Najlepszy polski wokalista

  • Autor
    Odp.
  • meda11
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    *

    katia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 247
    • Zapaleniec

    jak dla mnie, to na dzień dzisiajszy najlepszy polski głos posiada Piotr Rogucki z Comy.

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    nie ma zbyt wielkiego wyboru, większożć to porażka ale Gadowski może być 🙂

    meda11
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    *

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    🙂

    pannaswieczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 491
    • Pasjonat

    A ja uważam, że zupełnie niesłusznie lekceważony jest młody Cugowski- chyba Piotr. Sama jestem wokalistką i uwierzcie mi, że ma niesamowite warunki i przepiękny, żwiatowego formatu głos. Szkoda, że wszyscy patrzą na niego przez pryzmat ojca- to, wbrew pozorom, bardzo mu szkodzi… :/

    closer
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    Tak, tak…młody Cugowski robi wrazenie i ma naprawdę żwietny wokal!!! Oczywi No1 Gadzio… Choć obecnie głos już ma zmeczony- powdó problemy zdrowotne…Ale nadal jednak IMO góruje;)

    pannaswieczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 491
    • Pasjonat

    No tak, Gadzio też może być;)

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    Proponuję żwietnych polskich męskich wokalistów z duszą i z jajami. Power i przeżycie. Energia i romantyzm. Wyraz artystyczny i słowny, wręcz poetycki. To są głosy z rocka i metalu, nie wszystkie, dziewczyny, to lubicie, ale warto im czasem pożwięcić uwagę! Takich żpiewających facetów nieprędko znajdziecie¦

    PIOTR ROGUCKI
    oto rzecz ze żwietnego albumu: Zaprzepaszczone siły Wielkiej Armii żwiętych znaków (2006) “ polecam szczerze wsłuchać się też w słowa:
    [usunięto_link]
    zaż z najnowszego albumu (2008) Hipertrofia, który jest wspaniałą przygodą wędrowania przez życie “ wiwisekcji ludzkiej egzystencji:
    [usunięto_link]

    MARIUSZ DUDA
    psychodeliczna rockowo-metalowożć “ zmaganie się w sobie samym o siebie i o kogoż obok “ masakra¦ i do tego wymowny klip:
    [usunięto_link]
    a z własnego żwieżutkiego projektu, bardzo nastrojowego, przykładającego się do wrażliwożci kobiecej “ męska kaskada uczuć i myżli wprost z wnętrza:
    [usunięto_link]

    MACIEJ TAFF
    z debiutanckiego albumu (2008) utwór zajebisty, męski mocny:
    [usunięto_link]
    i ciepły, romantyczny, balladowy¦ wszystko metal:
    [usunięto_link]

    ŁUKASZ œZIELONY ZIELIŃSKI
    straszna schizofrenia, łomotanie i prowokacja “ warto posłuchać wraz z klipem:
    [usunięto_link]
    oraz melancholia, nostalgia¦ coż, co upaja kobiety¦ czyni je tętniącymi “ każdej dotychczas się to spodobało¦ dedykuję Wam więc na ˜dobranoc:
    [usunięto_link]

    No i powiedzcie coż, moje miłe, do licha, jak Wam się to podoba, bo się sporo namęczyłem nad linkami¦

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    tak tak, zgadzam się że Rogucki 🙂

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    ja go lubie i moge powiedziec ze on jest najlepszym polskim wokalistą Grzegorz Markowski.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    przeciez wiadomo, ze kazimierz staszewski.

    i potem…dlugo, dlugo nikt i grabaz tuz po nim.

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Co do kazika… zgadzam sie w stu procentach 🙂

    moja ulubiona piosenka z jego repertuaru to „dziewczyna bez zeba na przedzie”. az sobie ja puszcze zaraz 🙂

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    KAZIK? Czemu?? O czym konkretnie mówicie: o warunkach woklanych, o twórczożci?

    DLa mnie Bracia Cugowscy też wymiatają.

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    przeciez wiadomo, ze kazimierz staszewski.

    i potem…dlugo, dlugo nikt i grabaz tuz po nim.

    Grabaż to akurat bardzo kiepski wokalista, nie rozumiem fenomenu jego punko-polowej twórczożci, która obraża prawdziwych punkowców. Nie znam prawdziwego punka, który by słuchał PP, większożć z nich nie uważa PP nawet za marną imitację punk rocka. Toć to jakaż tandetna piosenka ogniskowa 😆

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Najlepszy polski wokalista"

Przewiń na górę