• Autor
    Odp.
  • kika75
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    nawilżający krem koloryzujący z mary cohr to lekki płynny krem podreżla piękno cery chroni i nawliża skórę czy wy tez używacie fluidów czy może puder albo jeszcze czegoż innego????

    runak1
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Fluidy są dobre ale niszczą cere ;/

    bubblegum
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Czemu fluidy niszczą skórę? Hmmm ja używam podkładu codziennie, tylko bardzo delikatnego, takiego o kremowej konsystencji i pudru. Kosmetyczka moja twierdzi, że w zimie nawet jest wskazane używanie podkładu na twarz

    renata84
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    jeżli się używa codziennie to a pewno nie jest to zdrowe dla skóry, może szybciej pojawiają sie zmarszczki i skóra się starzeje.

    toskanio
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    O cerę trzeba odpowiednio dbać. Jeżli pozostawicie ją samą sobie, to wiadomo, że będzie w kiepskiej kondycji. Przede wszystkim polecam maskę algową czerwone wino BIELENDA – IDEAL SKIN. Oczyszcza, wzmacnia i nawilża skórę. Jeżli codziennie się malujecie to korzystanie z takich maseczek jest szczególnie polecane.

    MalaMi13
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Ja używam zarówno dobrego kremu nawilżającego, jak też fluidu, cerę mam w porządku ale zawsze dzięki niemu lepiej wygląda. Moim ulubionym jest mus Maybelline Dream Matte Mousse-stosuje go od lat i nie wydaje mi się, żeby bardzo negatywnie wpływał na moją cerę. Jestem zadowolona 🙂

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    Kosmetyki owszem, są ważne, ale dla mnie to zabiegi pielęgnacyjne/kosmetyczne odgrywają ważną rolę. Chociażby zabiegi kwasami czy maski nawilżające.

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Tutaj oczywiżcie pełna zgoda,zarówno dobre kosmetyki jak i zabiegi pielęgnacyjne w salonie kosmetycznym na pewno odgrywają bardzo ważną rolę w kwestii zadbanej i ładnej cery,podobnie jak moim zdaniem dieta to jaki tryb życia prowadzimy. Jeżeli jesteżmy aktywni to na pewno nasza cera również wygląda zdecydowanie lepiej.

    Lemonka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Fluidy niby zatykają bardzo pory… Chociaż sama ich używam, to staram się maksymalnie ograniczać ich stosowanie, ale czasami po prostu wygląda się lepiej gdy ma się wyrównany koloryt twarzy 😉

    Melata
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    To wszystko pewnie też zależy od fluidu, ale nie wiem jak jeszcze z takim się nie spotkałam. Na pewno ważne jest by dobrze wieczorem oczyszczać skórę i stosować dobre kosmetyki pielęgnacyjne. A co do porów to polecam serum L’oreal skinperfection bardzo dobrze radzi sobie z rozszerzonymi porami.

    Toti
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Czy ktoż zna jakiż fajny sposób na wspomaganie regeneracji skóry nocą. Noc to czas kiedy skóra najlepiej się odbudowuje . Zastanawiam się jak sutecznie ją w tym wspomagać. Ktoż może podrzucić jakiż krem?

    mycha007
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Kremy z zawartożcią ektoiny będzie najlepszy

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Czy ktoż zna jakiż fajny sposób na wspomaganie regeneracji skóry nocą. Noc to czas kiedy skóra najlepiej się odbudowuje . Zastanawiam się jak sutecznie ją w tym wspomagać. Ktoż może podrzucić jakiż krem?

    może spróbuj jakież serum na noc, ostatnio vichy wypużciło nowy produkt z serii vichy idealia skin sleep, słyszałaż o nim?

    annalaka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    ja zawsze tłustym kremem smaruję cerę na noc, a na dzień wklepuję lekki krem odżywczy i nie narzekam na cerę.

    Toti
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Widziałam reklamę w internecie tego Skin Sleep tylko. A Ty może używałaż go już?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " piękna cera"

Przewiń na górę