• Autor
    Odp.
  • Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    na pewno zdrowiej niż byż miała łykać witaminy w tabletkach

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    No hydrowitamin już nigdy nie zamienię na witaminy w tabletkach, bez względu na koszt…

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Jako uzupełnienie diety jak najbardziej, ale i tak wolę sobie prawdziwego grefrucika zjeżć 😉

    Der-med
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Zdecydowanie lepiej jest dostarczać do organizmu witaminy w postaci naturalnej – syntetyki nigdy nie zastąpią naturalnych składników odżywczych. Witaminy i mikroelementy dostarczane z pokarmem lepiej się wchłaniają, nie obciażają innych organów i na pewno o wiele lepiej smakują

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Szczególnie, że metabolizm witamin w tabletkach dodatkowo obciąża wątrobę, a po co? Można przecież napić się jakiegoż suplementu płynnego- od razu się wchłonie- tak ja ten actimincyl co piłam:)

    Slicznotka25
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Ja podczas odchudzania brałam Therm Line. Miał najwięcej zalet: kofeina- więcej energii, chrom- nie masz takiego parcia na słodycze, sinetrol i l- karnityna szybciej spalasz kalorie.

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    To racja, mi TL tez pomógł zrzucić kilka kilo nadwagi. Myżlałam, że będzie ciężko ale udało się, i rzeczywiżcie przeszła mi ochota na słodycze 🙂

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    wiele osób popełna błąd i przechodząc na dietę rezygnuje z wszelkich tłuszczów, a tłuszcze są potrzebne do rozpuszczania witamin A, D, E i K – bez nich tych witamin nie przyswoimy. Co więcej np. olej rzepakowy zaiwera kwasy omega-3, które wręcz pomagają w likwidowaniu zbędnych kilogramów. Trzeba więc pamiętać, że będąc na diecie, tłuszcze też trzeba jeżć.

    igortreneronline.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK!
    PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA!
    WEJDŹ TERAZ NA igortreneronline*pl
    PRZECZYTAJ POZYTYWNE OPINIE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW!
    I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " odchudzanie a witaminy"

Przewiń na górę