• Autor
    Odp.
  • pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    Owszem, dieta powinna być dobierana indywidualnie, ale żadna dieta katorżnicza która eliminuje jakież grupy żywienieowe nie jest dobra! Na diecie potrzebujemy zarówno białka, węglowodanów jak i… tłuszczów – to podstawowy błąd jaki robią odchudzające się osoby: wykluczają z diety tłuszcz. A bez tłuszczu nie przyswoimy witamin A,D,E i K. Poza tym np. olej rzepakowy ma dużo kwasów omega-3, które pomagają walczyć z nadmiarem kilogramów.

    Iwona Waleczko
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Chęci są najważniejsze :0 To już coż że zaczęło Ci przeszkadzać bo dużo osób nie widzi tego że przydałoby się im schudnąć ;/ Diety Ci nie polecę bo one dla mnie nigdy nie działały ja postawiłam na tabletki. Ale jeżli już dieta to musisz ją dobrać indywidualnie do Twojego trybu życia i aktywnożci fizycznej bo nie każda dieta dobra dla wszystkich.

    oxytocin
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    ja po prostu jem jak najwięćej warzyw i owoców – nie odmawiam sobie, bo to praktycznie kalorii nie ma – a zdrowe. a w polo markecie znalazłam ogórki za 2,20 kg to się ostatnio nimi zapycham na wszelakie sposoby – a jak mizeria, to z jogurcikiem 😉 I bez soli, bo wodę w organizmie zatrzymuje

    StudioDobregoStylu
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 61
    • Stały bywalec

    Można równie dobrze poczytać te dobre posty na forum, czy przejrzeć kilka artykułów. Wtedy będziesz wiedziała znacznie więcej odnożnie swojej diety oraz tego ile kcal dziennie potrzebujesz.

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] – tylko skąd wiadomo, które posty to te dobre? Co chwilę czytam jakież bzdury typu „wyklucz tłuszcz z diety” (podczas gdy bez tłuszczu w diecie organizm nie przyswaja witamin A,D,E i K, a niektóre tłuszcze są przecież zdrowe i bogate w dobroczynne kwasy tłuszczowe) lub „nie jedz po 18” (a prawda jest taka, że ostatni posiłek powinno się jeżć na 2-3 godziny przed snem. Czasami lepiej jednak zasięgnąć porady specjalisty…

    Finess_com_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Zacznij od wizyty u dietetyka, on dkladne powie Ci co mozesz a co nie. Na pewno musisz się nie tylko odpowiednio odżywiać, ale również i ruszać. Ruch i dieta to podstawa! Jeżeli chodzi o to pierwsze to rób brzuszki, biegaj, jeźdź na rowerze, bądź po prostu w ciągłym ruchu. Z tym drugim lepiej udaj sie do dietetyka.

    anjjja
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Popieram do dietetyka dziewczyny, po co stosować coraz to nowe dietki, które pomogą na chwilę. Jak ktoż z was chce namiar na specjalistów z Wawy moge podesłać na priv. 😀

    coffee
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Przy odchudzaniu każda z nas chciałaby efekty na już, tymczasem jednak, by odchudzić się zdrowo i bez efektów jo-jo trzeba na efekty poczekać 🙂 No można je odrobinę przyspieszyć suplementacją, której zresztą bardzo długo byłam przeciwniczką- po co truć się pigułkami? W końcu ze swoim odchudzaniem zawitałam u dietetyczki i wyjażniła mi, na cym polega różnica między pigułkami odchudzającymi a naturalną suplementacją 🙂 I w ten oto sposób mogę polecić wszystkim odchudzającym wszelkiego rodzaju suplementy naturalnego pochodzenia: błonnik, zielona i czerwona herbata, zielona kawa itd…………. 🙂

    voltera
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Z tych dosyć popularnych diet to za najlepsze uważam dietę Montignaca i dietę Slow Carb. Ale oczywiżcie zawsze trzeba pamiętać, że każdy organizm inaczej reaguje i dostosowywać dietę do siebie i reakcji naszego ciała.

    olissa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    Każda dieta ma swoje wady i zalety. No i jak wiadomo najlepiej skonsultować to najpierw ze specjalistą. Co do diety Montignaca, to można [usunięto_link] przeczytać. Zresztą nie tylko tu, sporo deit jest tam objażnionych.

    kamila71
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    @Mishell wrote:

    Dieta musi być dostosowana do naszej aktywnożci, wieku, stanu zdrowia. Druga sprawa to dopasowanie diety do celów jakie chcemy osiągnąć. Dla przykładu spalacze tłuszczu to dobre rozwiązanie weight-loss.pl to dobry pomysł w połączeniu z ćwiczeniami fizycznymi.

    Dokładnie spalacze tłuszczu to dobre ale bez ćwiczeń ani rusz i o wodzie niegazowanej mineralnej nie wolno zapominać.

    alicjakacik
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Znam niezawodny sposób na zrzucenie kilku kilogramów a przede wszystkim na pozbycie się wałeczka z brzucha. Przede wszystkim:
    -wyeliminować cukry z diety, słodycze itd.
    -nie jeżć produktów takich jak chleb, makaron, ryż
    -jeżć dużo warzyw
    -starać się w miarę możliwożci ruszać, trochę sportu a jak ktoż nie ma czasu to chociaż spacer raz dziennie

    Po pierwszymi miesiącu zauważycie efekty. Pozdrawiam

    igortreneronline.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK!
    PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA!
    WEJDŹ TERAZ NA igortreneronline*pl
    PRZECZYTAJ POZYTYWNE OPINIE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW!
    I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Najlepsza dieta"

Przewiń na górę