poleć fajną stronkę internetową

  • Autor
    Odp.
  • Emilia Flores
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    Moje typy:

    [usunięto_link]
    (dla osób które lubią czytać, można stworzyć własną bazę lubianych książek a stronka na podstawie opinii różnych czytelników dobiera dla ciebie książki, które mogą ci się spodobać! Fajna na maxa)

    [usunięto_link]
    można jak na youtube słuchać muzy ale przy okazji da się ją żciągnąć

    [usunięto_link]
    fajny portal dotyczący spraw studenckich i młodzieży oraz tego co się dzieje w miastach studenckich

    [usunięto_link]
    tworzony przez babki dla babek 🙂

    [usunięto_link]
    kulinarny. mnostwo fajnych przepisów

    [usunięto_link]
    prawdziwy pożeracz czasu, żmieszne fotki ze żmiesznymi podpisami

    PannaAnna
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 376
    • Pasjonat

    też często odwiedzam biblionetkę ;).

    a tak to chciałabym was zachęcić do klikania raz dziennie na pajacyka na stronie pajacyk.pl . dzięki temu pomożemy nakarmić głodne dzieci w szkołach.

    jantarstudio
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Producent biżuterii z bursztynu [usunięto_link]

    SoniaLK
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Może komuż się przyda trochę informacji o sokach: [usunięto_link]

    katarinaa87
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    A ja podaje adres do moje bolidu i proszę o głosy. Przy okazji możecie zdobyć ciekawe info o F1, organizatorach, sponsorach i generalnie o całym cyklu wyżcigów
    [usunięto_link]

    Emilia Flores
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    nie chodziło mi w tym pożcie o autoreklamy proszę pań i panów, ale o to, żeby polecić warte obejrzenia stronki (wstyyyd trochę, że trzeba to tłumaczyć!)

    Gman
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Strona dedykowana dla rodziców, którym zależy na ochronie swojego dziecka – dyskusja z ekspertem na temat metod zabezpieczania dziecka przed niepożądaną treżcią w Internecie – jeżeli macie jakież pytania – piszcie;) [usunięto_link]

    pozytywna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Zgodzę się, że fajną stronką są demotywatory, ale muszę Ci powiedzieć, że filmiki z Youtube da się żciągnąć – są do tego specjalne programy. Można sobie całkiem fajną kolekcję klipów stworzyć 😉

    Gman
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    To może podeżlę taką stronkę: [usunięto_link] jak się zalogujemy, to dostaniemy kod na dostęp do antywirusa na 6 miesięcy. A sam antywirus do pobrania ze strony [usunięto_link]

    Emilia Flores
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    moje nowe wciągające odkrycie [usunięto_link] jest tam mnóstwo filmów i seriali do oglądania online. rewelka.

    Fanka35
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Mi jedyna strona jaka przychodzi do głowy w tym momencie to swiatlaptopow.pl, gdyż tam kupiłam ostatnio laptopa za bardzo atrakcyjna cenę:) I się w nim zakochałam:) A tak poza tym to nie wiem co mogłabym Wam polecić. Zależy od tego co Was interesuję i co chciałybyżcie kupić?

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    Jak macie konto na facebooku to możecie sobie pograć [usunięto_link]

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    [usunięto_link] sporo fajnych zdjeć 🙂
    [usunięto_link]

    IdaSierpniowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    [usunięto_link] ,tam jest wszystko 😀

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Jako, że jest to dział, który zacnie nazwany został My i technika to ja wrzucam linka do strony, która może w tym temacie się którejż z nas przydać.
    [usunięto_link]
    Generalnie sprzedają tam i aparaty fotograficzne i rzeczy związane z komputerami (jak routery), laptopy, konsole do gier, a nawet agd. Wrzucam tego linka bo jako, że jestem laikiem w takich sprawach obsługa klienta jest na wysokim poziomie i zawsze mi wszystko bardzo ładnie wytłumaczyli i przełożyli na język przeciętnej kobiety 🙂

The topic ‘poleć fajną stronkę internetową’ is closed to new replies.

Przewiń na górę