• Autor
    Odp.
  • igielka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Ale takie typowo domowe sposoby raczej nie powstrzymają starzenia. Wiem, że nie powinnam już używać kremów, których używa moja mama ale coż delikatnego by się przydało. Zajrzałam na stronę murad no i sporo propozycji mają.

    dyna_m
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Niestety, żadna z nas nie ucieknie od zmarszczek i coraz bardzie szarej, zmęczonej cery. Ale koleżanki, nie martwmy się za bardzo to w oczach jest siła duszy 🙂 Dbajmy o siebie, używajmy dobrych kosmetyków, ale najważniejsza jest pogoda ducha. 🙂

    igielka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    No masz rację w zupełnożci 🙂 Nasz wygląd zależy również od naszego stanu psychicznego, więc takie nastawienie działa na pewno na plus. Więc jakie kosmetyki?

    wild02
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    @igiełka wrote:

    Ale takie typowo domowe sposoby raczej nie powstrzymają starzenia. Wiem, że nie powinnam już używać kremów, których używa moja mama ale coż delikatnego by się przydało. Zajrzałam na stronę murad no i sporo propozycji mają.

    Oczywiżcie, że nie powinnaż używać kremu, który używa Twoja mama. Dla każdego wieku i problemu są inne składniki kosmetyków. Spróbuj może coż wypróbować, dr Murad to żwiatowej sławy dermatolog…

    igielka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Zajrzałam ostatnio na ich stronkę i składniki mają dożć nietypowe, przynajmniej ja się wczeżniej z takimi nie spotkałam. Myżlałam też o infolinii, dzwoniłyżcie może?

    baasiek
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 208
    • Zapaleniec

    no na pewno te same kosmetyki co nasze mamy używają dla nas już nie są wskazane, teraz producenci starają się dopasowywać kremy do wieku, po 40tce to już przed producentami kosmetyków stoi wyzwanie jak te zmarszczki wygładzić

    igielka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Dlatego włażnie trzeba zadziałać wczeżniej. Lepiej zapobiegać niż leczyć- to jest prawda. Wtedy są większe szanse.

    wild02
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Każdy wiek jest dobry, żeby o siebie zadbać, lepiej późno niż wcale… 😆
    Najważniejsze, że każdy może znaleźć dla siebie ten, odpowiedni kosmetyk.

    igielka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Na dobry początek kupiłam emulsję nawilżającą z retinolem, który jak przeczytałam stymuluje odbudowę komórkową. Muszę sobie z czasem dokupić jeszcze jakież preparaty, żeby działać w tych trzech etapach. Poczytałam o tych kosmetykach dużo i podoba mi się ta cała filozofia. Trzeba coż zmienić na lepsze 🙂

    malinka23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Ja mam 26 lat i stosuję kosmetyki przeciw starzeniu – mimo że oznak jako takich wyraźnych jeszcze nie zaobserwowałam. Nic nie szkodzi, aby wczeżniej zadbać o swój wygląd, a że bardzo lubię testować nowe akcesoria pielęgnacyjne, więc nic dziwnego że w moim asortymencie znalazły się kremy przeciwzmarszczkowe i sera odmładzające.

    Nie wiem czy to zasługa kosmetyków, ale wyglądam młodo jak na swój wiek. Nie bójcie się stosować „ulepszaczy” w zbyt młodym wieku, to nie boli

    igielka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Masz rację, trzeba zacząć dbać o siebie wczeżnie, żeby kilka lat później nie płakać, że można było coż zrobić. Ja mam nadzieję,że zareagowałam w odpowiednim momencie.

    lubieherbate
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    bardzo nie mam widocznych zmarszczek ale sądzę że już powinnam zacząć używać jakichż kosmetyków przeciwzmarszczkowych. Zastanawiam się nad kremem collagen hial z firmy aa. Moja mama od bardzo dawna stosuję kremy z tej firmy i są efekty , dlatego mam nadzieję że ten krem będzie równie dobry. Co prawda kremy revita intensa 50+ jakie stosuje moja mama są dla innego przedziału wiekowego ale mam nadzieje że będzie dobry.

    Kasztan
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 225
    • Zapaleniec

    Według mnie podstawową oznaką starzenia jest kwestia psychiki-niechęci do działania, lenistwa, zmęczenia życiem. Bo tak realnie patrząc każdego dnia się starzejemy. 🙂 A patrząc na moje ciało pewnie powinnam sobie dodać z 10 lat – tryb życia i praca ma ogromne znaczenie.
    też się zdecydowałam jeżli chodzi o stosowanie kosmetyków przeciwzmarszczkowych chociaż jestem jeszcze przed 30stką.

    lubieherbate-na Twoim miejscu znalazłabym jednak kosmetyki dla swojego przedziału wiekowego, jest ich na rynku sporo nie powinnaż mieć z tym problemu. Jednak kremu dla konkretnych grup wiekowych mają inny skład. Zakupiałam krem przeciwzmarszczkowy z yoskine 30+ na dzień do cery suchej. Rodzaj cery też ma znaczenie. Ten mogę Ci osobiżcie polecić. Przemyżl sprawę. Skórę mamy jedną, a twarz to nasza wizytówka.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Pierwsze oznaki starzenia"

Przewiń na górę