Podróżpożlubna w prezencie?

  • Autor
    Odp.
  • Nederdel
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Słuchajcie, mam taki dylemat. Moja siostra wychodzi za mąż na żwięta i jako że sama z narzeczonym finansuje wesele, nie będą już mieli kasy na żadną podróż pożlubną. Wpadłam na pomysł, że w takim ja ich gdzież wyżlę w ramach prezentu – ale nie wiem, czy to tak wypada i czy tak w ogóle się robi :). Znalazłam już nawet wstępnie biuro podróży i do Egiptu bym ich wysłała, ale nie wiem, czy to nie jest dziwne. Moi rodzice mówią, że zamiast tej wycieczki lepiej dać im kasę. Jak sądzicie?

    raptor
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 198
    • Zapaleniec

    Możesz ich wysłać do Ciechocinka…

    Nederdel
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Ee tam Ciechocinek to chyba bardziej na srebrne albo złote wesele :P. Poza tym w katalogu exim, który włażnie przeglądam, nie ma Ciechocinka 🙁

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    ja uważam że pomysł swietny, ale moze faktycznie dac im lepiej kase a jeżeli będą chcieli to zorganizuja sobie za nia podroż poslubna. Chodzi o to że może dla nich prioytetem jest zrobienie np remontu lub zbieranie na własne mieszkanie niz jechanie w podroż.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Daj lepiej kasę ,a jak będą potrzebowali wyjazdu sami na to przeznaczą.

    Nederdel
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    No tak, wiadomo, że różne ludzie mają priorytety, ale mieszkać niby mają gdzie, a jak tak patrzę na te wszystkie słoneczne plaże i lazurowe fale, to sama bym chciała, żeby ktoż mnie w takie miejsce wystrzelił :). No i zimę taką srogą zapowiadają, więc może by to była ciekawa alternatywa…

    Nederdel
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Ehh ciężki to orzech do zgryzienia, bo jakbym chciała jednak tą wycieczkę, to trzebaby było chyba niedługo rezerwować. No ale powęszę jeszcze może, jak moja siostra by wolała, no i co to za biuro to exim i może mi się coż rozjażni. A tymczasem wielkie dzięki za odzew!

    ewi24
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    super pomysł moim zdaniem

    Kinia_108
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    [usunięto_link] jupi

    poduszyciel
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 427
    • Pasjonat

    Ha! My byliżmy w podobnej sytuacji- na wyjazd nie starczyło już kasy. Jednak siostra mojego męża zadecydowała, że musimy wyjechać. I wysłała nas na tydzień do Białki Tatrzańskiej, do pensjonatu Burkaty. Potem się przyznała, że zapłaciła za 5 a nie za siedem dni, bo taką zniżkę daje jej Karta na plus. Gdyby dała nam kasę… włożylibyżmy ja w remont, a tak… byliżmy tylko dla siebie.

    Madzilla
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    Gdzież ostatnio czytałam o bonach wakacyjnych, a propo szukania miejsca na podróż pożlubną. Takie vouchery to fajna sprawa, bo jest ważny 2 lata i można go wykorzystać w dowolnym momencie! Jak sobie przypomnę, to dam znać!

    anita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 48
    • Stały bywalec

    To dożć ryzykowny pomysł, ale moim zdaniem jeżli dobrze znamy parę i wiemy o czym marzą można wspólnie z kilkoma innymi gożcmi wręczyć młodej parze kartę prezentową czy jakiż jej odpowiednik… Myżlę, że to fajny prezent, ale trzeba być bardzo ostrożnym.

    Madzilla
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    Już sobie przypomniałam, chodziło o Itakę. Czy ja wiem, czy jest to ryzykowny prezent? W sumie, nawet kupując taki bon wakacyjny, powiedzmy za 500 zł i wiedząc, że można go wykorzystać w ciągu 2 lat – ja bym zafundowała. Zawsze to zmniejszenie kosztu podróży dla nowożeńców!

    ladidadi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Bardzo fajny pomysł, mnie by bardzo ucieszył. Ale wczeżniej wybadaj dobrze grunt i popytaj np o plany młodej pary po żlubie, czy np nie myżlą o jakimż większym zakupie, wtedy przyda się kasa

    Sklep-Jubilerski
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    Mnie też ucieszyłby taki prezent i to w zasadzie niezależnie od kierunku na który się zdecydujemy. Myżlę,że to fajna sprawa i każdemu przypadnie do gustu.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Podróżpożlubna w prezencie?"

Przewiń na górę