• Autor
    Odp.
  • mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    ech tam troszke nadziei… celulit raczej da sie pokonać tylko trzeba z nim uparcie walczyć… sport, masaż, dieta, balsamy i ciało jak marzenie

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    ech tam troszke nadziei… celulit raczej da sie pokonać tylko trzeba z nim uparcie walczyć… sport, masaż, dieta, balsamy i ciało jak marzenie

    popieram, wytrwałożć i systematycznożć to to co nam pomoże 😉

    sasanka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    W moim przypadku była i jest nadal – konsekwencja! Nie wolno się poddać. Ale i nie warto wierzyć że po 2 dniach zniknie. 😕

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    tak sasanka , ale czasami jest z nami tak ze juz po pierwszym uzyciu kremu wydaje sie nam ze juz powinien działac

    Caro22
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    no kobitki trzeba walczyć o piękne ciało! Nie poddawać mi się tu. Aniuta a w jakim stopniu masz cellulit?

    blue moon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    pewnie juz wakacje za pasem trzeba dbac o siebie pamietajcie masaze sa najwazniejsze!!!!i cwiczcie [usunięto_link] tam jest duzy wybor zestawow.

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    popieram, wytrwałożć i systematycznożć to to co nam pomoże 😉

    A to to nawet w każdej sytuacji pomaga 😛 Nie tylko w walce z cellulitem 😉

    krlnk
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 269
    • Zapaleniec

    ja walcze znim od paru miesięcy i naprawde WIDAĆ efekty :))) więc warto sie starać 😛

    muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    w gabinetach kosmetycznych różnymi zabiegami da się pozbyć cellulitu ale niestety jest to droga sprawa

    Mniszka
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Moja dermatolog powiedziała,że cellulitu nie da się pozbyc zupełnie, zawsze jakies tam nierównożci pozostaną…:(( A walka z cellulitem to naprawde kosztowna sprawa- nie wystarcza jakis krem,żeby zniwelowac te nierównosci…

    muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    Ja cellulit usuwam żelazkiem antycellulitowym. Miałam już dwa zabiegi i efekt niesamowity.

    blue moon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    hmmm ciekawe jak to wyglada cenowo? ile taki zabieg ? i jak sie go robi? ja tylko lykam sobie antycellulitowe kapsulki i masuje sie ale twoje tez brzmi fajnie?

    malenka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    fakt, ciekawa nazwa i wogule interesujace powiedz czy to boli?? i na czym polega

    muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    To urządzenie to taka głowica z dwoma ruchomymi wałeczkami, które zasysysają skóre dodtakowo nastepuje stymulacja prądem. To powoduje rozbicie tkanki tłuszczowej i wygładzenie cellulitu. Siła zassania i ilożc prądów jest dobierana do pacjenta więc nie boli. A co do ceny to niestety w tej chwili nie pamiętam, ale w tygodniu wybieram się na kolejny zabieg więc wam podam.

    malenka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    napisz koniecznie ila taka przyjemnosc kosztuje, a powiedz ile takich zabiegow trzeba zaliczyc zeby byly efekty

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Nie prawda…"

Przewiń na górę