Opalanie na solarium po słońcu

  • Autor
    Odp.
  • natala29sl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Czeżć Wam.Mam pytanie czy po opalaniu na słońcu jak pójde na solarium to czy sie dobrze opale na solce?tzn czy po słońcu solarium „łapie”?
    Jest tu temat opalanie na słońcu po solarium to wiem że łapie ale czy na odwrót też?
    Pozdrawiam

    BOZENA
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    wydaje mi się, że tak! co prawda każda skóra reaguje inaczej więc trudno tak jednoznacznie okreżlić. Ciemną masz karnacje?

    natala29sl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    no włażnie tylko Ci się wydaje 8) chce wiedzieć czy na pewno łapie 😛 mam dożć ciemną karnacje…

    beehive
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 292
    • Zapaleniec

    to załóż, że nie łapie i się nie wybieraj do solarium. szkoda kasy i zdrowia.

    natala29sl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    behivle jeżli nie znasz odpowiedzi to nie zażmiecaj forum!i nie pisz głupot!

    beehive
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 292
    • Zapaleniec

    uważam, że dbanie o zdrowie nie jest głupotą, tylko przejawem zdrowego rozsądku.

    natala29sl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    ale głupotą jest pisanie nie na temat!czy ja pisałam/pytałam czy to jest zdrowe?!

    muszka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    łapie na słońce spokojnie…tylko weź tyle minut ile poturbujesz żebyż sie nie spaliła za bardzo, pamiętaj że te czężci ciała które były pod kostiumem będą czerwone jak przesadzisz z czasem 😉 uzyj tez mleczka ochronnego przed wejżciem na solarkę:)

    natala29sl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    wielkie dzięki za odpowiedz,na pewno się dostosuje do Twoich zaleceń,pozdrawiam serdecznie!

    Filifionk_a
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 94
    • Stały bywalec

    Tylko po tej solarce uzyj jakiegos gleboko nawilzajacego kremu albo oliwki po kapieli, bo skora moze Ci sie przesuszyc i zaczac pekac. Pozdrawiam

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Chcesz pomieszać solarium i słońce… ryzykantka. Ale każdy robi to co lubi. Nie wystarczy, że już się opaliłaż na słońcu? Ja czegoż takie nie rozumiem i nigdy chyba nie zrozumiem…

    madzia18
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    hmm, nie ryzykowałabym, po słoncu zależy jak od razu to odradzam;)

    zozolka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    solarka złapie, tylko że rzeczywiżcie opalanie sie na slońcu i solarce nie wpływa dobrze. Powinnaż sie na coż zdecydować. Solarka jest beznadziejna, okropna, niezdrowa… ale jak trudno bez niej żyć:)

    aluta
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Wszytko jest dobre jeżeli zachowamy umiar. Ładna opalenizna nadmorska jest jak dla mnie najpiękniejsza, ale to kwestia gustu. Jeżli chodzi o opalanie na słońcu to zawsze dodatkowo masz jeszcze żwieże powietrze w przeciwieństwie do solarium 🙂

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Ładna opalenizna nadmorska jest jak dla mnie najpiękniejsza, ale to kwestia gustu.

    To prawda- nadmorska opaleniznę widać z daleka… Jest inna, ma odcień ładniejszy… Tylko co poradzić zimą- może opalać się na stoku?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Opalanie na solarium po słońcu"

Przewiń na górę