• Autor
    Odp.
  • metamorfoza
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Ja bym odczekała trochę i zrobiła przerwę pomiędzy słońcem, a pójżciem na solarium, bo to jednak jak dla mnie trochę ryzykowne, ale tak czy inaczej solarium na pewno złapie i będziesz miała piekna opaleniznę 🙂
    Czasami jest tak, że nie ma się czasu na opalanie na słońcu, bo w tygodniu praca i wtedy pozostaje solarium, ewentualnie weekendy, ale nie zawsze uda się wyskoczyć nad wodę…

    Tarina
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 140
    • Zapaleniec

    Osobiżcie lubię chodzić na solarium, ale gdy pojawi się już słońce, to solarium zostawiam obok i wystawiam się na słoneczko 🙂 Opalenizna z solarium jest dobrym podkładem,szybciej łapie słońce. Przynajmniej jest tak w moim wypadku 🙂

    Yolka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Oj jak dawno nie byłam na solarium, ale chyba przed latem będę musiała się wybrać 😛

    Gutka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    ja tez czasami wdepne, ale tylko na pigment na 8 minut, bo bez tego nie mam szans zeby slonce mnie zlapalo i chodze blada latem. 🙂

    Yolka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Wszyscy już tak opaleni, a ja taka blada:( a na solarium nie ma kiedy się wybrać

    Tarina
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 140
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Wszyscy już tak opaleni, a ja taka blada:( a na solarium nie ma kiedy się wybrać

    Spokojnie.. ja tez nie jestem jeszcze opalona 😛

    mikiqu
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Jeżli chcesz iżć na solarium po słońcu to ja współczuje… Solarium jest mega niezdrowe i niszczy skórę, a po opalaniu na słońcu jest to już w ogóle mega dawka szkodliwego promieniowania UVA.

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    No taka ciągła ekspozycja na promieniowanie uv nie wróży nic dobrego dla skóry, szczególnie, że na solarium ogromne dawki bombardują skórę w każdej minucie… Trzeba pamiętać o filtrze spf… I nie przeginać z czasem;)

    Pogas_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Czeżć Wam.Mam pytanie czy po opalaniu na słońcu jak pójde na solarium to czy sie dobrze opale na solce?tzn czy po słońcu solarium „łapie”?
    Jest tu temat opalanie na słońcu po solarium to wiem że łapie ale czy na odwrót też?
    Pozdrawiam

    Słońce nie spowoduje mniejszego efektu opalania w solarium, jednak nie nie powinno się opalać w solarium bezpożrednio po kąpieli słonecznej, ponieważ można przedawkować witaminę D, co jest bardzo groźne dla zdrowia oraz nadmiernie podrażnić i wysuszyć skórę. Powinno się odczekać co najmniej kilka dni między kąpielami słonecznymi i na solarium.

    Kalia88
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    ja wiem z własnego dożwiadczenia, że solarka utrwala opaleniznę naturalną 😀

    Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Strasznie niezdrowo jest jeszcze po opalaniu na słońcu lecieć na solarium. Opalić się, to opalisz się na pewno, ale czy to będzie dla Ciebie zdrowe?

    Neutralizatory
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Wydaje mi się, że nie ma przeciwskazań, jednak po co niszczyć słoneczną opaleniznę solarium? Nie ma to sensu 🙂 Pozdro!

    Lovinlife
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Dajcie spokoj z opalaniem ;/ szkoda skóry. szkoda cery.

    izorek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    A po co chodzić na solarium, skoro takie piękne słońce za oknem? Raz,że na powietrzu zdrowiej, dwa, że dużo zdrowiej… no i za free;P

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    A moze zamiast takiego biegania do solarium warto jest zrobic sobie kuracje z suplementem, który utrwali nasza opaleniznę.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Opalanie na solarium po słońcu"

Przewiń na górę