• Autor
    Odp.
  • Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    Jak to mówią nikt nie jest idealny, poza tym pzu nie może brać odpowiedzialnożci za wybryki niektórych swoich pracowników, poza tym wracając do ich elektronicznego formularza to jeżli o to chodzi to mają u mnie duże plusa za ułatwianie sprawy pracownikom w tak nieprzyjemnych sytuacjach życiowych

    AlaMaKota
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    różni ludzie różnie pracują
    wszędzie człowiek trafia na miłych i niemiłych, fachowców
    i żrednio kompetentnych…
    szkoda, że w Polsce jest mało miejsc,
    gdzie można załatwiać sprawy przez internet-
    unikamy łażenia po urzędach i narzekania na panią Krysię z okienka 😉

    OpenDoc
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    Powiem Ci, że nie byłoby narzekań na Panią Krysię, gdyby Pani Krysia wzięła się do roboty a nie narzekała, że do niej po coż przychodzą i robiła „wielką łaskę” żeby obsłużyć petenta.

    Z tej strony to się musi zmienić – a wtedy nie potrzeba obsługi internetowej, bo bądź co bądź, lepiej osobiżcie – przynajmniej nie będzie ewentualnej pomyłki 😉

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    różni ludzie różnie pracują
    wszędzie człowiek trafia na miłych i niemiłych, fachowców
    i żrednio kompetentnych…
    szkoda, że w Polsce jest mało miejsc,
    gdzie można załatwiać sprawy przez internet-
    unikamy łażenia po urzędach i narzekania na panią Krysię z okienka 😉

    No niestety szkoda, że pojęcie e-administracja to u nas jeszcze długo nie będzie wdrażane w urzędach, dlatego tym bardziej ceni się takie inicjatywy jakie podejmuje pzu w celu ułatwienia nam życia i procedur związanych za zgłaszaniem szkód

    AlaMaKota
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    z utęsknieniem czekam na czasy,
    kiedy pit, tit i srit
    sobie nadam z domu o 5.00 rano,
    nie bacząc na godziny otwarcia urzędu
    i czy pani Krysia włażnie przeżywa okres czy rozwód…
    także forsujmy takie rozwiązania jakie pzu ma

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    Póki co musimy się męczyć z Krysią, ale jest jakież pocieszenie że chociaż PZU idzie na przód i staje się innowacyjnym ubezpieczycielem

    fluss1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    W mbanku mają całkiem niezłą ofertę 😉

    Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Jak ten kalkulator porównuje oferty 20 ubezpieczycieli to starczy? I przy pierwszym OC jest szansa że mi znajdzie tanią ofertę?

    skowronka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    Według mnie 20 ubezpieczycieli to szeroka oferta:) Najlepiej przelicz sobie na tym kalkulatorze to będziesz miała rozeznanie, bardzo prosto się wypełnia pola.

    Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Liczyłam i jestem pozytywnie podbudowana , bo mnie wszyscy straszyli że dużo będę płacić, a jak sprawdziłam i jeszcze zadzwoniłam do Cuk to wyszło, że nie jest tak źle bo tanią ofertę mi znaleźli:)

    skowronka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    Teraz gdzież czytałam na jakimż portalu gospodarczym,że Cuk ma nawet opcję rozłożenia polisy na raty.W sumie dobra rzecz, jak ma się dużo innych obciążeń miesięcznych.

    Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Jak tak wzięłam – podzielili mi opłaty na 11 rat, a pierwszą płaciłam dopiero po 3 tygodniach. Mieliżmy za dużo wydatków w tym roku, żeby tak od razu płacić całożć.

    tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    zazwyczaj lepiej sprawdzac indywidualnie, niz liczyc na kalkulatorze, ja tak robilam i wychodzilo mi duzo taniej. Jak na razie mam tylko doswiadczenie z generali, ale w sumie nie zamierzam niczego zmieniac, bo wspolpraca jak narazie przebiega pomyslnie 🙂

    Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Ja dzwoniłam do wielu towarzystw, ale jednak kalkulator cuk wybrał mi najtaniej.Może to zależy od rodzaju kalkulatora?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Pierwsze auto i ubezpieczenie"

Przewiń na górę