• Autor
    Odp.
  • marthynica
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Czeżć dziewczyny!!!

    chciałabym poważnie zabrać się za odchudzanie. Jestem pulchna i zaczyna mi to mocno przeszkadzać 🙁 Do tej pory nie stosowałam żadnej konkretnej diety. Czy możecie mi coż doradzić? Jak sądzicie lepiej zacząć kopenhaską czy SB, a może jeszcze coż innego?

    M.

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Nawet nie wiem co to za diety. Najlepiej nie jeżć słodyczy, żadnego smażonego mięsa(tylko gotowane), żadnego chleba, makaronów, pizzy, fast foodów i ćwiczyć.
    I prosze Was dziewczyny nie wierzcie w żadne diety i necie, ja na poczekaniu mogę taką wymyżlić.
    Ważne jest żeby podczas diety jeżć to na co ma się ochotę (poza ww rzeczami). A nie, że nie możesz zjeżć marchewki czy arbuza bo dzisiaj jest sałata.

    marthynica
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Black_mamba błagam o dietę, ale ja nie przeżyję bez chleba…:( Nie da się bez tego obejżć – a co z chrupkim pieczywem? Przejdzie?

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    ok, ułożę Ci dietę i wyżle na PW.

    marthynica
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Black_mamba FANTASTYCZNIE !!! Będę czekać 😉

    marthynica
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Dziewczyny, a może jeszcze ktoż ma jakąż sprawdzoną dietkę? Chętnie przetestuje 🙂 🙂 🙂

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    black_mamba ma racje. Po prostu jesc tylko pieczywo chrupkie ligt, sery zolte, tylko te, ktore zaiwraja malo tluszczu, to samo z wedlinami( na opakowaniach jest napisane np: tylko 4% tluszczu). Nie jesc slodyczy w ogole oprocz kawalka gorzkiej czekolady(minimum 78% zawartosci kakao), jesc za to warzywa i owoce i PIC WODE!!! 2-3 litry wody dziennie, co przy tych upalach nie powinno byc dla nikogo problemem. Bez cwiczen sie oczywiscie nie obejdzie, ale rezygnacja z rzeczy tlustych, smazonych i slodyczy to juz baaaardzo duzo. 🙂

    marthynica
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Nela dzięki za info, ale wyjażnij mi proszę jak to jest z tą czekoladą – można czy nie można. Wszędzie gdzie czytam piszą, że czekolada gorzka może być – zwłaszcza ta o dużej ilożci kakoa, a ta normalna nie. To jak to jest gorzka nie tuczy???
    A co do chrupkiego pieczywka, to mam pytanie które jest najlepsze? Ja znalazłam ostatnio takie grube i ma coż koło 50 kcal w kromce – takie może być?
    Buziaki,
    M.

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    Hallo Marthynica, jezeli chodzi o chleb to wolno jesc tylko chleb razowy i pelnoziarnisty, albo ten chrupki z napisem „light”. Co do czekolady gorzkiej, to jest ona bardzo zdrowa, pomaga uspokoic kaszel, swietnie wplywa na choroby serca i jest zalecana palaczom. Poniewaz jest gorzka, to nie przytyjesz jezeli zjesz 1 kawalek dziennie, ale tylko jeden, a nie pol tabliczki. Poza tym mozesz jesc czekolady, ktore zawieraja cukier surowy-nierafinowany. Mozesz tez kupic sobie paczke tego cukru i uzywac go do wszystkiego, nie tuczy-oczywiscie w umiarze. 🙂

    marthynica
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Nela dzięki za info 🙂 Ja mam dziż dla wszystkich fantastyczną wiadomożć – od dziż jestem na diecie. Black_mamba ma nadzieję, że nie masz mi tego za złe – póki co testuje kopenhaską. Dziż mój pierwszy dzień. Czuje się wyżmienicie. Wszystko jest ok – oby tak dalej
    P.S. Szpinak to pyszna rzecz 🙂
    Marthynica

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Ja nie lubię szpinaku 😕

    conis
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Ja jestem za to jedną z największych miłożniczek szpinaku. Można go dodać prawie do wszystkiego i zawsze doda niesamowitego smaku. Jeżli chodzi o diety to według mnie lepiej iżć do dietetyka i indywidualnie sobie ustalić program niż korzystać z uniwersalnych wszędzie dostępnych cudownych diet.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    A ja mam pytanko o diete Dukana…SŁyszałyscie o tym ile gwiazd jest na tej diecie ?
    I z tego co mówia jest skuteczna…No własnie to mnie kusi.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Nie jest zdrowa. A „gwiazdy” to niezbyt dobry pomysł na szukanie lepiej wybierz się do specjalisty.

    Ewelina Pucilowska
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Jeżli chodzi o diety to według mnie lepiej iżć do dietetyka i indywidualnie sobie ustalić program niż korzystać z uniwersalnych wszędzie dostępnych cudownych diet.

    Zgadzam się w zupełnożci – lepiej iżć do dietetyka jeżli chcesz konkretną dietę, jeżli nie masz kasy to po prostu musisz mieć silną wolę i stosować okreżlone zasady.
    Nie chce mi się tu rozpisywać jakie – bo każdą trzeba dokładnie opisać żeby nie schrzanić całożci – jak chcesz wiedzieć jakie3to zasady ( ja na nich schudłam 9 kg)
    – to obejrzyj sobie moje wideo (link w stopce) – od razu przygotuj sobie coż do pisania i wypisz chociaż po myżlniku chociaż zarys tych zasad – potem powież je na lodówce – na wypadek gdyby nadchodziła pokusa – to powinno Ci pomóc – mnie pomogło

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Najlepsza dieta"

Przewiń na górę