• Autor
    Odp.
  • polka30
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    może ktoż mial dożwiadczenie lub robił operacje plastyczną we wrocławiu?interesuje mnie korekta nosa?wiem ze w warszawie sa specjalisci ale to zbyt daleko dla mnie,wolałabym na miejscu ale nie mam rozeznania i mam obawy przed nie udaną operacją?znacie dobrą klinikę?

    PannaAnna
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 376
    • Pasjonat

    ja na Twoim miejscu przemyżlałabym jeszcze sprawę operacji.
    niektórym defektom są potrzebne tylko dobrze dobrane kosmetyki (tudzież fluid, puder).
    Bez sensu tak się od razu dać pociachać.
    A po drugie to te mankamenty dodają nam-kobietom niepowtarzalnożci i pewnego rodzaju uroku.

    Bronka28
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Skoro już masz pieniązki na operację plastyczną to może sobie darować, nie ciąć się i zainwestować w kwas hialuronowy? Dużo się o tym ostatnio pisze. Operacja to zawsze jakies niebezpieczenstwo. Ja bym sie bardzo bała. Chociaz wiadomo ze wszystko jest dla ludzi. Dobrze wybierz lekarza jesli sie juz zdecydujesz. Co i raz sie slyszy o jakies niebezpiecznych przypadkach.

    Emilia Flores
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    ja robilam operacje plastyczna nosa dwa lata temu w polanicy zdroj u dr wojcika. efekt jest super jestem bardzo zadowolona. jesli chcesz dowiedziec sie czegos wiecej o operacjach plastycznych wejdz sobie na forum [usunięto_link] tam sa omowieni dokladnie wszyscy lekarze w polsce, opinie i takie tam gadki szmatki o operacjach

    nettula
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    No tak, teraz na stronach kliniki można znaleźc bardzo dużo informacji, o lekarzach tam pracujących, wykonywanych zabiegach, certyfikatach itp.[/u]

    marlena27
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    hej, znalazłam katalog chirurgów plastycznych [usunięto_link] może Ci się przyda? Daj znac:)

    nettula
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Są też rankingi klinik, i to też jest istotna informacja, a jeżli idzie o program ” chcę być piękna” to też z ogromną ciekawożcią oglądałam, i jak kojarzę to zdaje się robiła to klinika dr Sankowskiego ??

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Nie wiem gdzie możesz we Wrocławiu zrobić sobie korektę nosa ale wiem, że moja znajoma robiła sobie taką operację i mówiła, że drugi raz w życiu by się na to nie zdecydowała. Bolało ponoć okropnie i jeszcze coż źle jej zrobili przez co musiała przez rok nosić jakież rurki w nosie, które ułatwiały jej oddychanie. Co prawda teraz już jest wsystko w porządku i nosek ma ładniejszy ale złe wrażenie pozostało.

    nettula
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Boleć z pewnożcią trochę musi, a o fizjoterapii słyszałam że daje fajne rezultaty, tylko nie wiem czy na nosek też jest coż takiego ?

    nettula
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    no proszę , to i gojenie szybsze i ból mniejszy, fajna sprawa i warto o to zadbać 😉

    nettula
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Zgadzam się, to jeden z elementów na który trzeba zwrócić uwagę podejmując decyzję o zabiegu. A tak poza tym to taki jest teraz postęp ,takie zmiany i nowinki że kolejną sprawą o której tak sobie pomyżlałam jest nie tylko dożwiadczenie, ale i ciągłe rozwijanie umiejętnożci, szkolenia, nowe techniki, itp, jeżli idzie oczywista o lekarzy.

    MultiPerfumeria
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Jeżeli juz decydowałabym się na operacje plastyczną to na pewno w renomowanej klinice. Jednak szczerze mówiac to jestem ich wielka przeciwniczką,po prostu boję się ze coż może pójsc nie tak.. Chyba lepiej jest akceptowac własne ciało takim jakie jest.

    nettula
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Ja myżlę że w renomowanej klinice to nawet nie mogą sobie na zaniedbania pozwolić, bo własnie profesjonalnym podejżciem do pacjenta buduje się tę renomę 🙂

    ryjek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Kurcze, wybieraj nie po lokalizacji ale po renomie, nos masz na całe życie, nie chciej żałować! No ale jak uważasz…ja wiem że w Warszawie jest dobry chirurg włażnie szczególnie od nosa- dr Maria Sowa- Molska i ja bym wolała kilka godzin dłużej jechać a zrobić nos jak należy.

    nettula
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    co racja to racja nie lokalizacja jest ważna a renoma jak pisze ryjek, no i zawsze też sporo informacji można znaleźć na stronach internetowych kliniki, są też rankingi klinik które też pewne informacje dają . warto wybrać się choć na konsultację i wywiedzieć się co i jak.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " OPERACJA PLASTYCZNA"

Przewiń na górę