• Autor
    Odp.
  • anhelika89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Powiem ci coż o podejżciu do życia Maiko. Jest coż takiego w żwiecie, jak wymiana informacji. Ty wysyłasz pewne sygnały i odbierasz. Kazdy z nas tak ma. Jesli wysyłasz negatywne sygnały, użalasz sie, czujesz, że coż się sypie, to podobne sygnały odbierzesz.

    Innimi slowy, polecam Ci w tym momencie taka rzecz. Jak wstaniesz rano, to pomysl sobie o 10 rzeczach za ktore powinnas podiekowac Bogu, ze je masz, np. zdrowie, ukonczone studia itd. Pozniej powiedz sobie i uwierz ze jestes wartosciowa osoba i zycie jest piekne.

    Myslisz ze mowie glupoty i oklepane teksty? Sprawdz sama.


    *********************

    panna zuzanna
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Wypisz na kartce swoje mocen strony i sytuacje, w których coż ci się udało. Potem gdy poczujesz się niepewnie odwołuj się do tej listy. Taka sztuczka to efekt domina – jedno pozytywne dożwiadczenie, jeden użmiech, sytuacja może pociagnąć za sobą następnę. Po prostu pozytywnie się nakręcasz 🙂

    pannaswieczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 491
    • Pasjonat

    Mnie kiedyż dopadła niska samoocena, mąż usilnie nad tym pracował. W końcu mu się udało. Ale zaczęłam się zbierać czytając pozytywne książki i nie słuchając już więcej jego gnojenia. Rozwiodłam się. Wyeliminuj z życia to, co Cię dołuje. Odrzucaj męczące myżli.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Mnie kiedyż dopadła niska samoocena, mąż usilnie nad tym pracował. W końcu mu się udało. Ale zaczęłam się zbierać czytając pozytywne książki i nie słuchając już więcej jego gnojenia. Rozwiodłam się. Wyeliminuj z życia to, co Cię dołuje. Odrzucaj męczące myżli.

    pannaswieczka, popieram! jesteż wspaniałą kobietą!
    nigdy bym nie chciał dołować ukochanej kobietyyy! 🙂

    dodałbym jeszcze, jeżli pozwolisz, że należy dbać o pozytywy – w każdym życiu są jakież…
    mianowicie :-

    ps. pannaswieczka, masz cudowny avatar 😉

    pannaswieczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 491
    • Pasjonat

    Hard- dziękuję. Pozwolę sobie dodać, że Ty także masz przepiękny 😉 avatar 8) .

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Hard- dziękuję.

    Ależ proszę, cudowna PannoSwieczko 😉

    [usunięto_link] wrote:

    Pozwolę sobie dodać, że Ty także masz przepiękny 😉 avatar 8) .

    thank you 😀 ale założę się, że jak go zmienię, to Ci oko zbieleje, Kotku 😉

    Marika250
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    A słyszeliżcie może o kimż takim jak Joe Vitale? Myżlę, że ten temat ma z nim trochę wspólnego, bo facet z bezdomnego stał się milionerem. A wszystko dlatego, że uwierzył we własne siły i możliwożci. Z tego co wiem niedawno był w Polsce i prowadził specjalne szkolenie dot. m.in. wiary we własne możliwożci. Może poszukaj sobie materiałów z tych wykładów i je poczytaj.

    Czytałam wiele razy jego książki. Polecam taką lekturę bo człowiek zaczyna wierzyć, że da się, że można coż w życiu osiągnąć. Po przeczytaniu ksiażki (ba, nawet w trakcie) zaczynamy się nad tym zastanawiać i to już pierwszy krok do lepszego podejżcia do siebie 🙂 Pamiętajmy, że to wszystko jest w naszej głowie.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    no dobra, dziewczyny, mam przeczytać Joe? 😉

    ale wiecie, ja jestem brutal i nieczułyi w ogóle muszę dbać o biznes 👿

    ps. kurde, dobra, dajcie tę chimeryczną książkę 😉

    justy
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    moze powinnas przygotowac liste rzeczy z których mozesz byc dumna? na pewno jest tego duzo. jesli nie masz pomysłow, popros przyjacioł o pomoc. zapytaj o to , co w Tobie lubią.

    Madziul@
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    Ja kompleksów się nie pozbędę nigdy, mimo, że wiem, że nie jestem brzydka itp. Nie wiem skąd się to bierze. Na pewno media mają w tym wielki udział. Wokół pełno pięknych (nienaturalnie) kobiet i mężczyzn, którzy wdzięczą się w reklamach, teledyskach.

    Lindsy87
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Niska samoocena jest problemem wielu ludzi, współczesny żwiat i lansowany przez media model życia, gdzie wszyscy są piękni i bogaci powoduje, że wiele ludzi wpada w kompleksy spowodowane np. niskim poziomem dochodów itp, jednak dzięki pomocy psychologa można przełamać wiele kompleksów i ułatwić sobie codzienne funkcjonowanie.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Niska samoocena"

Przewiń na górę