• Autor
    Odp.
  • Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    Zima to okres kiedy trzeba w bardzo skrupulatny sposób dbać o zdrowie i o to żeby nie ”czepiały” się nas żadne wirusy!

    aldona.s
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Przede wszystkim należy pamiętać o ciepłym ubiorze, jedzeniu żwieżych owoców i tak profilaktycznie można jakież witaminy łykać

    Filifionk_a
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 94
    • Stały bywalec

    Albo brac gorące kąpiele z olejkami eterycznymi. Oczyszcza żluzuwkę,a jednoczesnie jaka przyjemnosc….. 🙂 Ale witaminkijak najbardziej rowniez polecam.

    magda7
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Mnie już tydzień trzyma przeziebienie,bo na poczatku miałam gorączke,a teraz głowa boli,katar i przy tym nos czerwony,kaszel.Nie moge doczekać sie kiedy bedzie sobota i wolne od pracy,bo taka chora chodze do pracy.Powiedzcie mi jak to jest,że do południa po fervexie i acc max jakos w miare sie czuje,ale gdy nastaje wieczór,pora iżć spac to mnie rozkłada,zamiast lepiej sie czuć?Dzisiaj mi mój M zrobił grzańca i strasznie mi gorąco,zobaczymy jak jutro sie bede czuła…

    Olga123
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 162
    • Zapaleniec

    A mnie z kolei temperatura łapie bardzo rzadko. Jak mam 37,5 to mnie całkowicie rozkłada. Choć muszę przyznać, że ostatnio naprawdę rzadko mnie coż łapie. Polecam czosnek, jak tylko czujecie, że coż nie gra. Ja w takich przypadkach łykam gryporutin.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " nie za dlugo ta grypa?"

Przewiń na górę