Odczucia kobiet, które urodziły…

  • Autor
    Odp.
  • hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    Jestem facetem. I mam wspaniałą kobietę, którą szalenie kocham. Ona mnie też. Po prostu wiem o tym. I już. Oboje chcemy mieć dzieci. Jeszcze nie wiemy kiedy. Ale już się do tego zbliżamy. Na razie stosujemy z całkowitym powodzeniem metody naturalne, by nie zajżć w ciążę. Wkrótce naturalnie odłożymy wszystkie te ceregiele.

    Otóż chciałbym zapytać wszelkie matki na tym forum, jakie miałyżcie przeżycia podczas porodu, tuż po nim i jeszcze dalej, dalej¦ Co mogłybyżcie polecić, zaordynować, pouczyć facetów? Chciałbym być mądrzejszy i tak dalece, na ile to możliwe “ czuły dla mojej kobiety, gdy będzie rodzić¦ Przecież to dla nas mężczyzn nie takie proste¦ By była szczężliwa dzieckiem, naszym dzieckiem, ale także szczężliwa ze swoim menem.

    PS. Kurde, przy ˜naszym porodzie koniecznie bym chciał być! Wy też macie taką potrzebę? Albo raczej miałyżcie? Bardzo proszę, szanowne Panie-Matki o obfite wypowiedzi¦ No i wnieżcie uwagi, bitte, czego spodziewacie się dalej od nas w wychowaniu dzieci¦ Macie pozytywne, czy negatywne dożwiadczenia? Hej! Tylko proszę¦

    PS-BIS. Kobitki, błagam 😉 nie zostawcie mnie na lodzie 😀

    Spytam jeszcze: czy kobiety po porodzie mają rzeczywiżcie wysoce obniżoną chęć na swojego faceta? nie chciałbym być dla niej natrętem, ale też nie nazbyt obojętnym 😯

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    tak, tez mam potrzebe bycia przy porodzie, jak najbardziej. przeciez sie nie ulotnie.

    jesli zas chodzi o obnizona chec na faceta…nie, spoko. z pozaszywana pochwa, z uplawami, bolacymi cyckami od mleka kobieta ma taka sama chec na faceta jak zwykle.

    stary…nie nadajesz sie na ojca. nie zapladniaj nikogo, dopoki nie zmadrzejesz.

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    tak, tez mam potrzebe bycia przy porodzie, jak najbardziej. przeciez sie nie ulotnie.

    jesli zas chodzi o obnizona chec na faceta…nie, spoko. z pozaszywana pochwa, z uplawami, bolacymi cyckami od mleka kobieta ma taka sama chec na faceta jak zwykle.

    stary…nie nadajesz sie na ojca. nie zapladniaj nikogo, dopoki nie zmadrzejesz.

    a Ty jestes matka, ze wiesz tak wszystko za wszystkie kobiety…i za mezczyzn z reszta tez, moze jestes tez ojcem 😆 😆 😆 😆

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    tak, tez mam potrzebe bycia przy porodzie, jak najbardziej. przeciez sie nie ulotnie.

    jesli zas chodzi o obnizona chec na faceta…nie, spoko. z pozaszywana pochwa, z uplawami, bolacymi cyckami od mleka kobieta ma taka sama chec na faceta jak zwykle.

    stary…nie nadajesz sie na ojca. nie zapladniaj nikogo, dopoki nie zmadrzejesz.

    a Ty jestes matka, ze wiesz tak wszystko za wszystkie kobiety…i za mezczyzn z reszta tez, moze jestes tez ojcem 😆 😆 😆 😆

    nie, ale doskonale znam sie na fizjologii. na studiach mnie nauczono.

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    tak, tez mam potrzebe bycia przy porodzie, jak najbardziej. przeciez sie nie ulotnie.

    jesli zas chodzi o obnizona chec na faceta…nie, spoko. z pozaszywana pochwa, z uplawami, bolacymi cyckami od mleka kobieta ma taka sama chec na faceta jak zwykle.

    stary…nie nadajesz sie na ojca. nie zapladniaj nikogo, dopoki nie zmadrzejesz.

    a Ty jestes matka, ze wiesz tak wszystko za wszystkie kobiety…i za mezczyzn z reszta tez, moze jestes tez ojcem 😆 😆 😆 😆

    nie, ale doskonale znam sie na fizjologii. na studiach mnie nauczono.

    tak, tak slyszalam juz o tych licznych kierunkach studiow, spoko ale to nieprawda, ze wszystkie kobiety tak mocno odczuwaja skutki porodu, wiadomo ze po samym porodzie trudno miec ochote…i ze dziecko wchodzi na pierwszy plan, ale pozniej wszystko razczej wraca do normy.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    tu nie chodzi o dziecko, ale po prostu o polog.

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    tu nie chodzi o dziecko, ale po prostu o polog.

    o dziecko rowniez, uwierz, ze niektorym parom sypie sie zycie seksualne odkad maja potomka, podczas pologu owszem zgadza sie, ale u kazdej kobiety polog i jego czas trwania sa sprawa indywidualna.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    tu nie chodzi o dziecko, ale po prostu o polog.

    o dziecko rowniez, uwierz, ze niektorym parom sypie sie zycie seksualne odkad maja potomka, podczas pologu owszem zgadza sie, ale u kazdej kobiety polog i jego czas trwania sa sprawa indywidualna.

    okres pologu to szesc tygodni po porodzie. nie wolno wtedy wspolzyc.

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    tu nie chodzi o dziecko, ale po prostu o polog.

    o dziecko rowniez, uwierz, ze niektorym parom sypie sie zycie seksualne odkad maja potomka, podczas pologu owszem zgadza sie, ale u kazdej kobiety polog i jego czas trwania sa sprawa indywidualna.

    okres pologu to szesc tygodni po porodzie. nie wolno wtedy wspolzyc.

    6 tyg z reguly.
    gojenie sie rany kolczyka w pepku to okres 3 mies.
    a mi zagoila sie w 10 dni. takze sama widzisz. rany, to rany, u kazdego inaczej sie goja, czy to pepek, czy porod, czy wypadek…

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    tu nie chodzi o dziecko, ale po prostu o polog.

    o dziecko rowniez, uwierz, ze niektorym parom sypie sie zycie seksualne odkad maja potomka, podczas pologu owszem zgadza sie, ale u kazdej kobiety polog i jego czas trwania sa sprawa indywidualna.

    okres pologu to szesc tygodni po porodzie. nie wolno wtedy wspolzyc.

    6 tyg z reguly.
    gojenie sie rany kolczyka w pepku to okres 3 mies.
    a mi zagoila sie w 10 dni. takze sama widzisz. rany, to rany, u kazdego inaczej sie goja, czy to pepek, czy porod, czy wypadek…

    ewentualnie moze trwac dluzej, ale to tylko sprawia, ze facet dluzej musi sie powstrzymac.

    w kazdym razie: wizyta kontrolna po 6 tygodniach od porodu i lekarz decyduje, czy juz mozna wspolzyc czy nie.

    z czym konkretnie sie klocisz? z faktami?

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    nie kloce sie, to Ty masz manie spierania sie ze wszystkim co sie rusza, wiem po prostu ze polog zazwyczaj trawa 6 tyg, ale sa kobiety u ktorych trwa on dluzej lub krocej, wiec nie wymyslaj, takie niezmienne normy jak przedstawiasz to tylko w teorii.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    nie kloce sie, to Ty masz manie spierania sie ze wszystkim co sie rusza, wiem po prostu ze polog zazwyczaj trawa 6 tyg, ale sa kobiety u ktorych trwa on dluzej lub krocej, wiec nie wymyslaj, takie niezmienne normy jak przedstawiasz to tylko w teorii.

    ej pieprzysz glupoty, bo sama nie woesz, co wypisujesz.

    nawet jesli u przeslicznej polog bedzie trwal 2 dni, zaden lekarz nie pozwoli hard manowi dobrac sie do niej przez co najmniej 6 tygodni.

    co za tym idzie: minumum 6 tygodni bez tracania, grzmocenia czy co oni tam jeszcze robia.

    proste?

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    a co ma lekarz do gadania, jesli wszystko jest ok to nie ma zastrzerzen. nawet lekarz nie ma wtedy zastrzezen

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    a co ma lekarz do gadania, jesli wszystko jest ok to nie ma zastrzerzen. nawet lekarz nie ma wtedy zastrzezen

    czy ty w ogole umiesz czytac???

    to jest moj ostatni komentarz skierowany do ciebie. postaram sie prosto, jak krowie na rowie, bo tepa jestes niemilosiernie i o sprawach fizjologii pojecia nie masz.

    po 6 tygodniach od urodzenia dziecka konczy sie polog. wtedy kobieta ma obowiazwek udac sie do lekarza ginekologa, ktory po przebadaniu jej, stwierdza, czy wszystko jest w porzadku, dobrze sie zagoila i moze zaczac zycie plciowe.

    to tyle.

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    a co ma lekarz do gadania, jesli wszystko jest ok to nie ma zastrzerzen. nawet lekarz nie ma wtedy zastrzezen

    czy ty w ogole umiesz czytac???

    to jest moj ostatni komentarz skierowany do ciebie. postaram sie prosto, jak krowie na rowie, bo tepa jestes niemilosiernie i o sprawach fizjologii pojecia nie masz.

    po 6 tygodniach od urodzenia dziecka konczy sie polog. wtedy kobieta ma obowiazwek udac sie do lekarza ginekologa, ktory po przebadaniu jej, stwierdza, czy wszystko jest w porzadku, dobrze sie zagoila i moze zaczac zycie plciowe.

    to tyle.

    przestan mnie obrazac, nie zycze sobie wyzywania od tepych i tak dalej i nie wymadrzaj sie robiac z kazdego watku mieszanke krytyki z nienawiscia, bo nie jestes tu wcale kims madrym, jestes po prostu, chamska i nieprzyjemna, chyba z natury, nie wiem, mam to w wielkim powazaniu 😆 😆

    „Także wtedy, gdy w połogu pojawia się gorączka. … Możesz się kochać już 6 tygodni po porodzie, czężć lekarzy sugeruje, że wystarczy 4-tygodniowa wstrzemięźliwożć”

    to tyle.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Odczucia kobiet, które urodziły…"

Przewiń na górę