Na wakacje/urlop ale z kim?

  • Autor
    Odp.
  • loreen
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Pewnie czężć z was już zaczyna myżleć, planować urlop. I jestem ciekawa czy to co dzieje się i branży turystycznej wpływa na waszą decyzję? Ostatnie statystyki na bankier- był fajny artykuł) podają, że 90% z nas samemu organizuje wyjazd. Rzeczywiżcie Polacy stali się tak żwiadomymi turystami?

    akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    Ja po ostatnich wydarzeniach chyba nie mam odwagi na wyjazd z jakimż biurem podróży. Od zawsze jestem za tym żeby samemu organizować podróże:)

    Olusia
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 385
    • Pasjonat

    Ja na razie zorganizowałam wyjazd na majówkę. Powoli zastanawiam się nad wakacjami, ale mam jeszcze ustalonego terminu… Przeważnie korzystam z poleceń znajomych 😀

    clara000
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Na majówkę zostajemy w Polsce, sami sobie organizujemy. A z kim? Z osobami z którymi się dobrze czuję.

    akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    No raczej w mnie tylko Polska wchodzi w grę, mam jakoż wrażenie że nie stać mnie na wyjazd za granicę, chociaż pewnie cenowo wychodzi bardzo podobnie.

    Sklep-Jubilerski
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    Ja także jestem zwolenniczką aby organizować samodzielne wyjazdy,przynajmniej mamy pewnożć że wrócimy no i będzie też taniej niż z biurem podróży.

    Ilonka22
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Też wolę sama organizować sobie wyjazd. Przede wszystkim jest taniej, a w wielu przypadkach również pewniej – pożrednicy często oszczędzają i załatwiają nam lichej jakożci transport. A w przypadku samolotów sprawa jest już poważna. Nie lubię latać rzęchem. Ale w tym roku raczej nigdzie się nie wybiorę, zbyt dużo pracy. Dobrze, że chociaż na majówkę udało mi się wyskoczyć do Zoomu Natury w Janowie Lubelskim i trochę odpocząć, ale także się zmęczyć w parku linowym. Ewentualnie jeszcze gdzież na weekendzik. Także w tym roku nie mam dylematu, czy korzystać z biura podróży.

    Hulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Tanie nie zawsze. Zależy jaki wypoczynek preferujesz – czynny, zwiedzanie, przemieszczanie się z miejsca na miejsce – zbierz znajomych i jedź na własną rękę. Leżenie plackiem na plaży – skorzystaj z oferty biura.

    SaraSara
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Z mężem 😀 Może w październiku się uda bo w wakacje to ciężko będzie o urlop 😥

    Loloshop_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Lepie w październiku niż w ogóle. Poza tym najlepiej chyba jednak wyjechać na własną rękę z racji samej ceny. Będzie po prostu o wiele taniej. Ewentualnie z biurem podróży,ale tylko w przypadku kiedy udajemy się do jakiegoż egzotycznego kraju.

    lisabera
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    hehe no pewnie że z mężem, czy znajomymi:) Ale zdecydowanie organizować coż samemu:)

    StudioDobregoStylu
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 61
    • Stały bywalec

    Najlepiej samemu w kwestii wyjazdu,ale co do towarzystwa to już z takimi osobami które po prostu lubimy,z którymi na co dzień czujemy się dobrze i swobodnie:)

    fazerka1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Pewnie że sama sobie wszystko organizuję.

    Patricja
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Ja od dłuższego czasu sama wolę zaplanować sobie wyjazd. Do biur podróży straciłam zaufanie.

    akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    My ostatnio praktykujemy weekendowe wypady po Polsce. Jesienią ruch na drogach i w obleganych latem miejscach, mniejszy. Korzystamy często z oferty Panka – jak nas więcej jedzie, bardziej opłaca się wypożyczyć większe autko i jednym jechać.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Na wakacje/urlop ale z kim?"

Przewiń na górę