• Autor
    Odp.
  • ulka6
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    tak strasznie nie lubię się depilować włosy to tylko na głowie powinły rosnąc ja też robiłam depilacje zimnym woskiem mary cohr i powiem że calkiem całkiem ale musi to robic profesjonalna kosmetyczka.

    fiocci
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    No włażnie ile kosztuje depilacja zimnym woskiem?
    Któregoż dnia brat się zdrowo zdenerwuje,że mu podbieram piankę i balsam po goleniu.
    A z tymi depilatorami to różnie.Może już Twój jest już zużyty
    i nie działa tak jak należy?

    fiocci
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Mój depilator ma dobrych kilka lat(dobrze nie wyrywa włosków) i dlatego golę nogi i bikini maszynką.
    Czy to maszynka do golenia czy depilator po takim zabiegu zawsze mam czerwone krostki mniejsze lub większe..
    Każdy ma na nie sposób ja ratuję się balsamem po goleniu.
    😀 😀

    wizia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    @izaczek wrote:

    dziewczyny a w jakim miescie robilyscie depilacje zimnym woskiem.. ? i za ile? bikini tez mozna?
    ja wczoraj walczylam z moim depilatorem.. brr.. depilację wymyslil jakis facet sadysta..

    Według mnie tylko faceci mogli wymyslic depilatory ❗
    Szkoda tylko, ze sami tak rzadko z nich korzystają ❗

    fiocci
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Nie muszą używać depilatorów.
    Mają dobre maszynki do golenia i dobre kosmetyki przed i po goleniu.

    Ale myżlę,że już niedługo będą się cieszyć ,,brakiem”bólu.
    Przychodzi moda na wydepilowane plecy,klatki piersiowe u mężczyzn.
    He he he poczują co to za ból 😛

    Jeniffer
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    pasta cukrowa jest o niebo lepsza 🙂 od wosku i innych rzeczy , nie boli, na you tubie jest filmik jak ją robić i jak depilowac włoski , a ja depiluje na prawie całym bikini jak mają około 6 mm wtedy super się wyrywają ,

    Jeniffer
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    no pewnie, za pierwszym razem to była porażka, ale jak zobaczyłam ten filmik na you tubie to mówię , ja nie zrobię?
    sama ugotowałam i dałam radę, pod pachami, nogi, bikini i nie tylko 😆 trochę dłużej schodzi ale warto, nie boli tak jak przy wosku i nie ma takiego klejącego ciała, a i zaczerwienienia są dużo mniejsze, podstawa to smarować pod włos a rwać z włosem

    finestra6
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    No włażnie ile kosztuje depilacja zimnym woskiem?
    Któregoż dnia brat się zdrowo zdenerwuje,że mu podbieram piankę i balsam po goleniu.
    A z tymi depilatorami to różnie.Może już Twój jest już zużyty
    i nie działa tak jak należy?

    Nie przejmuj sie bratem.Kup mu raz ten jego balsam.I będzie po sprawie 😀
    Ja często korzystam z męskiej pianki.
    Depilacji boje się jak ognia 😡

    Jeniffer
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    @izaczek wrote:

    a moglabys podeslac tu link do tego filmiku na YouTubie? bo ja tez widzialam kilka filmikow jak sie obchodzic z pasta ale tam te kobiety robily to strasznie brutalnie i duzo ilosci zuzywaly za jednym zamachem 🙁

    Izaczek proszę bardzo

    [usunięto_link]

    i obejrzyj inne 🙂

    Dinaa__
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Witam!
    Dokładnie miałam ten sam problem, kupic? czy nie kupic? Skusiłam sie bo mialam problemy z nadmiernym owłosieniem. Obecnie jestem po 4 zabiegu i moge przyznac ze ok 70% włosów juz nie ma. Ale musze podkreżlić że mam jasną karnację i ciemnie grube włoski wiec efekt zalezy pewnie od tego. Jedyny minus to wymienne lampy bo starczają tylko na 750 błysków, ja kupiłam to cudeńko za ażżż 1319zl z 3 lampami i juz 2 są zużyte, a nażwietliłam po 4 razy : uda, brzuch, pachy, okolice intymne. W sumie może i sporo. CO więcej ten depilator został użyty nawet na twarz ok. 3 zabiegi i problem z głowy choć nie zaleca się stosowania silk’n na twarzy bo może uszkodzić wzrok- tak wyczytałam. Moja ocena? Kupiłabym go jeszcze raz, jestem bardzo zadowolona, całe nażwietlanie trwa u mnie bardzo krótko a efekty są wspaniałe w zyciu bym sie tego nie spodziewała jeszcze z 3 zabiegi i 0 włosków. Polecam ale tylko osobom ktore maja ciemne włoski bo na jasne za bardzo chyba nie bedzie działało a napewno nie tak bardzo, no i oczywiżcie trzeba być przy kasie żeby od czasu do czasu kupić nową lampę.

    wizia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Potwierdzam powyższą opinię. Również jestem zadowolona z Silk’n, a koszt lampy to poniżej 150 ZL – więc to nie jest dużo. Na str. dystrybutora wszelkie informacje są dostępne, a dla stałych klientów zapewne dadzą rabat 🙂

    Zezowata
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    ne boicie sie ze sie „tam” zatniecie? strasznie dużo tam zakrętów i ciężkie dojżcie.. dlatego chyba nigdy nie byłam ogolona tam całkowicie na łyso..

    maja2012
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    ne boicie sie ze sie „tam” zatniecie? strasznie dużo tam zakrętów i ciężkie dojżcie.. dlatego chyba nigdy nie byłam ogolona tam całkowicie na łyso..

    Ja tam zawsze golę się na łyso – tak woli mój misiu 😛 To kwestia wprawy. Jak robisz to regularnie to i ciało się przyzwyczaji.

    arabica
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    dziewczyny, nie wiem – może akurat którąż zainteresuje – szukałam trochę merytorycznego supportu w temacie i dokopałam się do czegoż takiego: [usunięto_link]

    fylimaka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Depilowanie się to sprawa oczywista 😀 Był ktoś na depilacje Vectusem?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Pamiętajcie o depilacji :)"

Przewiń na górę