• Autor
    Odp.
  • Fabrik_com_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Ja podobnie,od jakiegoż czasu zaczęłam używać naturalnych kosmetyków,znajoma mnie namówiła i faktycznie są skuteczne,moim zdaniem warto.

    ewelinaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Moim zdaniem są fajne, można sobie w domu samej takie zrobić do tego są bardzo teraz modne.

    e-Fontanna.pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Moda to osobny temat,warto skupić się na faktach a te są takie,że naturalne kosmetyki potrafią być bardzo skuteczne o ile wybierzemy dobrą serię,za to warto zapłacić nawet nieco więcej i cieszyć się ich dobrą jakożcią.

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Sama stosowałam i bardzo sobie je chwalę,są skuteczne i godne polecenia dla każdego niezależnie od rodzaju cery. Taniej można kupić je w sklepach internetowych.

    katarzyna298
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    no raczej, że są ekstra! ostatnio odkryłam, że awokado żwietnie działa na cerę i staram się sama robić maseczki bazujac na nim. polecam!!! ;d

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Zatem opinie w tej kwestii są chyba raczej jednoznaczne i każdy poleca. Teraz tym bardziej warto ich poszukać w sklepach internetowych ponieważ mamy niższe ceny,czuć już tą przedżwiąteczną atmosferę:)

    sylwia32
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ja jestem za takimi kosmetykami, coraz czężciej można je kupić i coraz więcej o nich się pisze i moim zdaniem dobrze

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Zakładam że są odpowiednio dobrane,ponieważ też te w 100% naturalne kosmetyki nie należą do tanich,jednak warto bo nie podrażniają i są skuteczne,to ich główne zalety.

    Mania12
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Naturalne kosmetyki to fajna sprawa, tylko trzeba sprawdzać czy te reklamowane jako naturalne faktycznie takie są. No nie czarujmy się w dzisiejszych czasach to niezły chwyt marketingowy, bo teraz jest to bardzo na czasie. Dlatego patrzmy na składy 😉 ale jeżli już upolujemy perełkę, to na prawdę działanie takich kosmetyków jest mega 🙂

    KochamZdrowie_com
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Naturalne kosmetyki są bardzo skuteczne i sprawdzone,potwierdzają to opinie wielu osób nie tylko na tutejszym forum. Ja w szczególnożci polecam kosmetyki z kolagenem naturalnym,jego zalet i włażciwożci chyba nikomu nie trzeba przedstawiać:)

    Lapsus
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Chciałabym ich używać więcej, ale nie zawsze jest czas na przygotowywanie jakiejż mikstury samodzielnie, a kosmetyki naturalne są dożć drogie. Mimo to używam np. ałunu, błota i soli z morza martwego, oleju arganowego.

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Dzięki za zdjęcie,teraz tylko muszę poszukać tej odzywki,ale faktycznie jest trudno dostępna. A wiesz może ile kosztuje?

    alana
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Też jestem fanką naturalnych kosmetyków 🙂 Mam swoją ulubioną polską firmę Korana. Produkuje ona całkowicie naturalne kosmetyki na bazie miodu lub wosku pszczelego. Według mnie są one niezastąpione, a zwłaszcza miodowe masło do ciała i miodowy krem do twarzy z serii szlachetny polski miód. Działają skutecznie i mają piękny zapach 🙂

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Ja teraz zamowiłam, czarne mydło.
    Niby dobre, nawet do demakijażu .
    więc czekam niecierpliwie na dostawę 😉

    Zdrowie-i-uroda_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Kosmetyki naturalne są moimi zdaniem tymi jedynymi słusznymi na których powinniżmy bazować,jeżeli chcemy zachować piękny i zdrowy wygląd naszej cery,wtedy naprawdę warto. Taniej można je kupić w dobrych sklepach internetowych.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Naturalne kosmetyki – co o tym sądzicie?"

Przewiń na górę