• Autor
    Odp.
  • tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Jak dla mnie Naomi Campbell ta pierwsza w brazowo zlotym pudeleczku,

    POPIERAM!!! 😀

    Jokasta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Temat – rzeka , bo i nosy różne i reakcja skóry i zapachu indywidualna.
    Mój faworyt od wieków to ANGEL – Thierry Mugler. Inne zapachy, to już w zależnożci od nastroju i aury : DOLCE VITA – Dior, ROSE KASHMIRIE – Rosine, PERLES DE LALIQUE – Lalique, SŁOŃ – Kenzo,
    ETERNITY – Klein, MIDNIGHT POISON – Dior.

    zaba
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Paris Hilton, Britney Spears – fantasy, lacoste – touch of pink, avon – brazilian beat.

    ogólnie kocham słodkie zapachy.

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    baby doll ysl! super aqua di gio giorgio armani, sunflowers elizabeth arden[/u]

    wwwiosna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Zdecydowanie CK One- perfumy dla kobiet i mężczyzn. Uważam, że mają bardzo intrygujący zapach- trochę tajemniczy, ciężki do klasyfikacji. 🙂

    bozenka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    baby doll

    VanillaSky
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 331
    • Pasjonat

    ostatnio mój no 1 to BVLGARI Jasmin Noir

    Arkadia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Jak dla mnie Christian Lacroix – Avon – Absynthe. Z Avonu jeszcze jest żwietny Cristal Aura. Takie lubię najbardziej. Jeszcze Oriflame – Freya i Northern Lights

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    mój ulubiony zapach C-THRU Amethyst 🙂

    Julla
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 7
    • Bywalec

    1 Coco Chanel Mademoiselle 😀
    2. Elizabeth Arden Green Tea
    3. Mexx Ice Touch Women
    4. Cacharel Noa
    5. Gucci Rush

    Fanka35
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Jak dla mnie, niepowtarzalne są J’Adore od Diora:) Kocham ten zapach i brak mi słów żeby go opisać. Najbardziej przerażająca jest dla mnie ich cena, ale znalazłam w sieci jedno miejsce, gdzie mam je dożć tanio. Ponadto nie umiem zrozumieć dlaczego oryginalne perfumy są tak drogie, eh…

    VanillaSky
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 331
    • Pasjonat

    @Onione wrote:

    A ja cały czas szukam zapachu dla siebie. Teraz na czas jesienno- zimowy, coż z orientalnym akcentem by sie zdało. A jakby miało mirrę w składzie- byłabym wniebowzięta 😈

    spróbuj jasmin noir są baaaaardzo zimowe 🙂
    a co do mirry… kupiłam ostatnio olejek eteryczny mirrowy, w celach aromatherapy 😆 ale zapach jest tak czysty, ze pewnego wieczoru nie oparłam się i rzuciłam kroplę na nadgarstki. efekt był taki, że znajomi mówili, że żwietnie pachnę 🙂

    Crystaline
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    Zatem szukaj takiego zapachu któy posiada ten składnik. Bardzo zimowe sa także Elizabeth Arden 5th Avenue Nights. Oczywiżcie wg mnie bo jak wiadomo każdy gust jest inny.

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    ostatnio kupiłam sobie hugo boss femme i musze powiedzieć ze są swietne, podobaja mi sie takze givenchy angel and diamond,

    Anika80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 112
    • Zapaleniec

    Bardzo podoba mi się zapach Calvin Klein Euphoria, ale niestety jest bardzo drogi w perfumeriach. Szukałam czegoż w sieci, juz nawet nie wiem czego i przypadkowo znalazłam taki zapach na dobij.to – to aukcja, wiec od razu zaczęłam licytować. Mam nadzieje, że ją wygram, bo wydaje mi się, że to mi się bardzo opłaci i zapłacę duzo mniej niż na mieżcie.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " najlepsze perfumy ranking :)"

Przewiń na górę