• Autor
    Odp.
  • Cooren
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Jestem za korepetycjami albo indywidualnymi zajęciami, bo wtedy osoba ucząca uczy tylko i wylącznie Ciebie,a nie jeszcze 5 innych osób.

    Doradca MM Publications
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Tak naprawdę każdy ma swoje własne ulubione metody uczenia się. Warto z nich korzystać i dobierać sposób poznawania nowego języka właśnie pod tym kątem. Niektórzy są wzrokowcami, niektórzy słuchowcami, niektórzy wolą, jak dużo się dzieje. Istotne są też pomoce, z jakich korzystamy. Polecam readersy z naszego wydawnictwa – to książeczki, które gwarantują dobrą zabawę, ale i efektywną naukę. Dla każdego, w każdym wieku, obecnie w promocyjnej cenie, do 40 procent taniej.

    Nataszka1985
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Moim zdaniem trzeba iść na kurs do szkoły i też oglądać programy po angielsku i czy słuchać jakiś rozmówek.

    Amela22
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ja właśnie ostatnio zapisałam się na taki kurs angielskiego online do tutlo. Skusili mnie elastycznymi godzinami nauk. Jestem już po kilku lekcjach i jak na razie bardzo mi się to podoba.

    jolakrejzola
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Amela22 a czy te niewykorzystane zajęcia w Tutlo naprawdę przechodzą na następny miesiąc? 🙂 Bo jestem na początku swojej przygody z nimi i chcę się jak najwięcej dowiedzieć już od kogoś, kto z nimi pracuje. Bo sposobem prowadzenia zajęć jestem bardzo zadowolona.

    emila22
    Participant
    • Tematów: 17
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Mi kilka osób polecało szkołę profilingua. Wiem, że mają dużo nativów, grupki są nieduże i podchodzą dosyć indywidualnie do kursantów. Chciałabym się nauczyć płynnie mówić, bo to moja najsłabsza strona, mam straszną blokadę przed mówieniem

    Amela22
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Jolakrejzola, dokładnie tak jest- lekcje w tutlo nie przepadają a przechodzą na następny miesiąc. Ja uczę się już te kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolona z efektów jakie udało mi się już osiągnąć a także z samego kursu i stylu jego prowadzenia.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " nauka angielskiego"

Przewiń na górę