Pare kilo mniej do lata…

  • Autor
    Odp.
  • Malinka
    Member
    • Temat贸w: 40
    • Odp.: 599
    • Zas艂u偶ony

    馃槈

    magdulka
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    Po pierwsze 偶niadanie to podstawa
    po drugie jed藕 tylko do godz. 18.00 pij du偶o wody mineralnej, zrezygnuj z kawy, papieros贸w( je偶li palisz), ogranicz czarna herbat臋 i alkohol nawet piwo, bo to zb臋dne i puste kalorie.
    Kolejne 膰wicz minimum 3 razy w tygodniu minimum 45 minut dopiero po 30 minutach od rozpocz臋cia wysi艂ku zaczynasz spala膰 kalorie, zacznij chodzi膰 piechota , nie u偶ywaj windy, niby proste, ale du偶o daje 馃檪 Nie u偶ywaj 偶rodk贸w wspomagaj膮cych odchudzanie i herbatek przeczyszczaj膮cych i nie g艂od藕 si臋 bo efekt jojo na bank Ci臋 dopadnie 馃檮

    Malinka
    Member
    • Temat贸w: 40
    • Odp.: 599
    • Zas艂u偶ony

    Ciezko bedzie zrezygnowac z kawy i papierosow…
    Ale juz dawno przestalam slodzic kawe 馃榾

    a slyszalyscie moze cos o tej kawie slim coffe?

    blue moon
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    ja slyszalam pisala dziewczyna na [usuni臋to_link] zajrzyj ale szczerze nic pochlebnego zwykla kawa..

    latina
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 8
    • Pocz膮tkuj膮cy

    Malinka, 偶niadanie to podstawa! Staraj si臋 zje偶膰 chocia偶 jogurt albo kromk臋 ciemnego chleba, ale na pewno nie powinna偶 wychodzi膰 bez 偶niadania z domu. Zmuszanie organizmu do wysi艂ku po ca艂onocnej przerwie bez dostarczenia 偶adnego paliwa sprawia, 偶e brak mu energii w ci膮gu ca艂ego dnia i o wiele bardziej chce si臋 je偶膰 wieczorem (czyli wtedy kiedy ju偶 si臋 nie powinno…). Jednym s艂owem – jedz膮c 偶niadanie, 艂atwiej kontrolowa膰 apetyt w ci膮gu ca艂ego dnia 馃檪

    Tutaj jest ciekawy link na temat jedzenia 偶niada艅, poczytaj sobie: [usuni臋to_link]

    I jeszcze co do podw贸jnego obiadu… Lepiej by艂oby gdyby偶 jad艂a jeden, a ten drugi zamieni艂a na dwa mniejsze posi艂ki – 艂atwiej i szybciej b臋d膮 strawione i przemiana materii b臋dzie w lepszej formie 馃檪

    Malinka
    Member
    • Temat贸w: 40
    • Odp.: 599
    • Zas艂u偶ony

    Latina dzieki za link 馃檪 Przeczytalam caly tekst i dalam sie przekonac… zaczne jesc sniadania 馃榾 moze to sprawi ze o 13 nie bede glodna i obiadek bede mogla zjesc dopiero o 17 u mojego chlopaka 馃檪 albo bede wybierac jeden z dwoch 馃檪

    blue moon
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    sniadania sa najwazniejsze zmuszaja orgaznim do pracy i wtedy spala to co nam sie odklada.ja sie oczyszczam nararazie [usuni臋to_link] a pozniej mam zamiar zredukowac kalorie mam wyjazd niedlugo:)

    Malinka
    Member
    • Temat贸w: 40
    • Odp.: 599
    • Zas艂u偶ony

    Ja kupilam blonnik z ananasem w tabletkach 馃檪

    latina
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 8
    • Pocz膮tkuj膮cy

    Dobry spos贸b to je偶膰 w sta艂ych ost臋pach czasu – ma艂o ale kilka posi艂k贸w dzienne (5-6) i pi膰 du偶o wody mineralnej.

    Z do偶wiadczenia te偶 wiem, 偶e dobrym zapychaczem jest ry偶 – p贸艂 woreczka z jab艂kiem i apetyt pokonany na 3 godziny 馃榾

    Aha! i najwa偶niejsze – znale藕膰 sobie jakie偶 zaj臋cie, 偶eby nie my偶le膰 o jedzeniu 馃檪 Najlepiej niech to b臋dzie jaka偶 aktywno偶膰 fizyczna 馃檪

    Mirabelka
    Member
    • Temat贸w: 32
    • Odp.: 587
    • Zas艂u偶ony

    Aneczka tu prosz臋 masz przyk艂adow膮 diet臋 dla mam
    [usuni臋to_link]
    i program 膰wicze艅:
    [usuni臋to_link]

    mrowka
    Member
    • Temat贸w: 50
    • Odp.: 764
    • Zas艂u偶ony

    ja tez chyba zacz臋 mniej je偶膰, bede jad艂a ma艂o ale cz臋sto, bo ja nauczy艂am sie podjadac miedzy posi艂kami i od tego przytylam, brzuszek mam okropny chce go zrucic i zaczynam ciwczyc tak jak Ty malinka brzuszki i nozyce mjemy nadzieje ze to cos pomorze

    rusalka
    Member
    • Temat贸w: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    mi chlopak robi diete:D tez mam duzy brzuch i waze ze 64 kg i chce schudnac kolo 15kg a jadlyscie kiedys ryz z bananami?:D

    Malinka
    Member
    • Temat贸w: 40
    • Odp.: 599
    • Zas艂u偶ony

    Ja kupilam sobie wczoraj Therm Line II, czytalam duzo pochlebnych opinii na ich temat. W polaczeniu z odpowiednia dieta i cwiczeniami ponoc moze zdzialac cuda 馃檪 Dam znac jak zauwaze jakies zmiany 馃檪

    Mirabelka
    Member
    • Temat贸w: 32
    • Odp.: 587
    • Zas艂u偶ony

    Jesli chodzi o suplementy diety to ja du偶o pozytywnych opinii s艂ysza艂am o Clarinolu… Kobitki pisz膮 na innych forach o tym, 偶e np. szybko uj臋drnia sk贸r臋…

    mrowka
    Member
    • Temat贸w: 50
    • Odp.: 764
    • Zas艂u偶ony

    Mirabelka a ten cralinol to sa tabletki? hmm bo ja mam niejedrna skore i moze bym sobie kupi艂a, a to pomaga tez w odchudzaniu czy tylko dzia艂a jakoo ujedraniane skory?

Musisz si臋 zalogowa膰 by napisa膰 odp. w temacie: " Pare kilo mniej do lata…"

Przewi艅 na g贸r臋