• Autor
    Odp.
  • afro_disiac
    Member
    • Temat贸w: 24
    • Odp.: 720
    • Zas艂u偶ony

    @blue moon wrote:

    no pochwal jesli masz czym:)?

    ??????????? napisalam ze nie pamietam! poza tym to bylo wczoraj. a dzis jak rzeklam tak i zrobilam – zero slodyczy – jeszcze tylko 99 dni;)

    punia
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    szybko zleci 馃檪

    Twoja_Figura
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 84
    • Sta艂y bywalec

    Zaczynamy organizowa膰 akcj臋
    LATO 2008 NADCHODZI ZRZU膯 Z NAMI PAR臉 KILO DO TWEGO NOWEGO BIKINI:) Je偶li kto偶 chce zapozna膰 si臋 ze szczeg贸艂ami zaparaszam, b臋d膮 promocje:) i niespodzianki:)
    Pozdrawiam

    afro_disiac
    Member
    • Temat贸w: 24
    • Odp.: 720
    • Zas艂u偶ony

    nowego bikini jeszcze nie mam, ale paru kilo sie chetnie pozbede;p

    Mirabelka
    Member
    • Temat贸w: 32
    • Odp.: 585
    • Zas艂u偶ony

    doczyta艂am si臋 w艂a偶nie w internecie, 偶e jednym z lepszych zestaw贸w jest dieta kopenhaska i Clarinol CLA.
    Nie wiem nawet jak ta dieta wygl膮da ;D

    zuza_130
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 218
    • Zapaleniec

    [usuni臋to_link] wrote:

    Ja kupilam sobie wczoraj Therm Line II, czytalam duzo pochlebnych opinii na ich temat. W polaczeniu z odpowiednia dieta i cwiczeniami ponoc moze zdzialac cuda 馃檪 Dam znac jak zauwaze jakies zmiany 馃檪

    poodbno organizm niekt贸rych dziwnie reaguje. tzn. bywaj膮 zawroty i b贸le g艂owy itp.

    Twoja_Figura
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 84
    • Sta艂y bywalec

    Ka偶dy organizm reaguje inaczej, wszystkie suplementy, diety nale偶y dobiera膰 indywidualnie. Nie nale偶y za偶 sugerowa膰 si臋 tylko i wy艂膮cznie reklamami:) Tak na prawd臋 trzeba si臋 zastanowi膰 jaki preparat na odchudzanie kupi膰, je偶li macie z tym problem napiszcie.

    donnaD
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 6
    • Pocz膮tkuj膮cy

    hej:) szukam kolezanki ktora chcialby sie ze mnma odchudzac:D bardzo mi zalezy bo wakcje juz za pasem a przez zimne miesiace swporo przybyLO:) a jutro maj wiosna wiec warto:) startuje od jutra:)

    april91
    Member
    • Temat贸w: 5
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Od jutra zaczynam 14 dni z p艂atkami nestle fitness. Stosowa艂 mo偶e kto偶?

    chlodna_wisnia
    Member
    • Temat贸w: 2
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Ja tylko mog臋 powiedzie膰, 偶e czerwona herbatka nie dzia艂a… i bzdur膮 jest, 偶e po miesi膮cu picia jej mo偶na zrzuci膰 do 10,5 kilo jak gdzie偶 czyta艂am… nie schud艂am ani deko. Oczywi偶cie trzyma艂am przy tym diete i 膰wiczy艂am. …

    april91
    Member
    • Temat贸w: 5
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Ohyda! Blee…my偶la艂am, 偶e te p艂atki nestle fitness s膮 lepsze, tym czasem dzisiaj jad艂am Nestle Fitness Fruits z jogurtem naturalnym i nie umia艂am tego prze艂kn膮膰. 呕a艂uj臋 偶e w nie zainwestowa艂am. 馃槢

    mamuska84
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Witajcie
    Bardzo mi si臋 spodoba艂o 100 dni bez s艂odyczy zaczynam od dzisiaj 馃檪
    Therm Line II stosowa艂am i mog臋 poleci膰 rezultaty s膮 widoczne mi jedyne co si臋 w tym nie podoba to to 偶e wi臋cej cz艂owiek si臋 poci a same wiecie my kobitki nie lubimy tego 馃槙 No i nie mo偶na pi膰 kawy bo to samo w sobie ma du偶o kofeiny 馃檨
    Pozdrawiam

Musisz si臋 zalogowa膰 by napisa膰 odp. w temacie: " Pare kilo mniej do lata…"

Przewi艅 na g贸r臋