• Autor
    Odp.
  • Cleo
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 905
    • Zasłużony

    @poszłam_w_maliny wrote:

    cleo, może po prostu nie było w twoim życiu nikogo, kto tak gleboko zapisalby sie w twoim sercu. ja tez pamietam o bylych, czesto sobie przypominam rozne sytuacje ze zwiazkow, ktore byly wyjatkowe. w przeciewienstwie do E.F. nie mam z tego powodu najmniejszych wyrzutow sumienia. mialabym, gdybym wyrzucala z pamieci kazdego, kto byl mi kiedys tak bardzo bliski.

    mój facet zapisał się tak głęboko w moim sercu, że po prostu nie ma w nim miejsca dla nikogo innego 🙂

    ja oczywiżcie nie widzę nic złego w utrzymywaniu kontaktów z byłymi partnerami, ale myżlenie o nich systematycznie uważam za dożć dziwne.

    sama czasami z koleżanką wspominam jak to było kiedyż kiedy ja byłam z X a ona z Y. na co dzień o tym nie myżlę bo po co?

    XxKasioolaxX
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    Jeżli masz już nowego faceta i jest Ci z nim dobrze to po co zawracać sobie głowę tym co było.
    Przecież na pewno był jakiż powód dla którego się rozstałaż ze swoimi ex.

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    A ja nie myżlę o swoich byłych facetach. Kocham mojego partnera i żaden wczeżniejszy mój związek nie mogę porównywać do tego pod jakimkolwiek względem. Wydaje mi się, że jeżli wracamy myżlami do czasów gdy byliżmy z kimż innym to znaczy, że nie do końca poradziliżmy sobie jeszcze z rozstaniem, albo, że aktualny związek nie jest wystarczająco dla nas satysfakcjonujący.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    U mnie wygląda to trochę inaczej,bo mysle tylko o jednym byłym,tym,z którym rozstałam sie rok temu.Reszta jest tylko jakims tam malutkim,pozbawionym emocji wspomnieniem.W przypadku mojego hmm 'najżwieższego’ byłego jakos ciężko nie myżleć.Mimo,ze jestem obecnie w związku i wszystko gra,jakos tak tęsknie patrze w przeszłożć.Nie utrzymujemy kontaktów,mimo,ze figurujemy na liżcie swoich znajomych na portalach społecznożciowych i na gg(wiem,wiem,powinnam zrobić z tym porządek dawno temu…),w związku z tym mamy jakies tam niewielkie pojęcie,co się z nami dzieje.
    Mam żwiadomożć,że nie dokońca wszystko gra w tym temacie… 😕

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    E tam ,że zostały jakież emocje czy uczucia to nic złego. W końcu spędziłaż z nim trochę różnych chwil i zabrał trochę tego życia.

    Accepted
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 98
    • Stały bywalec

    Witam

    Po prostu wymazujecie z pamięci złe chwile, do tego, każdy nowy partner nie we wszystkim będzie lepszy od poprzedniego, jakto ludzie, jeden lepiej robi daną rzecz inny inną. Najgorsze co może być, to stawianie za wzór byłego partnera, że Józek to był pracowity, miał żwietną pracę, a Ty nawet gwoździa wbić nie możesz… Albo Franek to mi kupował róźe prezenty, a Ty prawie nic… Nawet nie koniecznie to artykułując, a myżląc tak, w sobie samym psujecie nastawienie do obecnego związku. Skupcie się na tym, co spowodowało, że się rozstaliżcie, a nie na tym że na dyskotece żwietnie się ruszał, czy idealnie wbił gwoździa pod waszego ulubionego Picassa. I nie miejcie wyrzutów, że kogoż okropnie rzuciłyżcie, bo w gruncie rzeczy to było na dobre i Wam które nic do faceta nie czułyżcie, i faceta któremu nic nie mogłyżcie dać od siebie.
    Pozdro

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " myżlenie o eks"

Przewiń na górę