• Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    stosunek przerywany to nie jest metoda antykoncepcyjna ale najlepszy sposób na impotencje więc chyba nie o tym samym.

    i tu się zgadzamy.

    err
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    kurcze, wy naprawdę nie macie pojęcia jak działa npr. Najbardziej wyedukowana tutaj jest pavrati.

    [usunięto_link] wrote:

    a ja mam pytanie. Ufacie na tyle swojemu chlopakowi, ze np wiedzac ze macie dni bezplodne opn chce sie kochac bez gumki twierdzac ze zdarzy z Was wyjsc przed dojsciem? zgodzilybysci sie na takie cos czy lepiej wolicie sie jednak zabezpieczyc??

    po jakiego grzyba się zabezpieczać skoro są to dni niepłodne.
    Wiesz co znaczy niepłodne?
    niepłodne to znaczy że nie ma możliwożci poczęcia!
    wiesz co znaczy nie ma możliwożci poczęcia?
    że choćbyż wiadro spermy w siebie wlała to nie zajdziesz w ciążę.
    ludzie,
    normalnie cycki opadają.

    nie zgodziłabym się na to tylko dlatego że stosunek przerywany jest dla niego „niezdrowy”. Ja wolę mieć w pełni sprawnego faceta w łóżku.

    Doedukujcie się a potem piszcie że ta metoda jest bzdurna. Jak już to będziecie potrafili uzasadnić.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Jeżli chodzi Ci o moją wypowiedź to piszę o stosunku przerywanym, a nie npr. Moje powyższe wypowiedzi odnoszą się tylko i wyłącznie do pytania Anielicy01. A, że dla mnie stosunek przerywany jest bzdurny to… nic nie poradzę. Wolę nie praktykować tej metody ani ze względu na jej skutecznożć, ani ze względu na mojego faceta.

    skorpionik
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Jeżeli okres jest regularny to mozna sobie wyliczyc dni płodne. Ale jak ktos ma wahania cyklu to i podczas okresu mozna zajżc w ciążę.

    anna321321
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    witam jestem nowa i mam pytanie czy w okresie mozna zajsc w ciaze napomne ze uprawialam sex w 2 dniu miesiaczki i zakonczyl sie on we mnie czy moglam zajsc w ciaze blagm o odpowiedz

    anna321321
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    prosze o odpowiedz b sie denerwuje

    anna321321
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    czy w 2 dniu okresu gdy chlopak skaczyl we mnie moge zajsc w ciaze

    miszmasz
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Czysto teoretycznie rzeczywiżcie możesz zajżć w każdym dniu cyklu, natomiast porównałabym to prawdopodobieństwo do prawdopodobieństwa, że pęknie Ci prezerwatywa. Więc musiałabyż mieć naprawdę dużego pecha. Póki co się nie martw na zapas, bo jeszcze Ci się okres opóźni, a na przyszłożć nie rób tak, bo po co Ci tyle nerwów?

    anna321321
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    DZIEKI ZA ODPOWIEDZ ROBILAM 2 TESTY CIAZOWE W 7 I 14 DNIU OD STOSUNKU BRAK CIAZY CZY TO MOZE MNIE USPOKOIC

    anna321321
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    serdeczne ci dzieki za dodanie mi sil napisze jak wszystko sie wyjasni

    anna321321
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    moze masz racje wczoraj robilam kolejny test wyszedl jedna kreska wiec moze wszystko ok

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    wolę mierzyć wraz z nią te dni, niż łykać z nią te tablety – przecież to nie ekologiczne! hehe…

    Isabela27
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ti sie ciesz;p

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Okres a dni płodne"

Przewiń na górę