• Autor
    Odp.
  • lauren
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Piszesz o przyziemnych sprawach, podaj więcej szczegółów. Takie argumenty mnie nie przekonują.

    no a co chcesz wiedziec?

    monitorujesz swoje srodki w ofe

    wg money.pl jeden z najlepszych funduszy ofe

    w rankingu rzeczpospolitej najlepszy fundusz pod wzgledem dynamiki
    wzrostu [drugi rok z rzedu, to pierwszy taki fundusz]

    ponosi stosunkowo niskie koszty w porównaniu z innymi

    nie jest ani agresywny ani pro oszczędny

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    JA mam fundusz w CU i podobno jest dobry. Wielu moich znajomych też się na niego zdecydowało.

    cyprys
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Nie ma najlepszego i najgorszego. Trzeba żledzić notowania i wybrac najlepszy na dany czas.

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Nie ma najlepszego i najgorszego. Trzeba żledzić notowania i wybrac najlepszy na dany czas. Ja sobie spogladam na [usunięto_link][usunięto_link]

    i tak z tego spoglądania wychodzi, że PZU – najtrwalsze 😆
    te różne reklamowe 'zachłysty’ żyją tylko krótki czaaas…

    najlepiej wybrać żwięty spokój – i nie dopuszczać już więcej agentów…
    bo by człek zwariował z tą emeryturą – a ja nie wiem nawet, czy jej dożyję 🙄
    jeżli w takim tempie będę zachęcany do różniastych OFE, afeee…

    mery
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    Ja jestem w pzu i mam poczucie że dobrze wybrałam, bo firma jest stabilna i pewna. Irytujący są ci agenci ciągle namawiający na swoją firmę.

    kamika
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Także uwazam że PZU to warte uwagi Ofe. Należy do żcisłej czołówki funduszy emerytalnych, jest funduszem dużym, o ugruntowanej pozycji rynkowej, ponadto jest w czołówce jeżli chodzi o zgromadzone aktywa i największą liczbę klientów. A o to włażnie w tym chodzi! Do funduszy na które także należy zwrócić uwagę należą jeszcze ING i Aviva.

    the quene
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 272
    • Zapaleniec

    Mój fundusz to Allianz. Jestem bardzo zadowolona zwłaszcza, że interweniują w ZUSie, kiedy ci złodzieje spóźniają się z przelaniem moich składek. Poza tym, opłata to jedynie 4%.

    kamika
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    no jeżli chodzi o opłaty to teraz już wszystkie zostaną zrównane do 3,5%, także nie ma to wiekszego znaczenia. Jesli ktoż ma jesze jakież wątpliwosci polecam artykul [usunięto_link]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " OFE"

Przewiń na górę