• Autor
    Odp.
  • zima
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Znam ten peeling od dawna 🙂 Baaardzo polecam. Pupka gładka aż miło 😉

    karolinkka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Wersja II peelingu jest rewelacyjna 🙂 Robie go od 2 miesiecy raz w tygodniu i widzę znaczną poprawę. Tani sposób na piekną pupke 🙂
    POLECAM! POLECAM! POLECAM!

    maarlenaa21
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    A co myżlicie o diamentowym peelingu??? Diamond Peel – mikrodermabrazja?

    .lady_p
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Zamierzam wyprobowac 😆
    Hmm ale nikt nie napisal ile mniej wiecej trzeba to trzymac na sobie
    ❓ 🙁

    roxy85
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Od 1,5 tygodnia robię sobie peeleing z kawy. Dodaję do tego cynamon, oliwkęw żelu i płyn do kąpieli. Ciało rzeczywiżcie jest rewelacyjnie gładkie, ale nie wiem czy tylko mi tak się stało, ale zaczęły mi na ciele wyskakiwać jakież krostki 😯 . Nie wypryski, tylko coż podobnego, ja wiem, przypomina mi to ukąszenia od komara. Na udach, brzuchu, ramionach i przedramionach 😥 . Nie jest tego dużo, nie boli to i nie swędzi, niektóre są zaczeriwnione reszta w kolorze skóry lub białawe 😯 . Kurcze, co to może być??? Może jakież uczulenie?
    Może chodzi o kawę? Przynoszę sobie z pracy z ekspresu, jest żwieżo mielona. może to z ekspresem coż jest nie tak?
    Narazie przestałam robić peeling zobaczę czy to zniknie. Ale którejż z Was cożtakiego sięstało?

    Der-med
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Jezeli byłoby to uczuleniowe, to najprawdopodobnie ciało miałabyż pokryte drobną, swędzącą wysypką. Może te zmiany skórne są objawem czegoż innego. Na wszelki wypadek weź sobie Calcium w tabletkach musujących – preparat bardzo dobrze zwalcza objawy uczulenia;)

    roxy85
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    dzięki za radę, jak narazie nic nie brałam, ale nie robię już peelingu i powoli zanika to cholerstwo… mam nadzieję, że zacznie szybciej znikać 😀

    NatMed
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    A ja do kawy dodaję kilka kropelek olejku cynamonowego. Jest bardzo rozgrzewający wtedy.

    Amavelle23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    hej dziewczyny, tyle się oczytałam już o tym peelingu z kawy,że aż w ten wekeend będę testować 😀 mam pytanie czy rodzaj kawy mielonej ma znaczenie? gdyż chciałam kupić jakąż tańszą kawę

    kinga.slimitim
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    bez zbednych komentarzy ale prosze o odpowiedz: w jakim celu robi sie ten caly piling

    Pierwsze zastosowanie- złuszczenie martwego naskórka, wygładzenie skóry.
    Drugie- pobudzenie krążenia poprzez masaż, zachowując kierunek masażu od częsci dalszych kończyn w kierunku serca robisz równoczeżnie drenaż limfatyczny, nadmiar chłonki jest uwalniany, zmniejszają się obrzęki.
    Kolejne zastosowanie- przyspieszasz odchudzenie, zmniejszasz cellulit, ujędrniasz skórę. Zauważ, że większożc kosmetyków antycellulitowych i ujędrniających zawiera kofeinę. Kawa z pewnożcią ma jej więcej niż balsamy. Jeżli jednak nie chcesz brudzic łazienki, albo po prostu nie masz czasu (przygotowanie, masowanie, sprzątanie…)możesz wybrac suplement diety, który ułatwia odchudzanie i poprawia wygląd, ale najlepiej byłoby połączyc wszystkie dostępne metody na raz.

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    Ja peeling kawowy robię z kawy i oleju rzepakowego – ten drugi ma dużo witaminy E więc fajnie odżywia skórę a i przyjemniej się tą kawę wmasowuje 🙂

    toskanio
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    Mój facet dostał ode mnie Aktywny żel do peelingujący pod prysznic HB. Jego skóra wyglądała fatalnie, a facet to tak trudny osobnik, że sam nie pomyżli jak sobie pomóc. Zmiany widać, ale ile się nagadałam, żeby cokolwiek zaczął robić, w kierunku zmian ;/

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    Peeling wykonany z fusów kawy zapewni Twojej skórze gładkożć i odprężenie. Regularne stosowanie takiej domowej kuracji pomoże także w walce z cellulitem.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " PEELING KAWOWY"

Przewiń na górę