nasze zainteresowania hobby i inne takie

  • Autor
    Odp.
  • peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Pomysł na temat wziął się z offtopicku w dziale [usunięto_link]
    rozmowa miała się toczyć na temat ulubionych reklam a jakoż się tak stało ,że ja peronowa mysz oraz fortunata_fofa zaczęłyżmy rozmawiać na temat mojego dożć nietypowego zainteresowania więc sobie pomyżlałam sobie, że założę osobny temat na ów temat 🙂 Zapraszam do rozmowy , chwalenia się itp itd

    Zacznę pierwsza żeby nie było 🙂
    Interesuję się fotografią gdyż z tym wiążę swoją przyszłożć, fotografuję wszystko dosłownie wszystko!

    Na tym samym miejscu wraz z fotografią stawiam kolej czyli wszystko co po torach kolejowych jeździ mnie interesuje. Co do kolei interesuje mnie też modelarstwo kolejowe ale w tym to dopiero raczkuje. Zajmuje się tą koleją, jak na razie fotografując , malując, zwiedzając, oglądając, poznając potoczne i nie tylko nazewnictwo oraz spędzając każdą żrodę w Łódzkim Klubie Modelarzy Kolejowych. [ gdzie w sumie jestem drugą kobietą 😀 ]

    Tworzę jeszcze biżuterię. Kolczyki , bransoletki, naszyjniki itp itd [ w wolnych chwilach oczywiżcie, w styl dowolny, od jakiż tam koralików ,po decoupage i inne techniki zdobienia ]

    Jeszcze w miedzy czasie od czasu do czasu coż namaluje lub narysuje [często ołówkiem lub węglem ewentualnie miękkimi kredkami żwiecowymi ołówkowymi]

    Myżlę , że to wszystko jeżli chodzi o moje zainteresowania 🙂
    Teraz Wy się Dziewczyny chwalcie! 🙂

    netinka
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    hehe,

    Witam nową Koleżankę ;).

    To tak jakbym troszkę czytała swój post o hobby;).
    Ja również interesuję się fotografią, niestety nie zabardzo mogę wiązać z nią swoją przyszłożć gdyż nie poszłam do odpowiedniej szkoły i teraz na to byłoby troszkę za późno, może za kilka lat.. Uwielbiałam kiedyż robić zdjęcia, najbardziej cieszyłam się kiedy mogłam je wywołać.. teraz gdy przyszła era cyfrowej jakożci i techniki… niestety nie bawi mnie to już tak bardzo… co prawda mam od jakiegoż czasu zawalone dni, ciągle muszę coż robić, czegoż się uczyc..
    Interesuję się też rękodziełem. Uwielbiam coż robić. Obrazki, kartki, malować na szkle… Kupię szklany wazon – nie ciekawe, namaluje coż – odrazu wyląda inaczej… Lubię też dawać ludziom rzeczy zrobione przeze mnie. Niektórzy pomyżlą, że jestem oszczędna… otóż tak jestem, ale nie o to w tym chodzi;)… Lubię widzieć zaskoczenie na oczach ludzi 🙂

    Zainteresowania.. zainteresowania.. hmm..

    Gotowanie. Uwielbiam gotować i jeżć 😉

    P.s. hmm przyszłożć z fotografią to jedynie jako „artysta”

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Gotować nie umiem aż tak dobrze , ale zjeżć lubię.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    A ja mam takie sobie zwyczajne zainteresowania:)

    – moda-żledze nowe trendy,oglądam programy o modzie,nie tylko odzieżowej ale tez tej w makijażu
    – coż tam czasem poczytam o mandze i anime 🙂
    – kultura starożytna-nie jest to moja pasja,ale lubię oglądac programy o tym i czytac ksiązki (mitologie lubię najbradziej 😀 )
    – czasem rysuję,nie sa to może dzieła sztuki,ale mi sie podobają 🙂 zwykle bazgrolę w stylu „mangowym” ale zdaża mi się tez rysowac normalne postacie(wtedy bez twarzy-są ponoc zbyt komiksowe-skupiam sie wtedy na ubraniu tylko)
    – internet!buszuję w sieci z zapałem maniaka!nikt nie wie czego szukam,nawet ja sama 😉
    W przeciwieństwie do przedmówczyń nie lubię robic zdjęc,ale lubię byc fotografowana.Nie dlatego,ze jestem specjalnie fotogeniczna-po prostu ot tak 😀 Jeżc lubię,zwłaszcza cos kalorycznego i niezdrowego 😀

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    A ja mam takie sobie zwyczajne zainteresowania:)

    – coż tam czasem poczytam o mandze i anime 🙂
    – kultura starożytna-nie jest to moja pasja,ale lubię oglądac programy o tym i czytac ksiązki (mitologie lubię najbradziej 😀 )
    – czasem rysuję,nie sa to może dzieła sztuki,ale mi sie podobają 🙂 zwykle bazgrolę w stylu „mangowym” ale zdaża mi się tez rysowac normalne postacie(wtedy bez twarzy-są ponoc zbyt komiksowe-skupiam sie wtedy na ubraniu tylko)
    – internet!buszuję w sieci z zapałem maniaka!nikt nie wie czego szukam,nawet ja sama 😉
    W przeciwieństwie do przedmówczyń nie lubię robic zdjęc,ale lubię byc fotografowana.Nie dlatego,ze jestem specjalnie fotogeniczna-po prostu ot tak 😀 Jeżc lubię,zwłaszcza cos kalorycznego i niezdrowego 😀

    Mangę i Anime też lubię ogólnie lubię Japonię [ już nie wspomnę o moich rysunkach typowo hentaiowych ]. Ale Japonia aż tak mnie niem kręci aby było to moim zainteresowaniem. A co do kultury starożytnej to ja ogólnie rzecz biorąc bardzo lubię historię 🙂 AA o necie nawet nie wspomnę 🙂

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Witaj! 😀

    Ja rowniez mam zwykle zainteresowania,ktore wymienie 😛 Mysle,ze to wystarczy.:P W razie rozszerzenia tematu pytajcie. 😉 No wiec moje zainteresowania to:

    -podroze,turystyka
    -zwierzeta
    -kwiaty,przyroda!
    -muzyka!taniec!
    -komputery
    -motoryzacja
    -szachy 😛

    fortunata_fofa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    Ja to wogóle jestem artystyczna duszą. Uwielbiam pisać scenariusze jeszcze niedawno wystawiałam swoje sztuki ostatnio przez brak czasu nie robie tego. Chetnie jakby była okazja i mozliwożc wróciłąbym do tego. Kocham też taniec. wystawiałąm musicale.Och to były czasy.Oprócz tego ,że pisałam scenariusze to jeszcze w nich tańczyłam. Kocham też medycyne. Nowinki medyczne i wogóle kocham cały ten temat.

    oka021
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 327
    • Pasjonat

    hmmm to ja oczywiscie lubie fotografowac, moze to nie moj konik ale jak dorwe aparat to czasem cos fajnego zrobie 🙂 krecilo mni tez kiedys wywolywanie zdjec gdzie w piwnicy itd

    reszta mojego zycia to harcrestwo doslownie zawsze i wszedzie ze mna 🙂

    lubie czasem po prostu wyjsc z domu i isc do lasu albo polezec na lace

    ogolnie nie mam za duzo czasu na moje inne pasje bo szkola pozera moj cenny czas. dziewczyny od robienia bizuterii pokazcie jakos swoje cacka bo ja kocham oryginalne kolczyki 😀

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    Moim hobby jest człowiek a dokładnie jego mózg. Uwielbiam neurologie i to co się dzieje z człowiekiem podczas choroby. 🙂 A oprócz tego interesuję się kwiatami, aranżacją wnętrz ( koncentruję się bardziej na oglądaniu;) ) i ziółkami. 😉

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    dziewczyny od robienia bizuterii pokazcie jakos swoje cacka bo ja kocham oryginalne kolczyki 😀

    Jak tylko coż zrobię to wstawię, bo jak na razie wszystko wysprzedałam!

    -Mosquito-
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    Hej 🙂

    W czasach fotografii cyfrowej mało kto nie zobi zdjęć 😉 Zaczynałam od starego aparatu Praktica i Zenita oraz zabaw w ciemni. 😉 Teraz przesiadłam się na aparat cyfrowy i wcale nie jest mi z tym źle.

    Moją główną pasją jest przyroda a z zawodu jestem plastykiem. Jesli tylko się da staram się łączyć pracę z hobby!

    WargGirl, jeżli to Twoje nogi są w avararze to po nogach wcale nie widać żebyż była „niespecialnie fotogeniczna” 😉

    Onione, specialnie dla Ciebie koniki z Janowa Podlaskiego

    mythbuster
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    A ja tylko pakuje bo jestem pósty.

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Aha jeszcze zapomnialam dodac ze lubie stare lokomotywy parowe 🙂 i coroku jezdze do Wolsztyna na pokaz „Starych parowozow” Bardzo fajnie tam jest:) Mam zdjatka ale nie umiem tu wkleic 🙁 Ehh Moze kiedys mi ktos powie jak to zrobic 🙂 papa ciuch ciuch uuu 😆

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Aha jeszcze zapomnialam dodac ze lubie stare lokomotywy parowe 🙂 i coroku jezdze do Wolsztyna na pokaz „Starych parowozow” Bardzo fajnie tam jest:) Mam zdjatka ale nie umiem tu wkleic 🙁 Ehh Moze kiedys mi ktos powie jak to zrobic 🙂 papa ciuch ciuch uuu 😆

    Czyżbyż była w tym roku na Paradzie Parowozów ?? Jeżli tak to rewelacja!! Ja kocham PAROWOZY!! Coż pięknego! W ogóle kolej to mój konik , co zresztą było już przeze mnie mówione! Co lubisz Tigerko w Parowozach ??

    Ps. W następnym roku też się wybierasz?

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Tak jezdze co roku do Wolsztyna. Stare parowozy sa cudne i maja taka dusze …. hmm cos w tym jest! W tym roku bylo cieplutko, ale rok temu wymarzlam strasznie ale….. WYTRWALAM:) Lubie jak gwizdza i para buchaja. Moze to smieszne ale nawet „zapach” pary lubie 😀 Jezdze tam z cala rodzinka. Mysle ze i w przyszlym roku tez pojade:) Pozdrawiam Ciebie bardzo serdecznie peronowa myszko
    ciesze sie ze mamy takie hobby:) A napisz co Ty lubisz w parowozach lub starych pociagach. Prawda ze sa cudowne?:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " nasze zainteresowania hobby i inne takie"

Przewiń na górę