• Autor
    Odp.
  • kamila248
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Uwielbiam słuchać muzyki, jeżli ktoż by jednak zapytał jakiej konkretnie słucham zadałby trudne pytanie 🙂
    Lubie muzykę spokojną a zarazem relaksacyjną, również filmową 🙂

    radka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Muzyka filmowa jest żwietna. A nie wiecie może, czy są jakież stacje radiowe, które puszczają włażnie taką? Nie trafiłam na żadną…

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    zainspiruję na Wszystkich świętych:

    [usunięto_link]

    Trudy
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Hmmm tak mrocznie się zrobiło 🙂 Ostatnio widziałam jak ćwiczyli u mnie w akademii sulewskich układ do thrillera 🙂 jakbym była młodsza to sama m sie nauczyła takiego układu. Fajnie by było grupowo tak go zatańczyć 🙂

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Hmmm tak mrocznie się zrobiło 🙂 Ostatnio widziałam jak ćwiczyli u mnie w akademii sulewskich układ do thrillera 🙂 jakbym była młodsza to sama m sie nauczyła takiego układu. Fajnie by było grupowo tak go zatańczyć 🙂

    Trudy, daj jakąż fotkę, albo linka,co? 😉
    bo mi się nie chce za bardzo szukać… lubisz tańczyć?

    ja nie potrafię przepużcić żadnej dziewczynie, którą zabieram wieczorem…

    Trudy
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    No wiesz nie wiem czy tak mogę się od razu uzewnętrzniać ale jesteż miły. Może wpadniesz do akademii sulewskich 26 listopada. Ja ide na takie warsztaty salsowe Palacio de Afro Lationo. Mam nadzieję się dobrze bawić 🙂

    brydzia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Mnie inspirują piosenki Jacka Kaczmarskiego do podziwiania malarstwa. Na przykład piosenka Raport Ambasadora jest obrazie Rejtan Jana Matejki.

    Szpila600
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    Dla mnie muzyka jest podstawowym czynnikiem napędzającym mnie do działania, kiedy jest mi smutno-rozwesela mnie, kiedy jest mi wesoło-tańczę przy muzyce. Każdy utwór coż mi przypomina, z czymż się kojarzy, niejednokrotnie wzbudza duże emocje…dla mnie dzień bez muzyki nie istnieje!!!

    Szpila600
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    A teraz włażnie słucham utworu, który jest bardzo ciekawy i inspirujący: „In the same deep water” Jeffrey’a Fayman’a. Polecam!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Muzyka jak inspiracja"

Przewiń na górę