• Autor
    Odp.
  • ta-bakierka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    widzialam w necie duzo takich planow jak squat chalengge (vzy jak to sie tam pisze) gdzie cwiczy sie codziennie, to znaczy ze tak jest zle..? mam w domu orbitrek i chcialam sobie takie wyzwanie rozpisac na miesiac, codziennie co kilka min wiecej itd

    grazynate
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja kiedys próbowałam weidera robic ale szybko sie zniechęciłam bo jednak codziennie było mi cienzko znalezc czas na ćwiczenia..

    Ania_ABCfitness
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Tak jak wspominałam wczeżniej “ równie istotny co regularne sesje treningowe jest również oddzielający je odpoczynek, w trakcie którego miężnie maja możliwożć prawidłowej regeneracji. Odnosi się to zarówno do ćwiczeń jak a6w czy przysiady, ale także treningów na sprzęcie takim jak orbitrek. Jeżli rozpiszesz sobie trening na miesiąc, ale z zachowaniem odpowiednich przerw między kolejnymi sesjami treningowymi to unikniesz kontuzji i stosunkowo szybko zobaczysz pierwsze efekty.

    kasian85
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Dobrze, że ćwiczysz na orbitreku, ale ja myżlę, że na cellulit Ci to nie pomoże… w ogóle nie wiem czy jak już ktoż ma cellulit to da się go pozbyć? ja bym raczej uderzała w basen i jakież dobre kremy, ewentualnie masaże? 🙂

    Ania_ABCfitness
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Nie masz racji 🙂 Wszelkie formy aktywnożci fizycznej, a w szczególnożci aeroby (takie jak bieganie, jazda na rowerze czy wspomniane ćwiczenia na orbitreku), wspomagają walkę ze skórką pomarańczową. Wpływają na bardziej dynamiczną pracę układu limfatycznego i krążenie krwi. Oczywiżcie warto również uzupełnić pielęgnację skóry o różnego rodzaju kremy, zabiegi ujędrniające czy masaże.

    grazynate
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    hmm jak mowicie ze ten orbitrek moze cos mi da na cellulit to moze jednak sie przekonam do cwiczen, od miesiaca sie odchudzam faktycznie i ogolnie jest ok ale moje cialo jest jednak jakoes malo jedrne :/ mozecie polecic jakis orbitrek dobry? tylko nie jakis mega drogi, tak za kolo 500 zl na przyklad bo nie chcialabym wiecej na niego wydac
    odzywki odpadaja, niczym takim nie chce sie faszerowac.

    Ania_ABCfitness
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    W podanej cenie mogę zaproponować Ci np. model Cosmo SG-822E marki Sapphire, z 7-kilogramowym kołem zamachowym i oporem magnetycznym. Tak jak było to wspomniane we wczeżniejszych postach – nie zaczynaj zbyt intensywnie, ćwiczenia rozpocznij od krótkich sesji treningowych, które stopniowo będziesz wydłużać.

    Euro-Zakupy
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    Chyba nikt nie napisze konkretnie jak długo ćwiczyć aby schudnąć,polecam oprócz samych ćwiczeń zainwestować w dobrą i skuteczną dietę,dopiero łącząc te dwa elementy otrzymasz należyty efekt.

    igortreneronline.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    Chcesz cieszyć się wspaniałą sylwetką?
    Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
    Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: igortreneronline*pl
    I przeczytaj pozytywne opinie zadowolonych klientów !
    Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
    Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
    Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: igortreneronline*pl
    I przeczytaj pozytywne opinie zadowolonych klientów !
    Zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego tygodnia!
    Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!
    Wejdź teraz na: igortreneronline*pl i wygraj 10.000 złotych!

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Sprawdź orbitreki Hop-sport, od razu od producenta. Moim zdaniem zdecydowanie trafiony motyw, powinniście być zadowoleni. Można wydać o wiele więcej, ale moim zdaniem to nie ma sensu. Taki model na potrzeby domowe absolutnie wystarczy.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " orbitrek-pomocy jak długo ćwiczyć,aby schudnąć?"

Przewiń na górę