• Autor
    Odp.
  • muchomorek
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 495
    • Zasłużony

    ja brałam ale przestałam bo przytyło mi się:)

    tasonik_f
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Brałam pigułki przez 3 lata. Byłam w niebo wzięta, seks bez stresu, wszędzie gdzie mi się chciało… no ale włażnie z tym chciało jakoż zaczęło być kiepsko. Miałam wahania nastrojów takie, że wczeżniej nawet przed okresem było ze mną lepiej. Ochota na seks… hmmm pasują tu słowa piosenki „mniej niż zero”, czasami no bo tak wypadało. Wkońcu przypałętały się problemy zdrowotne, które położyły mnie do szpitala. Lekarz który mnie prowadził pierwsze co zapytał czy biorę jakież hormony. No i nie dało sie dłużej kłamać, bo przecież biorę. Po odstawieniu wszystko minęło, z czasem oczywiżcie, ale widzę, że jest inaczej. I z seksu więcej przyjemnożci i nastrój bardziej „letni” 🙂 i tak i ówdzie jest „mokrzej”. Czasem tylko powspominamy jak to bardziej beztrosko było, ale chyba już nei wrócę to tego sposobu antykoncepcji.

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    Ja też musiałam przestać z powodów zdrowotnych i nawet się z tego cieszę bo jak bym chciała później zajżć w ciąże to miałabym problemy z wątrobą a to dosyć poważna sprawa. I też mam większą ochotę na sex tylko że więcej strachu bo co tu dużo ukrywać tabletki dają większą pewnożć.

    Zastanawiam się jednak nad plastrami. Niestety są bardzo drogie bo kosztują aż 60,- zł miesięcznie ale muszę coż wykombinować żeby to ryzyko było mniejsze 😉

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Moj organizm nie toleruje zadnych tabletek antykon.:( ANi prezerwatyw.:( Zaczelam brac plastry wiec zobaczymy co bedzie dalej…Wiem,ze kosztuja duzo ,ale to moje jedyne wyjscie. 🙁

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    …..

    MIECZ-NICK
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    do czasu urodzenia dziecka nie bralam tabletek, tylko prezerwatywa, ale po urodzeniu dziecka , nawet jak jeszcze karmilam juz zaczelam brac tabletki( oczywiscie te ktore mozna przy karmieniu) panicznie wtedy balam sie drugiej ciazy, po odstawieniu synka od cycusia zaczelam brac dwuskladnikowe (ja akurat biore Harmonet) do najtanszych nienalezy, ale naprawde czuje sie komfortowo, nie mysle czy peknie czy nie, ciesze sie seksem. Wprawdzie tez mialam chwilowe wahania nastroju, ale nie jestem pewna czy to tabletki czy po prostu klopoty malzenskie. Ale przyznam, ze jak pomysle ze chcialabym miec drugiego dzidziusia (a mysle o tym, choc w moim malzenstwie to nieodpowiedni moment) to boje sie ze bede miala problemy z zajsciem albo trafi mi sie od razu jakas parka – tym bardziej ze moja mama jest z blizniakow – o Matako !!! trojka lobuzow!!!!

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ……

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    …..

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    odstawilam tabletki po prawie 2 latach. mysle ze za jakies 2-3 miesiace wroce do nich. no takie to wygodne bylo… a w prezerwatywie to jak lizac lizaka przez szybke, i trzeba pilnowac zewby nie spadla

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    eta ja stosuje plasterki 🙂
    jak masz jakies pytania pisz tu albo na priv 🙂

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    Włażnie, w prezerwatywei to jak… 😀

    Ja biorę tabletki od kilku lat i jestem zadowolona. Jedne są gorsze drugie lepsze bo zmieniałam i jestem zadowolona.
    Zero stresu podczas seksu, wszędzie gdzie tylko chcę mogę się kochać, jeżli chdozi o moje libido to może i spadło może i nie są dni kiedy chce mi się bardziej a są kiedy mi się nie chce. 🙂

    Ja jestem zadowolona. 🙂

    Roxana
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 145
    • Zapaleniec

    Dla mnie szczerze tabletki anty to zło ale lekarz tego nie powie bo ma za to placone. Kobiety po tabletkach mają problemy z zajsciem w ciążę a z tabletakimi żciżle wiążą się mutacje tj. trojaczki.

    Ula99
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    Ja biorę tabletki głównie na cerę. I dla mnie to było wybawienie, bo po wielu latach męki z trądzikiem wreszcie zaczynam normalnie wyglądać 🙂 Mnie akurat pomógł regulon, ale wczeżniej też próbowałam innych tabsów. Niestety wypryski ciągle się pojawiały. Dobrze że wreszcie trafiłam z tymi tabletkami.

    Wiedziemka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    stosowałam tabletki, ale mi się zaciążyło (ciekawe dlaczego? :P) i teraz mam uraz, więc dla mnie tabletki to teraz koszmarek, wolę wkładkę hormonalną, jkas pewniejsza mi się wydaje

    may
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Chciałabym zasięgnąć waszej rady – bardziej dożwiadczonych kobiet 😉
    Otóż, chciałabym zacząć brać tabletki antykoncepcyjne, no włażnie, zastanawiam się czy warto? I czy jednak nie jestem na to za młoda żeby sie szprycowac bądź co bądź chemią? Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Pigulki antykoncepcyjne zlo czy wybawienie? Wasze opinie"

Przewiń na górę