• Autor
    Odp.
  • Renia13
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    Peeling to jest na prawdę bardzo dobra rzecz, tylko trzeba zastanowic się, który jest najodpowiednijszy. Ja używam peelingu do twarzy przeciw powstawaniu trądziku, który wygładza skóre, Używam go co sobotę. Efekty są na prawdę widoczne. Mam bardzo gładką twarz.. A tak przy okazji, na oczyszczoną twarz używam toniku 3 razy dziennie, rano, po południu i wieczorem. Bardzooo pomaga. 😈

    Kajzerka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Jakoż nie wyobrażam sobie dnia bez użycia rano peelingu 🙂
    I raz na tydzień gruboziarnisty 😀

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    ja uzywam tylko raz w tygodniu pilingu gruboziarnistego, zupelnie mi to wystarcza:)

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Ja raz w tygodniu peeling, a potem maseczka i skora jest super;)

    Sabrina
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    ja używam peelingu przeciw trądzikowi 😀

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    a ja postanowiłam dziż uzyc peelendu kawowego
    na całe ciało
    mam nadzieje ze skora bedzie po tym gładziutka:D

    Kluseczka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Ja raz w tygodniu używam peelingu Clearskin z Avonu. I nie narzekam, ten kosmetyk naprawdę działa!

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Ja raz w tygodniu używam peelingu Clearskin z Avonu. I nie narzekam, ten kosmetyk naprawdę działa!

    JA również go używam, a później nakładam maseczkę oczyszczającą z Avonu z serii Naturals i mam gładziutką skórę:)

    Kluseczka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Ja raz w tygodniu używam peelingu Clearskin z Avonu. I nie narzekam, ten kosmetyk naprawdę działa!

    JA również go używam, a później nakładam maseczkę oczyszczającą z Avonu z serii Naturals i mam gładziutką skórę:)

    Ja po użyciu peelingu, jak i po każdej kąpieli, wmasowuję w skórę nawilżający balsam.

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Ja używam tego samego peelingu do twarzy co Zielonooka i Kluseczka. Raz w tygodniu. Dobrze oczyszcza i skóra jest po nim bardzo gładka. I wcale nie jest drogi, szczególnie jeżli zamawia sie po cenie promocyjnej-ja tak robię zawsze 🙂 Szczerze polecam
    Mam zamiar też zrobic sobie peeling kawowy. Ale to dopiero jutro

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    peeling kawowy sprawdza się super:) skóra gładziutka bardzo:) krem się lepiej wchłania

    imported_kasiula
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    a jak zrobić taki peeling kawowy?słyszałam już o nim trochę i wszyscy go sobie zachwalają, a ja nie wiem jak go zrobić?

    kr87
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Jeżeli chodzi o peeling to zdaniem moim i moich znajomych nie ma lepszego, niż ten zawierający KOLAGEN. (xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx)Jest to peeling o działaniu złuszczjącym, pobudza mikrokrążenie skóry i procesy regeneracji, przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Zawiera m.in. mielony koralowiec, olej z ogórecznika, aloes, d-panthenol. Wyrównuje koloryt skóry oraz korzystnie wpływa na jej jędrnożć i gładkożć.

    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    Modyfikacja.
    I.

    madzia88
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Peeling-polega na usunieciu starego naskorka(martwych komorek).Pelling poprawia nam stan skorki(lepsze krazenie)zapobiega tradzikowi,a takze wrastaniu wloskow w skore po depilacji.
    peeling dzieli sie na:


    Chemiczny(gabinety kosmetyczne)


    Mechaniczny(sama mozesz zrobic)
    Wyrozniamy takze peelingi:—-powierzchniowy
    —-sredniogleboki
    —-gleboki
    Do pielegnacji ciala najlepsze sa peelingi mechaniczne-usowaja martwy naskorek za pomaca naturalnych lub syntetycznych substancji sciernych takich jak kremow lub zeli pod prysznic.Najwieksza uwage nalezy poswiecic:lokcia,kolana,stopa gdyz tam gromadzi sie najgrubsza warstwa zrogowacialego naskorka(do zloszczenia naskorka z tych miejsc najlepsze sa peelingi gruboziarniste)
    Do pielegnacji twarzy najlepsze sa peelingi drobnoziarniste mechaniczne,nie wolno ich uzywac czesto poniewaz moga podraznic skore 😀 dobry peeling jest takze z miodu+cukier,cukier+oliwa z oliwej,a takze z kawy

    laapz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Najlepsze są peelingi, które są na bazie soli z morza martwego i cukrowe z dodatkiem olejków eterycznych (przy czym ładnie pachną:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Peeling"

Przewiń na górę