nowożci, promocje – operatorzy komórkowi! :)

  • Autor
    Odp.
  • asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    elo, tak sobie pomyżlałam, ze jeżeli informowałybyżmy się na temat różnych nowych ciekawych promocji komórkowych to byłoby bardzo fajnie. ja nie mam problemu nigdy ze zmiana operatora byleby wychodziło taniej hiehie. moja natura sknerusa wychodzi 😉 to tak. ja wiem póki co tyle, że plus ma promocje na simplusa, ze minuta rozmowy jest za 5 groszy. mega tanio moim zdaniem, tylko szkoda że na karte, ale jak ktoż lubi, w końcu to mniej zobowiazuje to chyba super dla niego. tylko nie pamietam jak sie ta promocja nazywa, ale to nie jest chyba jakies strasznie istotne, już tam w plusie jak sie ktoż zapyta, to mu przeciez powiedzą 😉 hm.. no to ja wiem tyle. jakież inne interesujące wieżci?

    zoska samoska
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 92
    • Zapaleniec

    nio…ja wiem jak sie nazywa ta promocja:P…”Niemozliwe, a jednak”, bo teraz tyle tych reklam o tym i plakatow, ze sie w glowie kreci od natloku informacji :P. a w ogole to super jest promocja, bo to 5 groszy za minute w dodatku o kazdej porze, 7 dni w tygodniu:)…wiec mozna sobie zaoszczedzic i hihi, tym bardziej , ze trzeba juz zbierac powoli pieniadze na prezenty pod choinke :D. a w ogole to kupie dziadkowi karte, bo on ciagle do mnie dzwoni z domu i mowi mi co jedza z babcia na obiad, albo zycza mi milego dnia, a tak to naucze ich obslugi telefonu komorkowego i beda do mnie mieli tansze polaczenia :)…to ode mnie tyle 🙂 buzi:)

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    ja to mam babcie która mi opowiada, co leci aktualnie w telewizji, jakbym telewizora nie miała hiehie…
    a swoją droga to nizła promocja dla starszych osób, bo młodzi często bazuja na smsach tylk, a tutaj nauczyc moja babcie np. wysyłać smsa… aaa, nie p****łabym się tego zadania, co to to nie! 😀

    zoska samoska
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 92
    • Zapaleniec

    ja jakbym miala czasu troche to nauczylabym babcie jezdzic na Gingerze :)…a dziadka posadzilabym na rowerze z trzema kółkami i jezdzilibysmy sobie do lazienek…hehe…albo jak juz dziadkowi kupie tego plusa, to bede mogla go kontrolowac, bo ostatnio za duzo wcina slodyczy, a tak to bede slyszala przez sluchawke czy ma buzke sklejona krowka czy nie 🙂 ..dzieki bogu za telefon 🙂 eeeech …wesole jest zycie staruszka 😀

    zoska samoska
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 92
    • Zapaleniec

    pojawila sie w plusie nowa promocja, za 6 zlotych do wykorzystania jest 600 esemeskow 😛 to wychodzi grosik za wiadomosc…czyz nie pieknie ? 😀

    tracey
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Promocja SMS za 0 zł w heyah jest dożć ciekawa. Koleżanka z jej powodu nei wypuszcza teraz komórki z rąk 🙂 Tzn. wysyłając SMS na odpowiedni numer (koszt to chyba 5 zł), można później prez tydzień wysyłać SMS-y do wszystkich sieci bez opłat. Dla kogoż kto dużo pisze w sam raz.

    tracey
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Promocja SMS za 0 zł w heyah jest dożć ciekawa. Koleżanka z jej powodu nei wypuszcza teraz komórki z rąk 🙂 Tzn. wysyłając SMS na odpowiedni numer (koszt to chyba 5 zł), można później prez tydzień wysyłać SMS-y do wszystkich sieci bez opłat. Dla kogoż kto dużo pisze w sam raz.

    anYa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    podobno wchodzi kolejna siec komórkowa i zapewne aby jakos sie utrzymac na rynku wprowadza niezle promocje. skoro operatorzy juz daja 6 gr za smska to pomyżlcie co bedzie za jakies poł roczku:) wszyscy do wszystkich dzwonia za darmo:)

    wtedy to i moja babcia żmigała by z komórką w łapce hehe

    dosia1105
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    hej
    rzeczywiżcie wchodzi nowa sieć komórkowa na rynek:) maja ciekawą ofertę promocyjną…po zalogowaniu się na ich stronce można dostać telefon za free i darmowe doładowania:]i jestem już w gronie ich szczężliwców:D

    anYa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Ty szczężciaro jak to zrobiłaż:)?? dostałas kurierem poczta czy jak?
    a w ogóle to kiedy sie zarejestrowałaż? bo może dlatego ze ja dożć niedawno to już mnie nie obejmie promocja:(

    dosia1105
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    witam:)
    nie pamiętam dokładnie kiedy się zalogowałam, ale wiem że moja siostra zalogowała się tydz temu i dzwonili do niej w pt przed żwiętami czyli jeszcze jest w trakcie rozkręcania więc nie trac nadzieii;)

    msqlek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    A ja pogaduje z :* tez za 5 gr / minuta. Wszystko dzieki Go i Orangu, czyli Orangu GO hi hi 🙂

    dosia1105
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    to też bardzo miło dla Ciebie:)ale tutaj można dostać telefonik z kaską na koncie za free przez 2miesiące…więc uważam, że jest to kusząca propozycja:)

    msqlek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Tyle, ze narazie nie kazdy ma szanse dostac taki pakiecik, wiec zadowalam sie tym co mam. I zadowolona jestem 🙂

    anYa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    a ja jestem w Erze od 3 lat i jakos nic mi nie proponuja. nawet jak po 2 latach powinnam miec możliwosc zmiany aparatu, to oni zawsze maja cos. wiec chetnie skorzystam z nowej sieci bo ta Era to juz mnie czasami drażni… i raz mi zablokowali połączenia bez wczesniejszego powiadomienia…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " nowożci, promocje – operatorzy komórkowi! :)"

Przewiń na górę