• Autor
    Odp.
  • Renata78
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    Najlepszy sposób na doła, to kąpiel w wannie z dodatkiem olejków eterycznych, żwiec i relaksującej muzyki! 🙂

    floga
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    ja podobnie jak inni na „doła” stosuję słodkożci..zazwyczaj tabliczka czekolady wystarczy,chyba ,że akurat mam ochotę na coż innego,bo ostatnio mam jakież takie dziwne fanaberie,a to jabłko,a to jogurt,a to baton,a to ryba:-P

    monika8
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Ja idę kupic sobie jakiż ciuch i to poprawia mi nastrój

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    ja gram w tenisa… do utraty tchu beczy

    djlevine
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 97
    • Stały bywalec

    basen jest dobrym sposobem 🙂

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    Na doła i zły humor pomaga mi fajna książka, wypad do kina, trochę ruchu: taniec, fitness, spacer, rolki, kawa albo piwko z kimż mi bliskim, muzyka, zakupy… Takie tam;) Jak pewnie większożci z nas… Opychać się słodyczami nie lubię jak mam doła akurat…

    agnes_sz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Można wspomóc się jakimiż rożlinnymi suplementami. Ale też warto porozmawiać z kimż szczerze, bo wygadanie się naprawdę pomaga. Spacer także jest dobrym pomysłem. Słodkożci zresztą też, ale wiadomo jak ich nadmiar może się skończyć…

    Elemelsplanet_eu
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Na doła i zły humor pomaga mi fajna książka, wypad do kina, trochę ruchu: taniec, fitness, spacer, rolki, kawa albo piwko z kimż mi bliskim, muzyka, zakupy… Takie tam;) Jak pewnie większożci z nas… Opychać się słodyczami nie lubię jak mam doła akurat…

    Na doła – dobry film, komedia. Wyjżcie z przyjaciółmi jest problemem, jak mam doła, często zamykam się w sobie. Przychodzi apatia, zniechęcenie.

    skarbek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    pogadać z przyjaciółmi, wyjżć przede wszystkim do ludzi i nie siedzieć samemu, dobry film, wino, żpiew i taniec 😉

    olgaHalasik
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    A mi wystarczy ze raz na mies/dwa sie wyplacze i pozniej ciezko zlapac dola. Bo cokolwiek by sie nie stalo podchodze do tego z duzym dystansem.

    blackfairy
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Oj chcialabym, zeby slodycze poprawialy mi humor. U mnie niestety gdy jest zly dzien to nie mam apetytu ani checi doslownie na nic. W stosunku do rodziny jestem takim małym potworkiem :/

    Kapitanka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    ja na doła idę biegać, to mi poprawia nastrój, oczyszcza umysł, w chwilach gorszej kondycji psychicznej i ogolnego rozbicia, łykam też sobie revitasens, bo jest juz przeze mnie sprawdzony. Staram się raczej nie zajadać smutków, bo łatwo u mnie o wyższą wagę niestety

    Ooo25
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Wyjżcie do znajomych. Wtedy humor mi się poprawia 😀

    Kapitanka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    oj tak, tez lubie spotkania ze znajomymi, choc przyznam szczerze, ze czasem nie mam na nie ochoty

    olga01
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Na dola czy na gorsze dni dla mnie najlepsze jest przyjaciółka, dobre i różne piwka, i chipsy! Siedzimy do rana, oglądamy telewizje, rozmawiamy, popłakujemy, a gdy rano się budzimy jest o wiele wiele lepiej! polecam 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " naklepszy sposób na doła."

Przewiń na górę