• Autor
    Odp.
  • waniliowysen
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    zgadzam sie ,lepeij nie [i octu ,toc on krwinki wypłukuje..

    florek102
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Mam pytanie
    Co to POWERDRINK jak się go sporządza.Wyczytałam o nim w forum gdy czytałam o occie jabłkowym który ma być doskonałym żrodkiem na różne dolegliwożci.Nurtuje mnie też gdyż nie mogłam znaleźć na temat skutków ubocznych picia octu jabłkowego.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Nurtuje mnie też gdyż nie mogłam znaleźć na temat skutków ubocznych picia octu jabłkowego.

    Uszkodzenie żluzówki żołądka.

    koliber
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    znalazłam taka wypowiedz na temat roznicy miedzy octem spirytusowym a octem jabłkowym

    OCET JABLKOWY jest bezpieczny pod warunkiem ze jest JABLKOWYM. W przeciwienstwie do spirytusowego nie zabija czerwonych krwinek.Kwas octowy(C2H4O2)zawarty w zwyklym occie powoduje anemie,zakloca proesy trawienne i zaburza proces prawidlowego przyswajania pokarmu.Powoduje marskosc watroby i wrzodowe zapalenie jelita grubego. Wartosci octu JABLKOWEGO(C4H6O5kwas jablkowy)sa zupelnie inne kwas jablkowy laczac sie z zasadami i substancjami mineralnymi,tworzy glikogen.Glikogen pomaga odbudowac czerwone krwinki,poprawia stan naczyn krwionosnyc,reguluje cykl menstruacyjny. posiada wysoka zawartosc potasu, ktory wplywa na wyciszenie ukladu nerwowego, reguluje prace hormonow oraz zatrzymuje w organizmie wapn,zelazo,magnez i krzem. Jezeli mialby szkodzic jak ocet spirytusowy to juz nie powinno mnie byc wsrod zywych.

    pochodzi z [usunięto_link]

    skoro jst on taki szkodliwy to czemu tyle osob ktore go pija czuje sie swietnie i nie podupada na zdrowiu?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " ocet jabłkowy"

Przewiń na górę