nie za dlugo ta grypa?

  • Autor
    Odp.
  • eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    a u lekarza byłaż??

    Polly
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Czasem taka niska gorączka może się tyle utrzymywać. Ale najlepiej idź do lekarza, bo mogło dojżć do nadkażenia.

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    W sumie to nie jest przeciez goraczka. Moze masz jakas lekka infekcje czy cos.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Miałam podobne objawy do Twoich okazało sie ze mam grype.Mnie jeszcze strasznie bolały nogi, pod kolanami,stawy…okropnosć.Oczywiscie dostałam antybiotyk., do antybiotyku probiotyk Acidolac , dzieki któremu na szczescie nie miałam grzybka układu pokarmowego tak jakto juz kiedys w historii swojej choroby przerabiałam.Wiec marsz do lekarza!!

    Wiera
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    Z grypa to teraz trzeb auważac. Kiedys nie stosowalo sie probiotykow do kuracji antybiotykami. koszmar, a przeciez one tak wyjaławiaja organizm. głownie uklad pokarmowy i…powoduja grzybice!
    Acidolac jest swietny. Bralam podczas grypy i nic, zadnych niespodzianek 🙂

    Angies
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Podobno jakis zmutowany wirus krązy także uważajmy kobietki.. ja to w sumie mogę sobie już pogadać już po fakcie tydzień sobie zdycham ale już powinno niedługo być lepiej.. zobaczymy…

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Z grypa to teraz trzeb auważac. Kiedys nie stosowalo sie probiotykow do kuracji antybiotykami. koszmar, a przeciez one tak wyjaławiaja organizm. głownie uklad pokarmowy i…powoduja grzybice!
    Acidolac jest swietny. Bralam podczas grypy i nic, zadnych niespodzianek 🙂

    Ja czasami przy zaburzeniach jelitowych biore Acidolac i naprawde wystarczy 2 – 3 dni i zero jakichkolwiek dolegliwosci.Wiec to dla mnie nr 1 jesli chodzi o probiotyk.A jak nasza forumowiczka ? Byłas juz u lekarza ?

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    ja od niedzieli chodze chyba z goraczka jest mi zimno ale mam wypieki i bola mnie miesnie… nie chce sie teraz rozlozyc 🙁

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    no niestety taka pogoda ze bardzo szybko mozna złapac przeziebienie.A ja za oknem widze padajace platy sniegu a wczoraj jeszcze było 7 stopni ciepła.i jak tu nie chorowac.

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    u mnie tez snieg pada a za niedlugo musze wychodzic i taaak mi sie nie chce koszmarna ta paogoda a i nie za dobrze sie czuje 🙁 szkoda ze nie moge zostac w domu

    Wiera
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    Ten rozszalaly wirus to tzw. rota-wirus? Słyszalam o czyms takim, ale nie wiem co to za zaraza 😉 to acidolac nie tylko przy antybiotykach sie stosuje? Też na problemy zołądkowe? czyli to taki lepszy probiotyk?

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    acidolac jest probiotykiem to prawda ale czy lepszym nie wiem nie znam sie jak dla mnie to podobny do trillacu lub probacti sporo tego teraz,
    natomiast rotawirus powoduje glownie biegunke i wymioty i moze prowadzic do odwodnienia moze byc niebezpieczny u malych dzieci ale i dla doroslych oprocz tego ze jest uciazliwy moze rowniez doprowadzic do odwodnienia

    Mniszka
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Mialam podobnie. Goraczka trzymala mnie ponad tydzień. Pomoglo mi lekarstwo mojego synka ibufen- obnizałam sobie temperature w ten sposób. Zdecydowanie polecam Ci pójscie do lekarza i zmiane antybiotyku, w moim przypadku zadziałało.

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    oj antybiotyk na grypke lub wirus to chyba nie potrzebny 😉 ibufen tez nie jest antybiotykiem, na wirusy mozemy stosowac leki ktore zwalczaja objawy choroby

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    hostessa mowi prawde antybiotyki sa nieskuteczne na choroby wirusowe…na wirusa lepiej kurowac sie po domowemu lub dla szybszego wyzdrowienia brac leki bez ecepty na objawy przeziebienia i grypy ❗

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " nie za dlugo ta grypa?"

Przewiń na górę