PODKŁAD godny polecenia

  • Autor
    Odp.
  • maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    Hej!!!!Dziewczyny używałam wielu podkładów może Wy znacie jakiż godny polecenia?
    Czekam na Wasze opinie….
    Dziękuje z góry,kazda opinia bedzie dla mnie cenna

    Senioorita
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    Teraz używam podkładu Lirene CITY MATT- matująco-wygładzający i jestem bardzo zadowolona z niego.Nie wysusza skóry i daje ładny kolor,ja mam odcień Toffee,ładnie dopasowuje się do koloru skóry.Mimo,że jestem konsultantką to nie polecam podkładów z Avonu,ten mus za bardzo wysusza skórę,a odcień ciężko dobrać,żeby ładnie wyglądał.

    -iwa-
    Participant
    • Tematów: 6
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    Też mam Lirene city matt i jest bardzo fajny, ostatnio kupiłam siobie też LIrene shiny touch- rozżwietlający, ale nie odpowiada mi, jak ktoż ma sporo niedoskonałożci, piegów itd. to niezbyt kryje. A rozżwietla tak sobie.

    atze
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Czy mi sie wydaje czy to wszystko od cery zalezy ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ najlepiej jest wziac sobie jakas probke i sprawdzic , poza tym zbliza sie lato wiec trzeba innych uzywac :)i isc na solarke

    neologa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    witajcie 🙂
    wszystko naturalnie zależy od rodzaju cery. moja to ponoć „normalna z tendencją do przesuszania się” ale różnie to bywa- w zimie dożć wrażliwa, przesuszona, ze stosunkowo mocno widocznymi problemami naczynkowymi; w lecie- normalna, wręcz z tendencją do prztłuszczania się skóry na czole, nosku, brodzie, generalnie- problematyczna. próbowałam naprawdę bardzo różnych podkładów, w różnych przedziałach cenowych. i z perspektywy tych kilkuletnich eksperymentów wiem, że podkład do twarzy jest kosmetykiem w który warto „zainwestować”. jakież dwa lata temu „odkryłam” podkład revlon- colorstay(koszt ok 70 zł). z czystym sumieniem polecam wszystkim- idealnie się rozprowadza, dożć dobrze kryje, zostaje w stanie nienaruszonym na buzi od wczesnego ranka do późnego wieczoru. po nałożeniu go nie ma włażciwie nawet koniecznożci użycia pudru. lubię wyszukiwanie „nowinek kosmetycznych” ale mam kilka pozycji absolutnie nie do zastąpienia- to jest jedna z nich. polecam i pozdrawiam- neologa 🙂

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    Używam Loleal podkład True Match odcień W5 i ak narazie to tylko on jest znożny choc jest nie trwały i cięzki uzywałam podkładu Lancome bardzo ładnie pachniał ale tez był bardzo nie trwały zmazywał się nie miłosiernie.
    Natomiast od wielu podkładów(Maybelie,Revlon,Avon,Soraya) poprostu robiły mi się bolące ropne krosteczki używałm ich kilka dni i oddawałam znajomym lub rodzinie 🙁

    adis
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Ja mogę polecić L’Oreal Infallible (ale ten raczej na zimę), a na lato Revlon Color Stay czy coż takiego… jak dla mnie są rewelacyjne. Trzymają się na twarzy naprawdę przez caly dzień, żwietnie matują, a kóra wygląda żwiezo.

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    Teraz kupiłam sobie Vichy DERMABLEHD
    jest bardzo dobry,bez zapachowy,wydajny,trwały,matujący,buzia na jednolity ładny kolor ,nie rozmazuje sie,nie tworzy efrktu maski.Jestem narazie zadowolona

    lisiczk@
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    L’Oreal True Match- ma delikatną konsystencje dzięki czemu jest wydajny i łatwo sie rozprowadza, wg. mnie to najlepszy puder dostępny na polskim rynku. Nie zostawia smug, szybko się wchłania, daje efekt naturalnej cery zamiast „tapety”- polecam! 😀

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ja także kupiłam sobie lLirene city match pierwszy podkład w zyciu:PP wydaje mi się że jest fajny ładny kolor skóry tylko tak jakby mi się zdawało jak go nałoże że moja skóra jest sucha nie wiem może to tylko takie odczucie tylko zastanawiam się nad jednym jak sa upały i go nałoże czy to wszytsko bedzie ze mnie spływac i cyz bedzie widac jak np tutaj jest starte sama nie wiem narazie go nakładałam tylko dwa razy 😀

    lisiczk@
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Nie ma podkładku który by Ci nie spływał jesli się pocisz- sorry 🙂
    Używaj w takim wypadku delikatnego samoopalacza (albo się opal- w końcu lato) a na niego puder sypki który przykryje żwiecące miejsca… latem radzej nie używa się podkładów , warto dac skórze odpocząć- lato to najlepszy moment

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    kiedyż miałam próbki lirene takie srebrne opakowanie
    i teraz mam vichy – dermablend i obydwa polecam 🙂

    kinia25
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Ja też wiecznie szukam dobrego, lekkiego, bez efektu maski i kryjącego podkładu:
    [usunięto_link]

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    Ja uzywam teraz Max Factor – Sheer Radiance jest rewelacyjny. 😀

    Masarka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Mam cere mieszana i lubie podkładu nawilżajace, nie tworzące maski na twarzy a zostawiajacy lekki polysk. Takie kryteria spelniaja: Bourjois HappyLight, Max Factor Hypersmooth oraz AA Oceanic

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " PODKŁAD godny polecenia"

Przewiń na górę