• Autor
    Odp.
  • peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Ja kocham wszystko w nich! Są cudowne! Piękne, cudny zapach pary , ta czerń błyszcząca! Ostatnio jak jechałam do Wolsztyna włażnie na Paradę ,to w Lesznie się zatrzymaliżmy i tam na wodowaniu była tekatka [ Tkt48-18 ] oraz Ol49-111 coż pięknego to było!!


    Piękna tekatka!


    A tu oleka i tekatka razem w Lesznie … A po wodowaniu pojechały na paradę 🙂

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    A w tym roku przyjechal ten wielkolud niemiecki 😀 A jak te zdjatka wklejasz? :)Ale wiesz raz przejechal bo sie bali ze szyny nie wytrzymaja:)

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Tak z Niemiec też był piękny, ale szczerze mówiąc to przy parowozowni to ja tylko chwile byłam , potem byłam na niestrzeżonym przejdzie [niestety sama nie byłam na paradzie tylko z raptem 6 facetami 😀 ]
    I bardzo ale to bardzo przypadł mi do gustu parowóz z Węgier! Zielone cacko !!

    A do wklejania zdjęć trzeba mieć to na jakimż serwerze, ja mam na fotosiku! A potem to wklejam z BBCode czyli wpisuje [img]adres%20obrazka[/img]

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Tak masz racje ten Wegierski slodzik!!! Ten komin w ksztalcie czapki Wegierskiej byl super!! Lubie tez pociagi z Chabowki. Przyjezdzaja co roku sa te sliczne:) Mamy rowny gust:)
    Dzieki a zdajtka sprobuje jutro wstawic bo lece juz sapc 🙁 Pozdrawiam serdecznie i trzymaj sie myszko papapatki ciuch ciuch 😀

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Dobranoc 🙂

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Witaj peronowa mysz 🙂 Tak mysle sobie o tej paradzie i mam pytanie. Co sadzisz o niej? Jak sie podobala? Jak wiszacy parowoz Tkt48-147 ? Podobal sie? Czy zle zrobili ze go „powiesili i uszkodzili? A jak sie podobal Militarny? 🙂 Niestety czesc niemieckich parowozow niestety nie mogla przybyc! Poniewaz wladze niemieckie stwierdzily ze sa zagrozeniem w czasie suszy 😥 A szkoda. W ubieglym roku pamietam „Elza tak mnie pobrudzila hahaha ze wyszlam jak kosmouch 😛 Cala w sadzy! I znajomi takze. poprostu pekl kociolek sobie 🙁 Szkoda bo mi sie podoba ten parowozik. A co sadzisz o Helenie? Czy nie za zielona? Ja nie wiem ale wole czarne lokomotywy 😀 Wiesz bardzo podobalo mi sie tez to koleczko w taj malutkiej lokomotywie niemieckiej 🙂 Wygladalam przy nim taka malutka 🙂 Fajnie co? Aha a wiesz fajna stronka o parowozach jest Nie wiem czy mozna linka tu przeslac ale to parowozy.com.pl Pozdrawiam papapatki

    MIECZ-NICK
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    Ja mam takie zwykle zajecia co to moga sluzyc jako hobby, lubie spacery, lubie przyrode, dobra muzyke. MOim hobby jest jazda samochodem, uwielbiam sama jezdzic, wlaczyc sobie ulubiona muzyke, spiewac na cale gardlo (choc wiem ze falszuje jak cholera) i mknac sobie przed siebie. Poza tym uwielbiam czytac o historii starozytnego Rzymu, zyciu cesarzy z okresu wczesnego cesrastwa, zyciu codziennym Rzymian itp. A w ogole lubie czytac. No i moim hobby jest opieka nad synkiem, kiedy tylko mam dla niego wiecej czasu.
    pozdrowionka

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Witaj peronowa mysz 🙂 Tak mysle sobie o tej paradzie i mam pytanie. Co sadzisz o niej? Jak sie podobala? Jak wiszacy parowoz Tkt48-147 ? Podobal sie? Czy zle zrobili ze go „powiesili i uszkodzili? A jak sie podobal Militarny? 🙂 Niestety czesc niemieckich parowozow niestety nie mogla przybyc! Poniewaz wladze niemieckie stwierdzily ze sa zagrozeniem w czasie suszy 😥 A szkoda. W ubieglym roku pamietam „Elza tak mnie pobrudzila hahaha ze wyszlam jak kosmouch 😛 Cala w sadzy! I znajomi takze. poprostu pekl kociolek sobie 🙁 Szkoda bo mi sie podoba ten parowozik. A co sadzisz o Helenie? Czy nie za zielona? Ja nie wiem ale wole czarne lokomotywy 😀 Wiesz bardzo podobalo mi sie tez to koleczko w taj malutkiej lokomotywie niemieckiej 🙂 Wygladalam przy nim taka malutka 🙂 Fajnie co? Aha a wiesz fajna stronka o parowozach jest Nie wiem czy mozna linka tu przeslac ale to parowozy.com.pl Pozdrawiam papapatki

    Była fajna! Bardzo mi się podobała, podobało mi się też gaszenie pożaru przez mojego chłopaka i znajomych [ to taki szczegół ] . Co do tekatki to biedna ta tekatka, w ogóle nie pomyżleli :(. Militarny widziałam przez chwileńkę i nie miałam okazji się przyjrzeć dokładniej. Co do niemców to się naprawdę nie dziwię, że nie pozwolono im przyjechać ale szkoda szkoda … Co do kolorku Heleny, to mmm nie czepiam się, ale też wole czarne parowozy 🙂 . Co do umieszczania linków to można umieszczać 🙂 Co do stronki którą podałaż to jest mi znana 🙂 ja się często gęsto udzielam ,bo piszę relacje z wyjazdów na tej stronce [usunięto_link]. Też polecam ją gdyż jest wiele zdjęć, może nie koniecznie parowozów,ale tak ogólnie, choć relacja z Wolsztyna także jest 🙂

    MIECZ-NICK mmm jak bym miała tylko prawo jazdy to też bym pewnie jeździła 🙂

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Peronowa a moze tak drezynka pojezdzimy co? Hihi Widzialas ? Samochodziki drezynki? 🙂
    Ja tez uwielbiam Wlochy. Sa cudowne!!! 😀 Chetnie bym tam zamieszkala 😀

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    No nie nie widziałam 😀

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Peronowa myszko przyznam sie ze w tym roku tez nie widzialam tych fajnych drezynek! Ale w ubieglym roku byly. Jeden stara Warszawka.A na reszcie sie nie znam. Ogolnie bajerek 😆 Fajnie byloby pojechac taka drezynka 🙂 😛

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Tigerka nawet nie wiesz jakie to męczące jest! Drezyna jest fajna jeżli tylko to nie ty musisz się wysilać 🙂

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Peronowa ale to mialo taki silniczek i jechalo. A po co mamy mezczyzn??:) Co Ty na to? 😆

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Tak już widzę mojego Kubusia męczącego się w drezynce! To że on też kocha kolej [nawet bardziej ode mnie kocha bo dłużej się tym interesuje ] to nie znaczy ,że będzie mu się chciało 🙂

    fortunata_fofa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    no widze tutaj sporo pasjonatów koleji i fotografi. fajnie .

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " nasze zainteresowania hobby i inne takie"

Przewiń na górę