• Autor
    Odp.
  • Owieczka543
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja szczerze polecam kursy interaktywne. W każdej chwili możesz zatrzymać film, cofnąć, przewinąć 🙂 Po co wydawać pieniądze, jak można mieć dobry kurs za darmo?
    Nie wiem, czy mogę wstawić link do portalu, z którego ostatnio korzystałam, ale…
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    Maja tam duuużo różnych kursów z tego co patrzyłam (matematyka, fizyka, kursy językowe).
    Według mnie bardzo fajny projekt, polecam szczerze :))

    loreen
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Hejb dzieki. Fajne miejsce i co dla mnie istotne kursy za free. 🙂

    baasiek
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 208
    • Zapaleniec

    A jak na takim kursie z wymową? Da się tę kwestię załatwić online, ja sobie tego jakoż nie wyobrażam 😀

    ohajo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Wyjedz do Angli i w miesiąc się nauczysz 😉

    olaszym86
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Teraz możliwożci nauki języków są naprawdę ogromne. Ja osobiżcie słówek uczę się sama, a od czasu do czasu robię sobie konwersacje przez skype’a ze znajomym z USA. To bardzo dużo mi daje.

    Magda Sissel.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 109
    • Zapaleniec

    ja mam wykupiony kurs on-line i za c*****ę nie mogę się za niego zabrać :/ już któryż miesiąc… 👿

    Ooo25
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Najlepiej się uczyć czytając anglojęzyczne portale, typu BBC, CNN itp.

    TaMara8
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja uczę się przez rózne aplikacje na komórce, ale najwięcej to poprzez czytanie gazet i książek po ang.

    torpeda
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    ja z kolei uważam , że batdzej skuteczne sa szkoly jezykowe, sama bylam na kursie jezykowym w Lincolnie w Krakowie i jako osoba, ktora miala odwieczny problem z nauka jezykow obcych jestem bardzo zadowolona, bo naprawde sporo mnie tam nauczyli, zmienilam swoje podejscie i w koncu udalo mi sie opanowac angielski na poziomie b2, teraz zapisalam sie na niemecki 🙂

    baasiek
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 208
    • Zapaleniec

    Z perspektywy czasu widzę, że szkoła językowa to był dobry wybór 🙂 jak ktoż szuka czegoż to w speak upie też jakież dofinansowanie kursu można dostać

    mk1131523
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Wg mnie nauka angielskiego ma wielki sens, sama chodzę do szkoły językowej Columbus w Lublinie i bardzo mi się podobają i zajęcia i podejżcie lektorów. Bardzo miło, bez stresu no i widać efekty. Jeżli ktoż szuka dobrego kursu to podsyłam link, sprawdźcie sobie: columbus.lublin.pl

    Beatrycze
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Zdecydowanie indywidualne korepetycje i najlepiej z native speakerem.

    wellonme
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    korepetycje będą najlepsze ale znacznie droższe niż szkoła językowa 😉


    [usunięto_link]

    Animadea
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Szkoła jest dobra, bo uczymy się konwersacji, a to ważne.

    baasiek
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 208
    • Zapaleniec

    Wszystko zależy od osoby, jednym lepiej indywidualne lekcje przypadną do gustu innym w grupie, teraz w speak upie jest konkurs,że można wygrać fajną wycieczkę i sprzęt elektroniczny.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " nauka angielskiego"

Przewiń na górę