niewiem jak to nazwac

  • Autor
    Odp.
  • klusia123
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    mam problem z swoim facetem niby wszystko jest idealne ale jak to kobieta zawsze znajde problem hi hi wiec chodzi o to ze: mieszkam z moim rok i on pracuje ja sie ucze i wychowuje syna a on twierdzi ze jezeli on zarabia na dom to ja powinnam w nim wszystko robic, ok sprzatam gotuje zajmuje sie dzieckiem ucze sie ale to chyba lekka przesada zeby on w niczym mi nie pomagal i wymagal odemnie zebym rano wstala zrobila mu sniadanie potem obiad a na dodatek kolacje ( ktorej ja nie jem) wydaje mi sie ze troche przesadza ale to jeszcze nic wieczorem no jak to bywa trzeba jeszcze sie poseksic no i jest wszystko ladnie pieknie ale on mnie nie zadawala a jak juz mu o tym powiem to probuje to nadrobic reka i usypia no i co tu zrobic z takim leniem ❓ ❓ ❓ 🙄

    smarta
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    nie gotuj, nie sprzataj wkoncu moze sam sie za to wezmie, ale tak szczerze to wspolczuje no coz wkoncu karzda z nas to czeka :/

    smarta
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    nie gotuj, nie sprzataj wkoncu moze sam sie za to wezmie, ale tak szczerze to wspolczuje no coz wkoncu kazda z nas to czeka :/

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    smarta ma racje 🙂 ty tez masz prawo sie polenic 🙂 sam w koncu zobaczy ze taki uklad ci nieodpowiada, albo zagroz ze ty tez pojdziesz do pracy, i kto wtedy bedzie robil wszytsko?:)

    slave86
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    nie gotuj, nie sprzataj wkoncu moze sam sie za to wezmie, ale tak szczerze to wspolczuje no coz wkoncu karzda z nas to czeka :/

    smarta nie każdej kobiety taki los to wszystko zależy tylko od dobrego wyboru faceta, dlatego drogie Panie dobrze się zastanówcie zanim wybierzecie sobie faceta z którym będziecie chciały przeżyć całe życie 😆

    klusia123
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    dzieki za odp

    smarta
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    ja na szczescie z moim nie am problemu, robimy prawie wszystko razem tzn. ja piore i prasuje ale on odkurza i kurze tez posciera i nawet mi cos ugotuje . Jestem z niego bardzo dumna 🙂

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    Ja nie mam dziecka i mam męża.Jak czytałam twojedo posta to czułam mię tak jak tym czytała o sobie (wypisz wymaluj o mnie)Po całym dniu zapierdzielania w domu tez musze wyglądać pięknie,musze byc wymalowana,ładnie ubrana ,i zrobiona na glanc.Kiedyż jak byłam w dresiku i koszuylce powiedział-„jak ty wyglądasz jak borciuch lustra nie masz”Zrobiło mi się tak przykro i żle ze nie masz pojęcia..Tak mnie mąż przywitał pięknie.Człowiekowi odechciewa się wszystkiego…Tylko płakać się che….
    Ze człowiet jest tak nie doceniany a tak się stara…
    Tylko ze mój mąż nie nadrabia ręką tylko sie obaża i wypomina mi ze nie musze nic robic.
    Nie musze gotowac sprzątac,prać ani nic…Moge siedziec i malować paznokcie…
    To jest takie denerwujące…
    Ja co weekend jeżdze do szkoły i żpie u rodziców bo nie opłaca mi sie jerżdzic w tą i spowrotem,a on zamiast coż zrobic w domu-skosić trawnik,posprzątac na strychy albo pomalowac przedpokuj woli siedziec i grac na kompie a wieczorem balowac z kolegani w naszym domu.Jak wracam to nie wiem w co ręce włożyc…

    gosiaczekk85
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Niestety większożć facetów to tradycjonaliżci(z wygody lub w takim domu wychowani, gdzie mamusia wszystko za synusia zrobi 😕 ) ja na mojego męża nie narzekam, fakt nie posprząta( ale swoje brudne rzeczy umie zanieżć do kosza z praniem), umie czasem sam se zrobić obiad czy kolację(także dla mnie), nawet żniadania do łóżeczka się zdarzają, no i umie pozmywać, mogło by być gorzej 😀

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    Ja równiez pracuje nad tym by być poprostu sobą…
    Też mam swoje potrzeby i pasje i nie pozwole by ktoż mi je zabrał…
    Ciesze się ze mojemu męzowi smakuje obiad ale przykro mi gdy on traktuje mnie jak cyborga który znajdzie czas na wszystko,wszystko zrobi i nigdy nie bedzie zmęczony…
    Zawsze gdy mnie na max zdenerwuje powtarzam sobie przed lustrem magiczne słowa i to działa….

    j_lo19
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Wie na co może sobie pozwolić 😕 Ja na początku powiedział co będzie należało do jego obowiązków. A jeżli nie chciał sie zgodzić, to robiłam zawsze coż żeby i tak wyszło na moje 🙂

    klusia123
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    ja mam juz to gdzies nie chce mi sie juz 🙁

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    ehh, może powinniżcie zastosować techniki opóxniania wytrysku, dużo tego w necie można znaleźć, są specjalne miejsca ucisku itd…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " niewiem jak to nazwac"

Przewiń na górę