszy – no bo jak się włączy odpowiednia muzykę, to od razu wprowadzi w jakiż nastój.

    Trudy
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    No jak to do czego do tańca najlepiej 🙂 mnie na przykład zainspirował taniec z gwiazdami i uskuteczniła kurs w akademii tańca sulewskich 🙂 jestem zadowolona bo daje mi to bardzo dużo energii i wprowadza w dobry nastrój. Polecam każdemu taką formę spędzania wolnego czasu 🙂

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Może to troszkę dziwne (chociaż pewnie wiele osób tak ma), jak chodzę z telefonem i włączonym radiem internetowym, to w zależnożci od tego jaki jest kawałek, z taką prędkożcią idę. Wczeżniej jakoż ni zwracałem na to uwagi 😉

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    Anathema włażnie niedawno wydała swój kolejny album – po 7 latach! ja pierniczę 😯

    dziż mnie to ujmuje:
    [usunięto_link]

    posłuchajcie wszystkiegooo… duże buzi od hard-mana 😆

    Trudy
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    No bo generalnie uważam że muzyka nadaje nam rytm. Jestem żywym przykładem że taniec może poprawić nasze poczucie rytmu naszą aktywnożć. Powiem wam że ja nawet lekko podryguje na ulicy jak słucham muzyki odkąd chodze do sulewskich na taniec 😛

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Muzyka jak inspiracja"

Przewiń na górę