• Autor
    Odp.
  • Aleksandra44
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Ja zaczynałam z kasety i do tej pory z niej ćwiczę. Tak na prawdę to można zapisać się też na kurs, na początek najlepsza najprostsza forma Jogi Hatha Yoga

    efinioooo
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Trzeba uważać bo to jest jak z medytacją nie jest dobra dla każdego poczytać zagłębić się wtedy wzrożnie nasze bezpieczeństwo wsłuchać się w siebie to takie samo ubezpieczenie dla własnej żwiadomożci.

    Aleksandra44
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Joga to nie sport ambicjpnalny, każdy ćwiczy na miare swoich możliwosci. Ja zaczynałam od Hatha jogi- to najbardziej pierowtna joga, a przy tym najbardziej klasyczna i statyczna, dużo pozycji ” zatrzymuję” sie prze to długotrwale rozciaga się cialo

    jarilitmanen
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Joga to nie sport ambicjpnalny, każdy ćwiczy na miare swoich możliwosci. Ja zaczynałam od Hatha jogi- to najbardziej pierowtna joga, a przy tym najbardziej klasyczna i statyczna, dużo pozycji ” zatrzymuję” sie prze to długotrwale rozciaga się cialo

    Aleksandra ma rację jeżli nie dotrzymujesz tempa to odpuszczasz i tyle

    olamik
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    Witam,

    czy kobieta w ciąży może zacząć ćwiczyć jogę? Nigdy wczeżniej nie uczęs****łam na zajęcia, ale teraz może warto sie zapisać, gdy jest więcej czasu wolnego. Dziewczyny jaka jest Wasza opinia, poszukać zajęć?

    Moni165
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Jak najbradziej! Z tego co wiem to joga pomaga przygotować się do porodu – przed wyszystkim chodzi chyba o techniki oddychania! Organizowane są specjalne kursy dla kobiet w ciąży, a nawet joga partnerska- dodatek do szkoły rodzenia!

    Patricja
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Ja mam zamiar nauczyć się jogi, ale jakoż nie umiem się za to zabrać. Jak myżlicie, lepiej trenować w domu, czy skorzystać z kursu ?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Od czego zacząc??"

Przewiń na górę