• Autor
    Odp.
  • zuza_130
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 218
    • Zapaleniec

    @mr贸wka wrote:

    Mirabelka a ten cralinol to sa tabletki? hmm bo ja mam niejedrna skore i moze bym sobie kupi艂a, a to pomaga tez w odchudzaniu czy tylko dzia艂a jakoo ujedraniane skory?

    podobno pomaga na to i na to:) z naciskiem na uj臋drnianie

    Niuszka86
    Member
    • Temat贸w: 12
    • Odp.: 262
    • Zapaleniec

    Malinko dam Ci dobr膮 rad臋.Mo偶e nie fachow膮, ale popart膮 do偶wiadczeniem 馃檪
    呕eby schudn膮膰 i utrzyma膰 wag臋, nie stosuj diety.Musisz po prostu TRWALE zmieni膰 swoje nawyki 偶ywieniowe, dowiedzie膰 si臋 co jest dla Twojego organizmu warto偶ciowe, zdrowe – i to je偶膰.Nie liczy膰 kalorii, nie wa偶y膰 posi艂k贸w – u偶ywa膰 swojego rozs膮dku!B臋dziesz zdrowa, pe艂na energii, w艂osy i paznokcie bed膮 silne.
    I nie znaczy to 偶e nie mo偶esz od czasu do czasu zaszale膰 z czekolad膮, ciastem czy kie艂bask膮 z grilla (ale z duuu偶膮 ilo偶ci膮 sa艂atek)- wr臋cz przeciwnie!!! :)Wa偶ne jest te偶 stosowanie zasady nie艂膮czenia – to znaczy 偶e jak masz na obiad kotleta -to jesz go z sa艂atkami, bez ziemniak贸w.Jak masz ziemniaki, to z kefirem, bez mi臋sa.

    I teraz najwa偶niejsze – RUCH!!!Duuu偶o ruchu.Sprawi 偶e schudniesz,wyprodukujesz hormony szcz臋偶cia,mi臋偶nie b臋d膮 spr臋偶yste – jednym s艂owem bedziesz skoczna jak 艂ania 馃榾
    Najlepszym po艂膮czeniem jest np 30-45 minut biegu, stepu, rowerka, rolek+ p贸艂 godzinki 膰wicze艅 na smuk艂膮 sylwetk臋(znalaz艂am ostatnio 偶wietne na [usuni臋to_link] ,poszperajcie troche bo s膮 fajne filmiki instruktazowe).POLECAM!
    Ja na przyk艂ad przez zim臋 nagromadzi艂am troch臋 t艂uszczyku na brzuchu 馃槼 -codziennie dro偶d藕贸weczka z kaw膮, czekolada 馃槢
    Od kilku dni codziennie 膰wicz臋 na stepie i robi臋 te 膰wiczenia z wy偶ej wymienionej stronki- na brzuch, tali臋 i pup臋, sade艂ka ju偶 prawie nie ma(serio :):):)) i czuje swoje mi臋偶nie 馃榾
    A! I ca艂y czas pij臋 czerwon膮 herbat臋, du偶o pomaga przy odchudzaniu.
    Powodzenia!

    Niuszka86
    Member
    • Temat贸w: 12
    • Odp.: 262
    • Zapaleniec

    dodatkowo polecam te masa偶e na cellulit kt贸re opisa艂am kiedy偶 w adekwatnym w膮tku 馃檪

    Malinka
    Member
    • Temat贸w: 33
    • Odp.: 527
    • Zas艂u偶ony

    Dziekuje bardzo 馃檪
    Tak sobie wlasnie myslalam ze nie ma sensu katowac sie ostra dieta dzieki ktorej zapewne strace szybko pare kilo ale co z tego jesli do lata moge juz je odzyskac.
    Mam jeszcze troche czasu do wakacji 馃檪 przestalam jesc kolacje, praktycznie nie jem juz slodyczy, fast foodow, cwicze codziennie 8 minute ABS i 10-20 min na steperku 馃檪 jem tez blonnik i therm line 馃檪 mysle ze z tym wszytskim mam wieksze szanse na ladna sylwetke niz z ostra dieta 馃檪
    Mam racje? 馃槢

    Niuszka86
    Member
    • Temat贸w: 12
    • Odp.: 262
    • Zapaleniec

    [usuni臋to_link] wrote:

    Dziekuje bardzo 馃檪
    Tak sobie wlasnie myslalam ze nie ma sensu katowac sie ostra dieta dzieki ktorej zapewne strace szybko pare kilo ale co z tego jesli do lata moge juz je odzyskac.
    Mam jeszcze troche czasu do wakacji 馃檪 przestalam jesc kolacje, praktycznie nie jem juz slodyczy, fast foodow, cwicze codziennie 8 minute ABS i 10-20 min na steperku 馃檪 jem tez blonnik i therm line 馃檪 mysle ze z tym wszytskim mam wieksze szanse na ladna sylwetke niz z ostra dieta 馃檪
    Mam racje? 馃槢

    No pewnie 偶e masz bardzo du偶e szanse, wystarczy troch臋 samozaparcia i gotowe!Wobra藕 sobie siebie jako szczuplutk膮 lask臋 w bikini, skupiaj膮c膮 na sobie wzrok wszystkich facet贸w na pla偶y w promieniu 10 metr贸w, a zobaczysz 偶e sama bedziesz sie rwa膰 do 膰wicze艅 馃槈 馃榾

    Z tym 偶e ja bym jednak nie rezygnowa艂a zupe艂nie z kolacji, jed藕 co偶 lekkiego, no nie wiem, chudy jogurcik z p艂atkami owsianymi, kromk臋 razow膮 z bia艂ym serkiem oko艂o 18,19.
    Wyrzuci艂abym te偶 wszystkie wspomagacze w kosz, jestem dosy膰 nieufna je偶eli o takie tabletki chodzi,w zupe艂no偶ci wystarczy dobra czerwona herbata.No ale skoro si臋 zdecydowa艂a偶 to nie bede odradza膰 bo nie jestem fachowcem 馃槈
    Z czasem mo偶esz wyd艂u偶a膰 czas przeznaczony na 膰wiczenia, op艂aca si臋 馃檪 Trzymam kciuki!

    Malinka
    Member
    • Temat贸w: 33
    • Odp.: 527
    • Zas艂u偶ony

    Wielkie dzieki za wsparcie i dobre rady :* Kochana jestes :*

    Niuszka86
    Member
    • Temat贸w: 12
    • Odp.: 262
    • Zapaleniec

    ciesz臋 si臋 偶e mog艂am pom贸c 馃槈
    Dzisiaj promocja, mam jeszcze jedn膮 dobr膮 rad臋 馃榾 Przed 膰wiczeniami dobrze jest si臋 porz膮dnie porozci膮ga膰.膯wiczenia stretchingowe znajdziesz te偶 na fit.pl
    Wog贸le zach臋cam wszystkie dziewczyny,czy si臋 odchudzaj膮 czy nie- do porannego 10minutowego stretchingu, kt贸ry zapobiega uczuciu oci臋偶a艂o偶ci w ci膮gu dnia i usprawnia zastane mi臋偶nie.

    Olisa
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 58
    • Sta艂y bywalec

    Aa popieram, popieram 馃榾 od 2 miesi臋cy aplikuj臋 sobie 10 minut brzuszk贸w rano i zdecydowanie lepiej sie czuj臋:D

    zuza_130
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 218
    • Zapaleniec

    [usuni臋to_link] wrote:

    Aa popieram, popieram 馃榾 od 2 miesi臋cy aplikuj臋 sobie 10 minut brzuszk贸w rano i zdecydowanie lepiej sie czuj臋:D

    A ile tych brzuszk贸w Ci wychodzi na te 10 min?

    lelevell
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    ODCHUDZAM — 100% GWARANCJI i CI膭G艁膭 OPIEKA W CI膭GU TRWANIA KURACJI. DAJ SOBIE SZANSE.

    blue moon
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    ja robie 50 brzuszkow i 15 minut hula ghop do tego [usuni臋to_link] zestaw na zbeedne kilogramy i wymachy noga w bok na pupe:)

    Mirabelka
    Member
    • Temat贸w: 32
    • Odp.: 585
    • Zas艂u偶ony

    Blue Moon to 艂adnie szalejesz, sk膮d masz czas na to wszystko ? 馃檨

    elzbieta
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Dbanie o linie to jest du偶y problem. Najgorsze z mojego do偶wiadczenia to bezmy偶lna g艂od贸wka. Organizm musi dosta膰 to co powinien – mikroelementy i je trzeba poda膰 w postaci naturalnych suplement贸w . Mia艂am ten problem i skorzysta艂am z porady na forum . Wejd藕 na stron臋 *********** tam maja do wype艂nienia analiz臋 zdrowia i 偶wietne suplementy kt贸re pomagaj膮 w utrzymanie wagi 馃榾

    malenka
    Member
    • Temat贸w: 3
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    @blue moon wrote:

    ja slyszalam pisala dziewczyna na [usuni臋to_link] zajrzyj ale szczerze nic pochlebnego zwykla kawa..

    kawa to kawa … , jesli chce sie schudnac to niestety trzeba sie lilczyc z tym ze z niekt贸rych przyjemnosci poprostu trzeba zrezygnowac 馃檨

    Mirabelka
    Member
    • Temat贸w: 32
    • Odp.: 585
    • Zas艂u偶ony

    ja jestem zdania 偶e wystarczy je ograniczy膰…

Musisz si臋 zalogowa膰 by napisa膰 odp. w temacie: " Pare kilo mniej do lata…"

Przewi艅 na g贸r臋