• Autor
    Odp.
  • Myszka91
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Czesc Wam. Mam problem:( Ostatnio niby kochałam sie z chlopakiem, ale nie do konca… probowal wlozyc swojego penisa lecz ja zmienilam zdanie i nadal jestem dziewicą(chcial to robic bez zabezpieczenia) kilku krotnie poleciala na moją pochwe jego sperma… teraz spoznia mi sie okres, w ciazy raczej nie powinnam byc bo niby jak:(( pomozcie:(( 😥

    Myszka91
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    pomozcie jak najszybciej:((( boje sieeee;/

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Skoro wytrysk nastapił bezposrednio na Twoje narzady rodne to mogłas jednak zajsc w ciaze.Mozliwe tez,ze po prostu sie tym stresujesz i dlatego spoznia Ci sie okres.Radziłabym mimo wszystko wziasc jakas tabletke z rodzaju tych”po stosunku”.No i nastepnym razem wczesniej sie zabezpieczyc,zaoszczedzisz sobie duzo nerwow i niepotrzebnego stresu.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    alez dzisiejsza mlodziez jest niewyedukowana seksualnie. a moze to po prostu fakt, ze sie nie uczycie?

    narzady rodne kobiety znajduja sie WEWNATRZ. zatem jakim cudem sperma mialaby wyladowac NA narzadach rodnych, skoro penis nie zostal umieszczony w pochwie?

    racja, czersi. seks nie jest jeszcze dla ciebie. najpierw wypada dowiedziec sie troche o swoim ciele.

    jesli zas chodzi o autorke: szczerze watpie, zebys byla w ciazy. plemnik to nie rambo. dla pewnosci zrob test. konieczna jest tez wizyta u ginekologa: antykoncepcja to podstawa.

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Akurat to nie moj wymysł.Tego dowiedziałam się na wychowaniu do życia w rodzinie-jesli wytrysk nie był na ubranie tylko na gołe ciało to mogło dojżć do zapłodnienia.Kobieta ma zewnętrzne i wewnetrzne narządy rozrodcze,ja miałam na myżli te na zewnątrz(wargi sromowe).Zważając na grawitację i zwykłego pecha trochę spermy mogło spłynąć w okolice wejżcia do pochwy i po połączeniu się ze żluzem dostać do jej żrodka.Oczywiżcie,że to mało prawdopodobne.

    Sutki też są zaliczane do narządów rozrodczych,a masz sutki w żrodku czy na zewnątrz?

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Czersi, jeżli dziewczynie spóźnia się okres to podejrzewam, że minęło już więcej niż 3 dni. Co więc miałoby dać branie tabletek „po”?

    Myszko91, okres może spóźniać Ci się przez stres. Radziłabym kupić w aptece test ciążowy i dla pewnożci go zrobić, żebyż się nie denerwowała.

    Oprócz tego: widać, że nie jesteż zdecydowana na to by przeżyć swój pierwszy raz, tak więc nie rób tego w najbliższym czasie. Gdybyż była tego pewna to „nie zmieniałabyż zdania w trakcie”. W ogóle to, co napisałaż jakoż nie trzyma się kupy…

    Myszka91
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Dziewczyny dzisiaj ide kupic test ciazowy. ale powiedzcie tak naprawde szczerze, jest opcja ze moge byc w ciazy?:(:(:(:( 🙁 beczy

    Myszka91
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Dziewczyny zrobilam test i wyszlo mi „brak ciazy” „jesli pojawi sie 1linia w polu kontrolnym oznacza to ze mozna zalozyc, iz nie jest Pani w ciazy”. czyli nie jestem???:>czerwona linia pojawila sie za za punktem kontrolnym „C”. prosze napiszcie mi cos… Wiem ze moze ze mnie panikara ale boje sie nadal

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Cóż ja Ci mogę napisać? Po to zrobiłaż test, żeby przestać się denerwować. Tak więc zrób to, to i okres prawdopodobnie szybciej się pojawi.

    No włażnie… jeżli przy minimalnym ryzyku zajżcia w ciążę tak panikujesz to co by było gdybyż regularnie uprawiała seks…
    Dlatego: radzę wstrzymać się jeszcze długo z podjęciem decyzji o współżyciu.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Akurat to nie moj wymysł.Tego dowiedziałam się na wychowaniu do życia w rodzinie-jesli wytrysk nie był na ubranie tylko na gołe ciało to mogło dojżć do zapłodnienia.Kobieta ma zewnętrzne i wewnetrzne narządy rozrodcze,ja miałam na myżli te na zewnątrz(wargi sromowe).Zważając na grawitację i zwykłego pecha trochę spermy mogło spłynąć w okolice wejżcia do pochwy i po połączeniu się ze żluzem dostać do jej żrodka.Oczywiżcie,że to mało prawdopodobne.

    Sutki też są zaliczane do narządów rozrodczych,a masz sutki w żrodku czy na zewnątrz?

    wg najnowszej swiatowej nomenklatury anatomicznej gruczoly sutkowe nie naleza do narzadow rozrodczych.

    klotnia w tym pzypadku jest nie na miejscu…moja wiedza na ten temat potwierdzona jest bowiem stosownym dyplomem oaz prawnieniami do nauczania w szkole.

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    „Do narządów rozrodczych kobiety zalicza się również gruczoły sutkowe.”

    Cytat z encyklopedii.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    „Do narządów rozrodczych kobiety zalicza się również gruczoły sutkowe.”

    Cytat z encyklopedii.

    a nota biliograficzna? 😆 😆 😆

    powtarzam: wg NAJNOWSZEJ nomenklatury.
    a wikipedia to zadne zrodlo.

    napawde: daruj sobie.

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Nie wiem co to jest „nota biliograficzna” 😮

    Widzę,że długo szukałaż zanim znalazłaż odpowiedź bo jak odpisywałam na Twój post to miał on jeszcze inną treżć,ale zmieniłaż 😥

    Wiec nadal uważasz,że kobieta ma narządy rozrodcze w żrodku?Czy już może zapomniałaż o co w ogóle się czepiasz? 😀 I argumenty typu „nie kłóć się ze mną bo jestem mądrzejsza” to żadne argumenty.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Skoro wytrysk nastapił bezposrednio na Twoje narzady rodne to mogłas jednak zajsc w ciaze.Mozliwe tez,ze po prostu sie tym stresujesz i dlatego spoznia Ci sie okres.Radziłabym mimo wszystko wziasc jakas tabletke z rodzaju tych”po stosunku”.No i nastepnym razem wczesniej sie zabezpieczyc,zaoszczedzisz sobie duzo nerwow i niepotrzebnego stresu.

    czersi…drogie dziecko…postaram ci to wyjasnic jakos obrazowo…ale najpierw zwiroc prosze uwage na to, co napisalas w powyzszym poscie.

    uzylas slowa RODNE nie rozrodcze. nawet jesli przed 2006 rokiem podreczniki anatomiczne umieszczaly kobiece gruczoly mlekowe (ALE NIE SUTKI-to rowniez nie synonim), to ZADEN nie klasyfikowal ich jako narzady rodne. narzady rodne bowiem znajduja sie wewnatrz ciala.

    w 2006 roku nowa nomenklatura anatomiczna wyklucza gruczoly mlekowe z grupy narzadow rozrodczych. stanowia one ceche plciowa (co prawda w zaleznosci od poszczegolnych autorow drugo lub trzeciorzedowa), ale nie naleza do narzadow rozrodczych.

    nie o to chodzi, ze jestem najmadrzejsza. chodzi o to, ze posiadam wiedze, ktora na biezaco rozwijam, bo nauki przyrodnicze sa moja pasja. wiedza ta jest podparta wieloletnia nauka. dzieciom w twoim wieku jeszcze w zeszlym roku wstawialam banie w dziennik 😆

    mam nadzieje, ze udalo ci sie pojac mniej wiecej, o co chodzi…

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Daruj sobie,nawet mi się nie chce tego czytać 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Pilneee;("

Przewiń na górę