• Autor
    Odp.
  • Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Nitek też używam.

    k.lina123
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Parodontax mi pomogło:) polecam na krwawiące dziąsła

    tiktak
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    ja polecam skonsultować się ze stomatologiem. Faktycznie, czasem zmiana pasty szczoteczki czy dokładniejsze przyłożenie się do codziennej higieny pomagają, ale czasem krwawienie to objaw czegoż poważniejszego. Ja chodzę do kliniki Dormed i polecam ją, lekarze zawsze poważnie podchodzą do wątpliwożci pacjenta, bo w innych miejscach spotkałam sie z bagatelizowaniem tych dolegliwożci.

    Marika250
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    Stosowałam kiedyż Ajonę, a teraz przerzuciłam się na pasty do zębów Himalaya Herbals.

    sabina_m
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    ja polecam skonsultować się ze stomatologiem. Faktycznie, czasem zmiana pasty szczoteczki czy dokładniejsze przyłożenie się do codziennej higieny pomagają, ale czasem krwawienie to objaw czegoż poważniejszego. Ja chodzę do kliniki Dormed i polecam ją, lekarze zawsze poważnie podchodzą do wątpliwożci pacjenta, bo w innych miejscach spotkałam sie z bagatelizowaniem tych dolegliwożci.

    zgadzam się, czasem pomoże sama zmiana pasty, ale czasem problem jest o wiele poważniejszy. Ja również zmieniłam pastę, ale chodze przede wszystkim regularnie do stomatologa, żeby nie okazało się że krwawienie było tylko początkiem czegoż poważniejszego.

    dagmarka90k
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    dokładnie, dziąsła mogą krwawić z kompletnie różnych powodów, dlatego dobrze,żeby obejrzał je dentysta, wtedy będzie można dobrać najskuteczniejsze leczenie/najlepszą pielęgnację

    hanna24
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Ja z moim chłopakiem teraz korzystamy z Lacalut Aktiv, jest bardzo dobra, tym bardziej że wyleczyła u niego lekkie zapalenie dziąseł. Na wrażliwe dziąsła polecam jeszcze sensodyne ultra szybka ulga, baardzo łagodna

    lidke
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Korzystałam z pasty sensodyne, jednak ze względu na to, że jest dożć droga to zrezygnowałam. Zresztą efekty nie były zbyt widoczne więc po co przepłacać. I w smaku nie jest zbyt fajna, wolę odżwieżające pasty z miętą. jupi

    Soniaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja zauważyłam przy aparacie ortodontycznym, że krwawią mi dziąsła, nigdy wczeżniej nic takiego nie miałam. Dlatego też szukam czegoż skutecznego …

    magda70045
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    no wlasine też mam z tym problem 🙁

    doka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    jeśli zauważasz u siebie, że dziąsła zaczynają krwawić to może zastanów się lepiej nad chorobami dziąseł? Czasami sama pasta nie wystarczy na to aby zaleczyć jakiś poważny problem, który potem może się przerodzić w dużo gorsze dolegliwości… ostatnio czytałam taki artykuł [usunięto_link]   – zobacz sobie jakie są przyczyny i skutki takiego zapalenia – czasami nieleczone odpowiednio może doprowadzić nawet do tego, że dziąsła i zęby się osłabiają i wypadają… leczenie z tego co czytam [usunięto_link]   jest długotrwałe więc chyba nie ma co ryzykować z takimi poważnymi sprawami

    nancy11
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    ja bym poleciła elmex 🙂
    <div class=”SnapLinksContainer” style=”margin-left: 0px; margin-top: 0px; display: none;”>
    <div class=”SL_SelectionRect”></div>
    <!– Used for easily cloning the properly namespaced rect –></div>

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    A co polecicie na krwawiące i podrażnione dziąsła po higienizacji?

    mangoo123
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    mi dziąsła krwawiły za każdym razem, gdy myłam zęby przez 7 lat – ​​całkowicie ustąpiło po zaledwie po 3 tygodniach przyjmowania MSM i pasty do zębów Konopna pasta do zębów z węglem drzewnym z bambusa i CBD płukanie jamy ustnej herbatą z konopii wieczorem … także polecam !!! dobrej jakości siarkę organiczną i tą cudowną paste kupiłam w Konopnej Farmacji w Poznaniu ale mają sklep online konopiafarmacja

     

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Pasta na krwawiące dziąsła"

Przewiń na górę