• Autor
    Odp.
  • Pineeeese15
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    piszę w tym wątku gdyż jest na końcu itp. 🙂 a więc odchudzam się już b. długo w ciągu dwóch lat spadłam 33,5 kg. 🙂 i teraz mam jakby głodówkę,jem ale mało. I mam takie pytanie jakbym sobie teraz dała dawkę około 4000 kcal, jednego dnia i później wracając do rygorystycznej diety i oczywiżcie ćwicząc. Przytyję?

    bUla
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    33 kilo?!

    a zjakiej wagi tyle spadłaż. Czy to aby zdrowe?

    Pineeeese15
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    96,5 napewno to zdrowsze niż męczyć się żyjąc z taką nadwagą. 🙂

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    Nie sądzę, żebyż przytyła po jednym dniu takiej bomby kalorycznej, ale jeżli dłużej by to trwało to pewnie tak.
    A swoją drogą – to, co trzeba zjeżć, żeby sobie 4000 kcal nabic?;)

    Pineeeese15
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    czekooooladeee. 🙂

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    Ja takie przekąski zastąpiłam orzechami albo ciastkami kupionymi w sklepie ze zdrową, ekologiczną żywnożcią. Są tak samo pysznie a o ile zdrowsze. Zastanawiam się nawet na przerzuceniem się na zakupy w takim sklepie. Tam nawet jajka pachną… zupełnie inne to jedzonko 🙂

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    paluszki to i ja lubie i najbardziej za mną chodzą późnym wieczorem, ale mam na to sposób, po prostu ich nie kupuję…bo jak kupie i wrzucę do szafki to nie poleżą tam za długo… 😆
    Ciekawe pomysły na ukrócenie podjadania znalazlam na schudnijmy.pl

    Jednak podjadanie to podjadanie, skoro przy odchudzaniu nie wolno, to tego trzeba się trzymać, a nie wymyslać inne zamienniki mniej zdrowsze czy mniej kaloryczne, prawda?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Paluszki, krakersy, precelki itp…"

Przewiń na górę