Pierwsza piosenka dla młodych..

  • Autor
    Odp.
  • kiziaa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 265
    • Zapaleniec

    Jaka waszym zdaniem powinna byc pierwsza piosenka dla młodych?
    Moim zdaniem musi byc baaaaaardzo romantyczna ..

    Mój typ to:

    Wielka miłożc lub Złote obrączki.
    / ale bardziej stawiam na 'więlką miłosc’ mmmmm.

    A moze miałyżcie juz żlub? Jaki był wtedy pierwszy utwór dla Was ?

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    Moja siostra ma w przyszłym roku żlub i też kompletnie nie wie co sobie wybrać.. a w sumie mi się wydaje że musi być jakaż romantyczna.. 🙂

    misia-misia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    My mieliżmy ten utwór

    Elton John – Can you Feel the love tonight

    cudnie się tańczyło do tej piosenki 😀

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Dla mnie „wielka milosc” i „zlote obraczki” to wiocha 😛 Nie podobaja mi sie te utwory…Choc wszyscy to znaja i na pewno beda sie przy tym bawic .Ale jest duzo roznych, romantycznych i nie koniecznie obcojezycznych piosenek.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Mialam w tym roku oprzyjemnosc byc na woch weselach i na nich mlodzi tanczyli do „Zabiore cie wlasnie tam” chyba to Kancelarya a na drugim do „Chcę tu zostac” Farby ale z tego co wiem nie byl to przypadkowy wybor , byly to piosenki ktore mialy jakies znaczenie dla nich i wiazaly sie byc moze z jakikms wspomnieniem i mysle ze to wlasnie o to chodzi

    Magdus
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Mnie się bardzo podoba piosenka Anny Jantar „Moje jedyne marzenie” czy jak kto woli „Przetańczyć z Tobą chcę całą noc”…. 🙂

    Ale żeby piosenka ta miała swoją magię, to moim skromnym zdaniem koniecznie musi ją zażpiewać kobieta.

    misia-misia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    u nasz żpiewał Elton John… nie osobiżcie oczywiżcie 🙂
    dla nas ten utwór jest magiczny i dlatego żaden inny nie wchodził w grę 😀

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    ja mam wymarzone against all odds phila collinsa:)

    desert_rose
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    3 lata temu byłam na weselu u kuzyna, pierwszą piosenką było „Knocking on heavens door”, oryginał Guns N’ Roses 😀 Genialnie to wyszło 😉 A mnie ostatnio olżniło, jeżli chodzi o piosenkę, przy której chciałabym iżć do ołtarza 😉 Żadnych mendellsonów czy innych marszów weselnych, tylko motyw akustyczny (skrzypeczki :D) z „bittersweet symphony” The Verve. Płacze, gdy słyszę tą piosenkę 😀

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    my wlasnie sie zastanawiamy jaka wybrac piosenke i myslimy nad utworem jest juz ciemno grupy feel pasuje do nas idealnie:D

    kociak84
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    Ja proponuje Ziyo – Magiczne słowa (tylko Tobie) albo Myslovitza – Dla Ciebie 😀 a obecnie podoba mi sie piosenka Edyty Górniak (chociaz jej nie lubie) Dziekuje Ci .. fajna jest 😉

    Patula
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    1 ) Destiny Billy Porter, Jordan Hill & Jim Brickman ( [usunięto_link] )
    2 ) In your eyes Andy Lau, Sharon Cuneta & Jim Brickman ( [usunięto_link] )
    3 ) Because You Loved Me Celine Dion
    4 ) Zakochani Kukulska
    5 ) Zabiore Cie wlasnie tam Kancelaria
    6 ) When I fall in love Nat King Cole
    7 ) When I need love Rod Stuart
    8 ) Jestes blisko mnie Kukulska & Piasek
    9 ) Zawsze tam gdzie Ty Lady Punk
    10 ) Wielka milosc Krajewski
    11 ) Everything i do Adams
    12 ) Nights In White Satin The Moody Blues
    13 ) Oczarowanie Wodecki
    14 ) Chce tu zostac Farba
    15 ) Za jeden usmiech towj Sumptuastic

    To narazie moja 15-tka

    chcialabym nr 1 ale chyba skonczy sie na czyms polskim

    -MENA
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    Mój brat tańczył do utworu „Chcę tu zostać”.
    A kuzynka „White Flag – Dido”.

    Ja wybiorę piosenkę do której czuję sentyment i łączę z nią wiele wspomnień, a nie do takiej co pasuje na pierwszy taniec…

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Jak dla mnie taka piosenka wcale nie,musiałaby byc romantyczna…nie wiem dlaczego,ale pierwsze skojarzenie jaki mi sie nasunęło po przeczytaniu nagłówka to…”Nic nie może przecież wiecznie trwać” Anny Jantar 😆
    Ale jak już musiałabym się na coż 'pożcielowego’ zdecydowac to…hmmm może „tal vez” boskiego Ricky’ego?? 😀

    kociak84
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    -MENA
    Ja wybiorę piosenkę do której czuję sentyment i łączę z nią wiele wspomnień, a nie do takiej co pasuje na pierwszy taniec…

    Zgadzam sie w 100% 🙂 Nie ma to jak zatańczyć na swoim weselu do piosenki która kojarzy sie nam np. z pierwszym wspólnym tańcem (kiedy sie poznalismy), albo która poprostu obojgu nam sie podoba i kojarzy z wspólnymi chwilami – ja z Moim Miżkiem uwielbiamy Hey – Mimo wszystko (w samochodzie zawsze leci) 😉 no i tak jak napisałam wczeżniej Myslovitza – Dla Ciebie (chociaz kończy sie mało ciekawie) 😉

    A co do „Nic nie może przeciez wiecznie trwać” hmm.. jakos to mało pozytywne przesłanie jak na wesele 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Pierwsza piosenka dla młodych.."

Przewiń na górę