• Autor
    Odp.
  • muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    tam gdzie ja chodze to kosztuje to 155 zl. jest to zabieh na uda i pożladki i tam dodatkowo oprocz tego żelazka jest masaż, też tą maszyną ale taką specjalną nakładką plus zabieg wyszczuplający na kosmetykach. choć on to taki przyjemny dodoatek bo kosmetyki pieknie pachna a skóra po nich jest gładziużka jak pupa niemowlaka.
    co do ilosci to trudno powiedziec. Ja tak jak pisałam widziałam efekt już po pierwszym razie, ale teraz po 3 zabiegach nie widać już praktyycznie nic.

    Jollanta
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    czy takie zabiegi wykouje się w każdym salonie kosmetycznym?

    no i czy takie zabiegi trzeba robić często i regularnie?

    muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    Pewnie nie w każdym, bo z tego co wiem to tylko jedna firma produkuje to urządzenie. Więc pewnie nie ma aż tak wielu salonów, które je mają.
    No i pewnie warto chodzić regularnie. Ja na razie już nie muszę, ale myżlę, że profilaktycznie raz w miesiącu będę sobie chodzić.

    blue moon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    kazdy zabieg zeby byl widoczny efekt musi byc powtarzany przynajmniej w serii 3 razy…inaczej organizm dozna szoku i zacznie produkowac wiecej tluszczyku. tak jest z kapsulkami odchudzajacymi i z cwiczeniami wszystko konsekwentnie.niestety.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Nie prawda…"

Przewiń na górę